1 maja 2013, 21:33
0
ZŁA POLITYKA MEDIALNA OPIERAĆ CAŁY ZESPÓŁ NA MESSIM OBY ŚCIĄGNELI NEYMARA
1 maja 2013, 21:15
" i co przygłupki nadal wierzycie w 5-0 gnojki typy tito i roura robili z was wałów cały tydzien aby tylko kasa z biletów była " TITO VILLANOVA OUT Z KLUBU W PRZECIWNYM RAZIE ZESPÓŁ ZSOTANIE ROZBITY
1 maja 2013, 21:11
TITO VILLANOVA MYŚLĄ TAKTYCZNĄ ROZBIJE ZESPÓŁ FC BARCELONA
1 maja 2013, 21:09
TITO RZĄDZI ZAGRANIAMI TAKTYCZNYMI :D
TIKI TAKA TITO VILLANOVA :D LOL
28 sierpnia 2009, 16:12
Wierzmy w to że Barcelona dzisiaj pokona Szachtar :) i zdobędzie trofeum pod nazwą Super puchar europy.
11 września 2010, 19:31
Znowu centra i znowu strata
11 stycznia 2012, 00:17
Brawo brawo i jeszcze raz Brawo !!! Thierry Henry !
7 listopada 2010, 19:08
widocznie można ;/
23 kwietnia 2013, 22:22
remontada z bayerne ? nie porównujcie milanu z bayernem ! milan jest słaby w tym sezonie ...to była tylko szopka że to niby mecz sezonu pokonać milan gdzie jest TITO????
Czy zamierzasz śledzić dokładłnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
ZŁA POLITYKA MEDIALNA
OPIERAĆ CAŁY ZESPÓŁ NA MESSIM
OBY ŚCIĄGNELI NEYMARA
0
" i co przygłupki nadal wierzycie w 5-0 gnojki typy tito i roura robili z was wałów cały tydzien aby tylko kasa z biletów była "
TITO VILLANOVA OUT Z KLUBU
W PRZECIWNYM RAZIE ZESPÓŁ ZSOTANIE ROZBITY
0
TITO VILLANOVA MYŚLĄ TAKTYCZNĄ ROZBIJE ZESPÓŁ FC BARCELONA
0
TITO RZĄDZI ZAGRANIAMI TAKTYCZNYMI :D
0
TIKI TAKA TITO VILLANOVA :D
LOL
0
Wierzmy w to że Barcelona dzisiaj pokona Szachtar :)
i zdobędzie trofeum pod nazwą Super puchar europy.
0
Znowu centra i znowu strata
0
Brawo brawo i jeszcze raz Brawo !!! Thierry Henry !
0
widocznie można ;/
0
remontada z bayerne ?
nie porównujcie milanu z bayernem !
milan jest słaby w tym sezonie
...to była tylko szopka że to niby mecz sezonu
pokonać milan
gdzie jest TITO????