0

Marquez był kibicem Realu a Robinho kibicował Barcelonie ;D

0

10mln złotych chyba ;p w najlepszym przypadku.

0

Jesli ten trasfer to prawda i jeśli naprawde jest to transfer Rosella to widac, że on lepiej negocjuje niż 'CZiki' - 20mln za 22latka który od 3 lat jest podstawowym graczem Valencii rozgrywajac srednio - 35 meczów w sezonie to...WOW ;D

0

Culé a muerte - ja tak troche w obronie portalu, który juz w zeszłe wakacje informował o zainteresowanieu i negocjacjach w sprawie Villi ;D w sprawie Maty to dzisiaj również sport i marca podaja info o 20mln i 5lat kontrakcie

0

mojaFCB - moze to wina przeglądarki mi na Operze nie wyswietlało tak jak u ciebie, ale na IE juz działa ładnie.

0

też ma zdanie, że mecz Kamerun - Dania był najlepszy jak dotad na mistrzostwach, tyle że Kamerun zapłacił za padake w meczu z Japonią.

0

kamil9040 - czytajac twoje komentarze to mam wrazenie, że nawet Franek Smuda by z Barcelona zdobył 7 trofeów w 2 lata HAHAAH

A teraz na poważnie Yaya powodzenia w Cty, zostawić Marqueza dac mu szanse jako zmiennik ew. 'zamiennik' Busquetsa, Rafa swietny mecz z Francją jako DP swoja drogą w 2 sezonie Rijkaarda był pivotem i to z bardzo dobrymi skutkami ;D

Yaya Toure - przegrał rywalizacje z Sergio i boj sie podjąć rękawice w nastepnym sezonie jest tu traktowany jako główny 'lider' zespołu zawodnik bez którego wszystko się zawali ;p 'SZOK HEHE' nie tacy zawodnicy odchodzili a Barcelona dalej była, jest i bedzie wielkim zespołem. Vamos Blaugrana! Vamos Grande Pep Guardiola!

0

kamil9040 - Rosell nie popierał transferu Villi ;D hahaah nie ośmieszaj sie.

0

David Silva dobrą opcją dla Barcelony! powinien być na końcu ! a nie ? ;D

0

Mazi - nie ma takiej szansy aby każdy wychowanek dostał szanse na gre w pierwszym zespole, ja osobiście jestem 'fanem' takiego pomysły jak klub zrobił z Botia - chłopak sprzedany do Gijon z opcja odkupienia w ciagu najblizszych 3 lat, wiecej takich transferów powinna Barca robić niech sie ogrywaja młodziki.

0

Messi zmiażdzył Cristiano xD

0

Powoli widać dlaczego ten typek wyleciał z zarządu Laporty jakiś nawiedzony ;D jeszcze niech karnety i bilety beda mogli kupywać tylko socio, paranoja kompletna.

0

a co by nie mówić o Ibrahimoviciu to naprawde podobała mi sie jego gra do momentu kiedy zaczął łapać kontuzje ale spoko to jego 1 sezon, w następnym się odnajdzie. Vamos IBRA!

0

mrowis - daleki jestem od tego ;D tylko taka refleksja mnie naszła, ponieważ klub nie jest od zarabiania kasy i trzymania jeje w sejfie, a tak na serio to Mata ja byłbym za tylko nie wiem gdzie on mialby grać, lepiej niech sie klub skupi na jakimś pomocniku i szukac ewentualnego nastepcy Toure

0

mrowis - kasa to rzecz nabyta więc po co ma leżeć i sie marnować jak można ją w nowego zawodnika zinwestować ;D

0

Nie łapie troche Selcuka twierdzi, że jego klient jest najlepszym 'pivotem' i zasługuje na miejsce w pierwszej 11-stce Barcelony, ale juz kwota jakiej żada Barcelona (36mlnE) za najlepszego pivota na Świecie jest za duża ;D

kamil9040 - czemu ciagle piszesz takie głupoty, że Guardioli to wina przecież Toure chce odejsć Guardiola nie chce sie go pozbyć Ty jesteś jakimś prowokatorem? ;P jezeli zawodnik w jakiej kolwiek druzynie powiedzialbym jestem lepszy od mojego konkurenta z zespolu zapewne by wyleciał na liste transferową odrazu.

0

Malinka - zgadza sie tylko w tym przypadku 'o ile to prawda' to agent gadał z City a jemu wolno ;p zawodnik nie może i po to własnie sa agenci.

0

Szejki łapy precz od Ibry.

0

Oby to była prawda z Cáceres, żeby został i Guardiola sie do niego przekonał, Gai nie łapie sie do składu Barcelona Atletic, konczy mu sie kontrakt raczej prawa pierwokupu nie utargujemy, Henrique wypożyczyć.

0

@challenger - 'Keita na pewno ma mniej strat niz Busi i Toure (razem wzieci), bo... tak mi sie wydaje' mam wrazenie, że rozmawiając ze mna sobie te zdanie (którego nie wypowiedziałem) przypisałeś do mnie ;)

odwołałem sie do Castrola, moze i ryzykownie ale w celu poznania opini co ludzie sadza o tym rankingu i juz znam twoją opinie ;)

Na koniec tak samo jak Ty mam nadziej że z Keitą, Yaya lub bez nich bedziemy sie cieszyć gry naszych zawodników na koniec i w trakcie przyszłego sezonu, pozdrawiam.

0

@challenger - statystykami sie nie podpierałem, lubie Keite i podoba mi sie jego gra to jest moje zdanie, i nie rozumiem co mam tu racjonalnie popierać? [to że gra Keity mi się opodoba?, co ja mam tu bronić?], statystykami się nie podpierałem, powiedziałem Ci tylko, że widziałem na Castrol (i byłem ciekawy, co jest ten Castrol wart a ty od razu atak i zgnoić że Castrol badziew że jestes takim takim intelektualistom futbolu ] nie rozumiem tylko tego attacku na mnie, nie wiem może to była próba wmówienia mi że Keita jest słabiak.

0

justFCB

na to pytanie Ci nie odpowiem ja tylko mówie o sytuacji jaka jest czyli Guardiola widzi Keite jako pomocnika a Toure jako Pivota, ja poprostu nie wymagam jakiejs gry ze zmiana tempa czy genialnych zagrań od Keity, natomiast Pep chce dwóch Pivotów Sergio i Yaya jeden z nich musi byc rezerwowym.

0

@challenger

'Ma w sobie cos...'  tu mi chodziło dlaczego Guardiola na niego stawia, bo teksty o faworyzowaniu czy ulubieńcu troche śmieszne są.

Keita lepszy od Iniesty?!  tam był uśmiech, że według rankingu Castrola jest lepszy - który jak napisałem tutaj cytat Nie wiem do konca czy ten Castroll jest dokładny i na ile skuteczny

Wnioskuje po twoich wypowiedziach o takim intelektualistom futbolu wynalezieniu koła, że rozmowa z tobą może kończyć się tylko obrażeniem innego użytkownika, ponieważ tylko ty masz racje i jedynie twoja racja jest prawdziwa tak?

0

kamil9040 - Toure odejdzie tylko jak bedzie chciał (oficjalnie nikt nie chce go sprzedać), Toure jest lepszy od Keity tylko na pozycji Pivota bo Keita nie jest Pivotem ;D

0

blazeq - bardzo madre słowa w pełni popieram.

0

@challenger - ja stawiam Keite ponad Toure ale nie popieram oddania Caceresa i pomysłu sprzedania Toure - to znaczy ze tez bezrefleksyjnie popieram filozofie klubu i trenera ? ;D

0

Pyrzo_Barca - co do Caceresa mam taka sama nadzieje jak ty ;P

0

Nie wiem do konca czy ten Castroll jest dokładny (i na ile skuteczny) ale wg. słów; Arsene Wenger, który współpracuje z Castrol przy rozwoju systemu mówi jasno: "Informacje z Castrol Index są dla mnie kluczowe. Mam tylko dwoje oczu, więc mogę śledzić piłkę i widzieć, gdzie znajduje się wybrany zawodnik, ale nie jestem w stanie sam zmierzyć wkładu każdego piłkarza w grę całej drużyny."

0

@challenger - statystykami sie nie podpierałem (z zeszytem nie siedze i nie spisuje jego dokonań ;D) lubie Keite i podoba mi sie jego gra, statystyki tylko na Castroll (Castrol Index) widziałem że Kieta jest wysoko nawet ponad Iniesta ;p

Castrol Index - śledzi każdy kontakt zawodnika z piłką na boisku i określa, czy ma on pozytywny czy negatywny wpływ na możliwość zdobycia przez zespół bramki. Kluczowym czynnikiem dla wszystkich obliczeń Castrol Index jest strefa na boisku, gdzie dana akcja miała miejsce. Gracze otrzymują punkty za każde udane podanie piłki, ale liczba przyznanych punktów zależy od miejsca na boisku, w którym piłka jest otrzymana i podawana.

0

sebabarca - szanuje twoje zdanie, tylko ja inaczej na to patrze (ogladam wszystkie mecze Barcy), mi podoba sie gra Kiity i jego styl zawsze stara sie myslec rozciagać gre, i ustawic sie tak aby partner mógł mu odegrac pilke jak nie ma co z nia zrobić (przy czym malijczym ma bardzo mało strat), nie wymagam od niego cudów gry na poziomie Xavi, Iniesta, Messi czy Cesc jakiś rajdów czy bramek z dystansu choć uderzyc potrafi ;D poprostu Mi wystarczy ze bedzie grał solidnie, spektakl beda robili inni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?