2

Gerard Martin wydaje się materiałem na genialnego stopera pod Barcelonę.
Strzał w dziesiątkę z nim.

0

Ferran elegancko, ale będzie trudniejszy przeciwnik, gdzie będzie gęściej w polu karnym i znowu będziemy go sprzedawać.
Fakt nie opinia.

0

Rooney top, Betis zszokowany naszym ustawieniem i szweckim Messim

0

po prostu zbyt łatwo by było tak strzelać jako pierwsza drużyna

3

Oni chyba jakiś zakład z Flickiem mają, że tracą pierwsi gola, a potem odrabiają

0

Czy ja za każdym razem muszę pisać na początku meczu że
"przynajmniej mecz będzie ciekawy"
? :)

0

ale ładna muzyczka

0

@kanver_ chyba Lewy jak wejdzie ;)

1

no i w sumie prawidłowo

0

Zdecydowanie potrzebuje, tylko nie ma kim go zastąpić.
W ostatnim meczu był fatalny.
Obrońca w zimowym okienku na już.

0

@mekston nie chce mi się szukać, ale kiedyś już dyskutowałem z kimś na temat porównania Messiego i Yamala, szukałem statystyk i młody Messi wypadał dużo lepiej. Nie było wtedy xG, więc przeliczałem to jakoś na minuty i ilości okazji.
Przede wszystkim Messi był wprowadzany wolniej, ale pomimo małej ilości szans i wcale nie wiodącej roli w drużynie miał lepszą skuteczność.

Ale wiadomo, że ciężko ich porównywać choćby ze względu na różny wiek wejścia.

Plus to co widać na pierwszy rzut oka, to Messi miał dużo mocniejszy strzał. Yamal ma ułożoną nogę, ale to są lekkie rogale, a nie takie kąśliwe uderzenia, których bali się bramkarze.

1

@ViscaelBarca2007 ale Messi nawet na początku nie był tak słaby w wykończeniu

1

@pt9 no niestety obawiam się, że takiego młotka już nigdy nie będzie miał, ale oby trochę to poprawił

1

W sumie Real gra piach nawet w tak łatwym meczu.
Jakaś przypadkowa kontuzja Mbappe i mają po lidze.

1

Dramat, to nawet Pena się lepiej ustawiał

1

Vini już z tą mordą idzie jak jest okazja xDD

1

Dani Aleksander Arnold

1

fatalne jest to Bilbao.
Gość ma piłkę na lewym skrzydle i zawodnicy od niego uciekają (łącznie z Nico), żeby tylko nie dostać podania xD

0

ech, za łatwo oddali

0

@UriBoyka ja bym stawiał tak 50/50, nie zdziwię się jak tam przegrają

0

Wspólczuję Realowi tego ostatniego terminarza.
My w kryzysie przynajmniej mogliśmy trochę pograć na swoim stadionie, a oni jeszcze dziś do Bilbao xD

2

złota piłka za menal!

0

@Roobo Nie zgadzam się, że był tragiczny. Był słaby - ciężko ocenić inaczej gdy nie strzelasz karnego i spowalniasz kilka razy akcję, ale sporo też dawał.

Jeśli mówisz, że Lewy był dziś tragiczny, to jak określić niedawny występ Ferrana, który nie dość, że był nieskuteczny, to jeszcze przeszkadzał w obronie i nie dawał kompletnie nic fizycznie?

Udział przypadkowy czy nie, ale jednak. Wielu zawodników by się tam nie przepchnęło, a jemu się udało.

16

Kounde dzisiaj zagrał nawet nieźle jak na ten sezon.
Jest optymizm, może się ogarnie w końcu.

0

@kanver_ nie strzelił karnego, więc ciężko tak powiedzieć, ale miał udział przy golu i robił co trzeba w walce fizycznej. Wiadomo, że oczekuje się od niego więcej.

0

@Roobo Pokazał 2 mecze temu jaki jest świetny.
Jak Lewy nie dojeżdża, to jest przeciętny.
Jak Ferran nie dojeżdża, to jest fatalny.

0

@reloaded można tak powiedzieć, ale to generalny problem, że oni nie potrafią padać, to nie przypadek tylko reguła

0

Jakby Olmo trenował judo albo coś podobnego, to by nie upadł tak głupio na rękę.
Dziwi mnie czasami brak umiejętności upadania u profesjonalnych sportowców.

3

tak powinno być - Lewy od poczatku i Ferran z ławki

3

@Sulimo 2 mecze temu było dokładnie odwrotnie xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?