asd21
Dołączył/a: lipiec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
co to za lewackie gadanie...
0
misiu, jakbyś przeczytał artykuł to byś wiedział
0
Czy tam nie było najpierw karnego na Neymarze a potem gola?
7
Niby śmiejemy się z Penaldo ale jednak te karna też trzeba umieć strzelać...
0
błąd Krychowiaka :/
4
Nie wiem z czego się cieszycie, Real bez Ronalodo zacznie grać w 11 zamiast 10 jak do tej pory...
1
Moim zdaniem prawdę zna tylko Benzema, a nam pozostaną tylko domysły.
0
Haha widać że w szkole nie miałeś nic o szacunku!
1
Polityka na fcbarca? Fuj!
0
@ssiiwwyy83 Usuń konto!
1
Bo dziś grali? Myślę że wolność słowa która tu panuje powinna być przykładem dla innych!
0
No powiedziałeś co myślisz a teraz możesz bezpiecznie usunąć konto.
0
OMG! CR to dobry piłkarz ale widać jesteś gimbusem i nie możesz tego pojąć!
0
Jak dla mnie Złota Piłka dla Leo bez dyskusjii!
0
@MESSIah16 usuń konto
0
gdzie by "popełnił samobójstwo"
0
Bravo out