badej60
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dżastin uspokój się.
0
3
przypadeg ? Nie sondze.
0
Niby tak, ale przywykłem, że w 90% dajemy się wydymać.
1
zbiorowe samobójstwo.
0
lepszy (rudy) rydz niż nic :D
0
O o, to chyba był Montella.
0
Uspokój się ;O
3
O nie ! Zapomniałem dac ci leki... Co ja zrobiłem ;/
0
Nieco inna sytuacja. W Suareza wierzę, jak w nikogo innego.
0
Nie, nikt na B to pamiętam :D
0
Nom, Juve strzeliło sobie w oba kolana sytuacją Conte, tym bardziej zatrudniając Allegriego. W każdym bądź razie życzę im jak najlepiej.
Serio nie znasz Tottiego :D ?
0
Nie, nie, nie, takich piłkarzy jak Totti to nigdy bym nie zapomniał :) W każdym razie ktoś z ataku/pomocy.
0
Heh pamiętam, jak byłem młodszy to się strasznie jarałem Romą, Cassano i jeszcze takim jednym zawodnikiem, którego teraz nazwiska wymienić nie potrafię :)
0
Ale Juve się udupiło, nie dość, że kupili Morate tak drogo, to jeszcze ten wypada na 40dni, czyli prześpi okres przygotowawczy i początek Serie A.
0
Spokojnie, nie baw się w jasnowidza. Towarzyski to towarzyski.
4
Mamy stopera !
0
Dani Nieto, oglądałeś mecz ? Jeżeli tak, to nie rozumiem cię, zdanie jest złożone składnie i poprawnie.
0
To, że irytujący to jedno, ale to, że ma w sobie to coś to drugie
1
Akurat oglądałem Everton dość często i widziałem co Deulo potrafi. Już wygryzłby Mirallasa, gdyby nie kontuzja. Co do stylu Barcelony - właśnie dobrze, że jest taki jak on, który złamie schemat, chyba że potem znowu chcecie płakać, że gramy tysiąc podań a bramek jak nie było, tak nie ma.
4
Toż to towarzyski, wyluzuj
0
#selfie
0
Znowu komentator sie podniecił nie wiem czym
1
Mamy zastępce Alvesa, tylko ten w przeciwieństwie do Daniego nie umie dośrodkować nawet ze stojącej piłki
0
numer 8
0
rly ?
0
Komentator jaka podnieta :O
0
Toż masz w newsie napisane
2
Wydaje mi się, że miał na myśli ligę brazylijską, a nie repre. Przecież by go zabili za takie cos :P
19
Kolejny naiwniak myslący, że graliśmy tikitakę przez te dwa ostatnie lata...