1

co to za lewackie gadanie...

0

misiu, jakbyś przeczytał artykuł to byś wiedział

0

Czy tam nie było najpierw karnego na Neymarze a potem gola?

7

Niby śmiejemy się z Penaldo ale jednak te karna też trzeba umieć strzelać...

0

błąd Krychowiaka :/

4

Nie wiem z czego się cieszycie, Real bez Ronalodo zacznie grać w 11 zamiast 10 jak do tej pory...

1

Moim zdaniem prawdę zna tylko Benzema, a nam pozostaną tylko domysły.

0

Haha widać że w szkole nie miałeś nic o szacunku!

1

Polityka na fcbarca? Fuj!

0

@ssiiwwyy83 Usuń konto!

1

Bo dziś grali? Myślę że wolność słowa która tu panuje powinna być przykładem dla innych!

0

No powiedziałeś co myślisz a teraz możesz bezpiecznie usunąć konto.

0

OMG! CR to dobry piłkarz ale widać jesteś gimbusem i nie możesz tego pojąć!

0

Jak dla mnie Złota Piłka dla Leo bez dyskusjii!

0

@MESSIah16 usuń konto

0

gdzie by "popełnił samobójstwo"

0

Bravo out

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?