adam34689
Dołączył/a: listopad 2012
11 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
0
w komentarzach :)
2
Gruba kreska...
2
Ma chłopak poczucie humoru.
0
Sochaux - Marsylia za chwilę karne.
0
Była jakaś najlepsza jedenastka France Football czy tylko ten ranking?
4
W 89 minucie związać i wywieźć pod Calderon.
0
Że też Wam się Bayer nie znudził... :)
0
Mogą trafić na United?
0
Legia trafia na zespół z 1. czy 2. miejsca?
0
Kto jutro sędziuje?
1
Może zamiast tego "Odwrócona piramida. Historia taktyki." Jak dla mnie dużo ciekawsza niż książki o Barcelonie.
3
Jakie studio? Ja też napiszę.
2
Ten to umie rozwalić system.
https://x.com/Barzaboy/status/802822544847814656
0
Z ciekawości wszedłem na twittera Klatusa. Zastanawiam się, czy przypadkiem swoją głupotą nie przebił El Fujary.
0
Czemu takie koszulki?
5
Di Stefano, Pele, Maradona, Cruyff, Ronaldinho, Messi...
Za każdym razem to samo, "drugiego takiego piłkarza nie będzie". Takiego samego na pewno nie, bo każdy jest inny, ale będą lepsi.
6
Tylko że sprawność na poziomie 100% ma tylko perpetuum mobile.
1
Sergi zmienił numer?
0
0:46 to nie jest przypadkiem ten gimbus, el jarek?
0
Z braku czasu jestem niezorientowany w temacie.
Poważne plotki transferowe w kontekście FCB, które się pojawiły, poproszę.
2
Widzę, że nadal wisi ankieta co do prawego obrońcy.
Chciałbym, żeby do Barcelony dołączył Rick Karsdorp z Feyenoordu. Gość ma ogromny potencjał. Kiedy nabierze jeszcze większej boiskowej ogłady, będzie PO pełną gębą.
1
To też jest sukces.
2
Wengeroza postępuje.
0
Wiecie co jest najlepsze?
Real nie przegrał meczu w tym sezonie.
1
City jednak w błękitnych. Footyheadlines puściło bzdurę.
0
Kto sędziuje?
2
Z tego co zrozumiałem na anglojęzycznej stronie, gramy w fioletowych a City w pomarańczach.
0
"Wielki pojedynek?? A to City już nie są ogórkami? Coś mnie ominęło?
Ah ta obiektywność w wykonaniu katalońskim... :D"
Okazany szacunek do rywala, a na końcu internetu nadal wielki ból tyłka.
2
Manchester United skończył sezon na 8. miejscu? Coś mnie ominęło?