2

@MOLESTA A propagandę TVP, TVN czy Onetu też zauważasz, czy tylko Republiki?

0

Jeśli tak jest, to przewrotnie może to być punkt nacisku na Tebasów, żeby się ugięli. Bo jak zabiorą gwiazdę reprezentacji, to wina wcale nie spłynie tylko na Barcelonę, ale zacznie się dyskusja o idiotyzmie tych przepisów.

4

@ACRAB95 Dokładnie.
Nieudolność Barcelony to jedno.
Ale patologia, która dzieje się w La Liga, to drugie.

0

@partymaker Kolega liczy, że Ania tu odpisze, przecież ona raczej wie.

0

@FCB24 Gdyby tak było, to oczywiście się z Tobą zgadzam i wtedy stosujesz grubszy paragraf. Ale tym razem na szczęście nic się nie stało. Ale nie możesz skazać kogoś za potencjalny zgon tak jak za zgon.

12

@Safrani Nie można przenosić patologii jednostek na całe społeczeństwo i wszystkiego zakazywać. Gdyby tak robić w każdym przypadku, to żylibyśmy w jakimś sterylnym więzieniu.

9

@Safrani Pomiędzy zrzucaniem petard z balkonu, a ich zakazywaniem istnieje szeroka przestrzeń dla normalnych ludzi.

7

@Safrani Tak, zakazać. Burzy z piorunami też zakażmy. :)

0

@FCB24 Bez przesady, ale na pewno jest na to paragraf. Jakieś ryzyko trwałych uszkodzeń, coś na poziomie pobicia.

2

@OldMc84 To, że pomogli wielu ludziom, to nie znaczy, że nie można ich krytykować. Na tym to właśnie polega - że można się ukryć za emocjonalną kurtyną pomocy dzieciom.

1

@addept licząc treningi, dojazdy, marketing, to oni pewnie też ponad 100 godzin przepracują.

0

@gumaz Ale w ogóle to najlepiej pić dużo płynów już dnia poprzedniego, jeśli świadomość pozwala. :)

0

@gumaz dużo wody, najlepiej z witaminą C w proszku i solą. Alternatywnie zimny sok z ogórków.
Ale klin najskuteczniejszy.

0

Naprawdę myślicie, że Wujek Janek z Katalonii nie zarejestruje tego Olmo?
To jest grubszy cwaniak, a nawet coraz grubszy. Nie takie rzeczy. :)

0

Janek po prostu chce nam dać emocje aż do samej północy.
Wtedy z uśmiechem wyjdzie z lampką szampana o 23.59 i powie, że właśnie zarejestrował Olmo.

3

@Bobo25 Mgła była, widoczność na 5 metrów, a Ty 140?

2

@ACMaldini3 Też mnie to wpienia kiedy w trudnych warunkach ludzie cisną jak gdyby nigdy nic i wymagają od innych, żeby byli takimi samymi idiotami.

0

Pierwszy raz widzę w tytule, że panuje pesymizm.
Nawet jak było najgorzej, to zawsze w tym klubie panował optymizm.
Może to dobra zmiana. :)

1

@PIWOSZ89 Małyszomania nadal żywa

1

@DTMisTheBest no tak, ale bardzo podobne do tego co napisałem.
Główna różnica tutaj to dobra izolacja budynku, a akumulacja jest znana od dawna.
No i trochę też daje to, że akumulacja jest pod podłogą.

Ale wątpię, że to będzie rewolucja, bo to się wydaje bardzo drogie przy wykonaniu.

1

@DTMisTheBest Już dawno robiono takie rzeczy za pomocą wentylowanych pieców komorowych. (akumulacyjnych). Ciepło rozprowadzane za pomocą podczerwieni i grawitacyjnych nadmuchów.

0

@QQL5 Sprzedać jakiemuś arabowi i będzie git. Jak w PSG.

1

@draxidox Grupa ludzi, którzy coś osiągnęli niekoniecznie pokrywa się z grupą ludzi, która tak miała. :)

3

@Ojciec5tkidzieci Komentarze u Lisa są najlepsze. Ludzie proszą o kolejny wywiad z Napoleonem i nie trzeba go nawet zapraszać, bo pewnie już jest razem z nim w pokoju xD

8

@Ojciec5tkidzieci Lis to odpłynął bardziej niż swego czasu Max Kolonko :)

5

@Popitek12 ma wstać, ma wstać, ma wstać!

0

@Mezocyklon87 ano, tutaj ciężko się z Korwinem nie zgodzić. :)

0

@Kuchar Oczywiście, że tak. Bezpieczeństwo nie jest i nie powinno być uważane za coś najważniejszego w życiu.

0

Ale takiego Lewego nawet w tym wieku to wiele klubów by kupiło za więcej niż 15.

1

@Mezocyklon87 W ciągu ostatnich paru lat bez problemu kilka razy były warunki. Rzadziej niż kiedyś, ale były.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?