0

Dżastin uspokój się.

0

3

przypadeg ? Nie sondze.

0

Niby tak, ale przywykłem, że w 90% dajemy się wydymać.

1

zbiorowe samobójstwo.

0

lepszy (rudy) rydz niż nic :D

0

O o, to chyba był Montella.

0

Uspokój się ;O

3

O nie ! Zapomniałem dac ci leki... Co ja zrobiłem ;/

0

Nieco inna sytuacja. W Suareza wierzę, jak w nikogo innego.

0

Nie, nikt na B to pamiętam :D

0

Nom, Juve strzeliło sobie w oba kolana sytuacją Conte, tym bardziej zatrudniając Allegriego. W każdym bądź razie życzę im jak najlepiej.

Serio nie znasz Tottiego :D ?

0

Nie, nie, nie, takich piłkarzy jak Totti to nigdy bym nie zapomniał :) W każdym razie ktoś z ataku/pomocy.

0

Heh pamiętam, jak byłem młodszy to się strasznie jarałem Romą, Cassano i jeszcze takim jednym zawodnikiem, którego teraz nazwiska wymienić nie potrafię :)

0

Ale Juve się udupiło, nie dość, że kupili Morate tak drogo, to jeszcze ten wypada na 40dni, czyli prześpi okres przygotowawczy i początek Serie A.

0

Spokojnie, nie baw się w jasnowidza. Towarzyski to towarzyski.

4

Mamy stopera !

0

Dani Nieto, oglądałeś mecz ? Jeżeli tak, to nie rozumiem cię, zdanie jest złożone składnie i poprawnie.

0

To, że irytujący to jedno, ale to, że ma w sobie to coś to drugie

1

Akurat oglądałem Everton dość często i widziałem co Deulo potrafi. Już wygryzłby Mirallasa, gdyby nie kontuzja. Co do stylu Barcelony - właśnie dobrze, że jest taki jak on, który złamie schemat, chyba że potem znowu chcecie płakać, że gramy tysiąc podań a bramek jak nie było, tak nie ma.

4

Toż to towarzyski, wyluzuj

0

#selfie

0

Znowu komentator sie podniecił nie wiem czym

1

Mamy zastępce Alvesa, tylko ten w przeciwieństwie do Daniego nie umie dośrodkować nawet ze stojącej piłki

0

numer 8

0

rly ?

0

Komentator jaka podnieta :O

0

Toż masz w newsie napisane

2

Wydaje mi się, że miał na myśli ligę brazylijską, a nie repre. Przecież by go zabili za takie cos :P

19

Kolejny naiwniak myslący, że graliśmy tikitakę przez te dwa ostatnie lata...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?