barcafan1789
Dołączył/a: lipiec 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie wiem jak wy, ale wolałbym jakby ktoś ośmieszył mnie przerzucając piłkę jak Neymar niż dostać 2 siatki w meczu :D
4
1
Ta, wrzutka idealna na główkę :D
0
Mózg rozje**any :D
0
Real jest ubiegłoroczną Barceloną - role się odwróciły, teraz HD mają ból dupy tak wielki jak ego Ceera^11 :)
4
https://www.facebook.com/jeblemilezejakboateng?fref=ts
0
My tu pitu-pitu a od 16 maja rozgrywki LFP zawieszone do odwołania, Puchar Króla też - powodem prawa telewizyjne. Patologia
0
W tym roku wchodzi chyba takie coś że kartki na finał są wyzerowane ale pewności nie mam :)
1
Zawsze w czasie meczu mam dłonie zalane potem, natomiast dziś - 45min przed meczem moje dłonie są mokre jak pampers u niemowlaka :D
1
Jakby ktoś nie widział to zdjęcia na żywo koszulki Barcy na 15/16: http://fangol.pl/viewgallery/97876/4/nowy-domowy-stroj-barcelony
2
Czasami lepiej jak piłkarze zagrają, niż mają wypaść z rytmu meczowego :)
0
I ch**, 1-0, tyle z naszej nadziei, jakże małej nadziei :P
0
Do usunięcia, przemęcznie plata figle :P
0
A nie jest czasami tak, że inne wyniki np. Messiego czy Ronaldo były mierzone w biegu z piłką? Bo Krychowiak jak wiemy biegł bez piłki. Ale jeżeli się mylę to szacun dla niego :D A w Fifie 59 tempa... xD
0
Ku**a a 0-2 na 2-2, zmiana nastroju o 180 stopni... Ide porzucam kamieniami na polu, może mi przejdzie :/
16
Dobrze piszesz, te jego 11 asyst to chyba z kosmosu, bo przecież on niczym innym się nie wykazuje :)
1
Posiadanie piłki 61% do 39% dla Rayo :) Szkoda główki Trashorasa czy jak mu tam w 44min :/
4
Kto by przed sezonem pomyślał, że Rudy zapewni nam bardzo ważne 6pkt w
trudnych meczach :P
0
Dzięki za życzenia i oby się spełniło! :D
3
Barca, proszę, zrób mi prezent urodzinowy i zdobądź 3pkt w Vigo :)
7
Mogę pokryć koszty transportu z Barcelony do Porto :)
0
Chodziło chyba o to, że Wielkanoc to będą białe święta a nie Bożę Narodzenie :D
7
Mi ta zmarnowana sytuacja Neymara przypomina... Poprzednie El Classico kiedy podobną setkę zmarnował Messi, i chwile potem Madryt wyrównał... Oby nie skończyło się tak samo :(
0
Fly Emigrates rozwala system :D
0
Dani Alves nie zagra :(
0
Jak będzie Cie stać, polecam, byłem na tym stadionie w maju 2014 na Hertha - BVB i stadion fenomenalny, a kibice w Bundeslidze jeszcze lepsi :)
0
Na początku byłem zdenerwowany czerwoną dla Ibry, ale teraz mi to pasuje :D
0
Perez za mało dał do koperty... :)
0
W końcu włosi słyną z pizzy, więc się nie dziwię dlaczego Leo wybrał włocha a nie np. anglika :D
25
Rafinha będzie się czuł wyjątkowo :)