1

Nie wiem jak wy, ale wolałbym jakby ktoś ośmieszył mnie przerzucając piłkę jak Neymar niż dostać 2 siatki w meczu :D

4

1

Ta, wrzutka idealna na główkę :D

0

Mózg rozje**any :D

0

Real jest ubiegłoroczną Barceloną - role się odwróciły, teraz HD mają ból dupy tak wielki jak ego Ceera^11 :)

0

My tu pitu-pitu a od 16 maja rozgrywki LFP zawieszone do odwołania, Puchar Króla też - powodem prawa telewizyjne. Patologia

0

W tym roku wchodzi chyba takie coś że kartki na finał są wyzerowane ale pewności nie mam :)

1

Zawsze w czasie meczu mam dłonie zalane potem, natomiast dziś - 45min przed meczem moje dłonie są mokre jak pampers u niemowlaka :D

1

Jakby ktoś nie widział to zdjęcia na żywo koszulki Barcy na 15/16: http://fangol.pl/viewgallery/97876/4/nowy-domowy-stroj-barcelony

2

Czasami lepiej jak piłkarze zagrają, niż mają wypaść z rytmu meczowego :)

0

I ch**, 1-0, tyle z naszej nadziei, jakże małej nadziei :P

0

Do usunięcia, przemęcznie plata figle :P

0

A nie jest czasami tak, że inne wyniki np. Messiego czy Ronaldo były mierzone w biegu z piłką? Bo Krychowiak jak wiemy biegł bez piłki. Ale jeżeli się mylę to szacun dla niego :D A w Fifie 59 tempa... xD

0

Ku**a a 0-2 na 2-2, zmiana nastroju o 180 stopni... Ide porzucam kamieniami na polu, może mi przejdzie :/

16

Dobrze piszesz, te jego 11 asyst to chyba z kosmosu, bo przecież on niczym innym się nie wykazuje :)

1

Posiadanie piłki 61% do 39% dla Rayo :) Szkoda główki Trashorasa czy jak mu tam w 44min :/

4

Kto by przed sezonem pomyślał, że Rudy zapewni nam bardzo ważne 6pkt w
trudnych meczach :P

0

Dzięki za życzenia i oby się spełniło! :D

3

Barca, proszę, zrób mi prezent urodzinowy i zdobądź 3pkt w Vigo :)

7

Mogę pokryć koszty transportu z Barcelony do Porto :)

0

Chodziło chyba o to, że Wielkanoc to będą białe święta a nie Bożę Narodzenie :D

7

Mi ta zmarnowana sytuacja Neymara przypomina... Poprzednie El Classico kiedy podobną setkę zmarnował Messi, i chwile potem Madryt wyrównał... Oby nie skończyło się tak samo :(

0

Fly Emigrates rozwala system :D

0

Dani Alves nie zagra :(

0

Jak będzie Cie stać, polecam, byłem na tym stadionie w maju 2014 na Hertha - BVB i stadion fenomenalny, a kibice w Bundeslidze jeszcze lepsi :)

0

Na początku byłem zdenerwowany czerwoną dla Ibry, ale teraz mi to pasuje :D

0

Perez za mało dał do koperty... :)

0

W końcu włosi słyną z pizzy, więc się nie dziwię dlaczego Leo wybrał włocha a nie np. anglika :D

25

Rafinha będzie się czuł wyjątkowo :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?