0

@tomas84 ja bym raczej brał Tzolisa z Bruggi

0

@lukasoon15 no ten gol Raphy to był błąd bramkarza

0

Dla mnie sesko byłby super opcją. Od 7 stycznia strzelił w 15 meczów 10 goli jako pół rezerwowy w lepszej lidze niż Laliga. Tylko pozostaje pytanie czy by pasował do stylu gry Barcy

0

@jacek905 Gdyby ściągnęli napastnika i Terrano by został (a nie opłaca się go sprzedawać) to by siedział ciągle na ławce

0

Ktoś wie czy lewy pojedzie jescze na Mestalla?

0

@Rob1234 bo oni nie maja dostępu do statystyk zawodników z jakiś lat 30,40

2

Zaraz się skończą opcje i wezmą Muriqiego

0

Zaraz się skończą opcje i wezmą tego Muriqiego

3

Już za te 30 milionów lepiej kupić Rashforda

11

Niech go wezmą. Przyszedł do Barcy z premier league, może nie załapał stylu gry, ale spełnił swoje zadanie. Czasem gra chaotycznie, ale co najważniejsze - przynosi całkiem niezłe liczby - 27G/A. Uważam, że spełnił swoje zadanie.

0

A jednak. Dobrze że go Barca nie kupila

0

Oczywiście że jest opcja pozostania, ale Lewy nie chce grać za tak niską pensje

2

Po co ten Roony widać że sobie nie radzi za bardzo a Rashford grał o wiele lepiej po wejściu z ławki za Roony-ego

2

@MeAndSwan niech zostanie

5

@Marcelinho132 tak samo jak Tom Heaton w Man utd

1

Pewnie mnie wssyscy skrytykują, ale uważam że trzymanie Flicka na ławce trenerskiej powoli zaczyna nie mieć sensu.
To już nie jest sezon w którym wszystko ze wszystkimi wygrywali. W tym sezonie Barca nie wygrała ani jednego meczu z dobrą drużyną Europejską (nie licząc hiszpańskich). To już po prostu nie działa. Z roku na rok będzie coraz gorzej

0

@masik86 ale teraz się udało

0

@ZwyklyCuler48 no tak ale jednak jak Atletico się zastawi lepszą opcją będzie 9

0

@lincoln25 też tak uważam ale jednak jak Atletico się zastawi to potrzebna nam 9 a nie napastnik który wybiegnie na puste pole

0

Bez przesady nie jest aż tak zły

0

@Kaisuj i jeszcze lagodzącą przyczyną było to jescze że piłkarz Atletico źle przyjął piłkę i mu wyskoczyła daleko od niego więc nie miał na celu zaatakowanie jego nogi

1

Czemu wszyscy przewidują że ferran wyjdzie? Przecież Lewy strzelil gola a ferran tylko asystę zaliczył

0

Oczywistym wyborem jest Rahphinha hat trick w kolejnym meczu 2 gole i 2 asysty

0

@ZuczekFCB1899 ostatnio w meczu Anglia Urugwaj dobrze grał

0

@orgazm44 Inigo Martinez też był prawie emerytem, a jednak był kluczowym zawodnikiem Blaugrany

0

@Wiktor91 nawet gdyby balde czy kounde byl zdrowy lepiej żeby Cancelo został na tej lewej obronie a Rashford śmigał na skrzydle

1

@Rewolucja123 Fermin na tej lewej stronie to gra średnie spotkania

11

Miejmy nadzieję że Rashford podoła zadaniu i będzie pokazywał to co we wczorajszym meczu

0

@barcowy1899 fermin nic tam nie robi na tej prawej stronie jak już tam wychodzi

0

@Macior79 to tylko przewidywane składy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?