@Qba2113 I miałeś rację, uratował punkt niestety w ostatniej 5 dokiczonej minucie dogrywki :( Fart jednym słowem ale i tak dobrze że nie 3 pkt . A teraz po 3 pkt w środę i będzie elegancko. VeB
@HansLanda Sane miał szansę na odejście chociaż jest świetnym graczem ,poza tym Ruiz też dopiero dołączył chociaż ale w tym przypadku będzie łatwiej :)
0
@Qba2113 I miałeś rację, uratował punkt niestety w ostatniej 5 dokiczonej minucie dogrywki :( Fart jednym słowem ale i tak dobrze że nie 3 pkt . A teraz po 3 pkt w środę i będzie elegancko. VeB
0
@rafziet Hahahhaha
0
Dobra formacja dla Grizaa :)
2
@ForcaMilosz A my Tobie
1
@EmilZatopek Nie zasłużyłaś ziom nawet na to by komentować tu posty
0
Ktoś wie ile maja do tej pory Lewy i Messi strzelonych bramek w tym roku?
2
@ravpelc Czy są z kontuzjami czy bez to mało ważne, liczą się 3pkt dla nas i my je zdobędziemy. VeB
0
@Lenioq Koledze wyżej @Yoshi94 chodzi o zmienne
1
@patryk571 58 ustrzelił
1
@johny11 R.Puig jak już
0
@Douglasinho Jeśli nie postawią autobusu to mecz jest nasz
1
@RanDiFCB Wysyłają wiadomość do bramkarza żeby już zaczął rozwiązywać worek z piłkami
0
@PawelLeo I z czystym kontem ,Brawo
1
@Suzu Wydaje mi się że Arthur z De Jongiem,mimo że grali w reprezentacji
0
@Borneo Jeśli chodzi o kartki to ma 2 mecze ,nie ważne czy to Real czy to Girona ,mecz to mecz
4
Wkoncu doczekamy się meczu na Eleven ! Yeeee
1
@fenix1983 I znowu wypakowac tym kasy co za dembele albo więcej
0
@HansLanda Sane miał szansę na odejście chociaż jest świetnym graczem ,poza tym Ruiz też dopiero dołączył chociaż ale w tym przypadku będzie łatwiej :)
0
@batoon Dokładnie
0
@catalunya77 Griezmanna niedowiarku
0
@catalanian09 Spokojnje jest Arthur
0
@michal1899 Courtoisa niech jeszcze wstawia
0
Może będzie tak jak z Lengletem ,jak wykorzystał kontuzję Umtitiego ,tak samo teraz Araujo, chociaż podstawa już jest ale kto wie xd
0
@MaTi61415 Ze wszystkiego , wszystkie sekcje z tego co czytam w przed ostatnim akapicie jest napisane o sekcji piłkarskiej
0
@ShawnC Narazie jest dobrze
0
@Mazior Pare meczy i już takie określenia. Zluzuj majty
0
Co za gooooool!!!
0
@xavi890 Obecnie od lat nie widziałem gorszego komentarza. Pzdr
1
@BlackAngryMagician Waldek widocznie czyta Ci w myślach, oby częściej :)
0
@Tatazolwinia Mam nadzieje ze Waldek to przeczyta