0

F. Torres Lewandowski Raphinha
To nasza najlepsza trójka obecnie

0

Tottenham w LE. Zapraszamy

3

Ale ten Raphinha ma potencjał na dostarczanie świeżutkich ciasteczek

2

Pique Bellerin dodatkowo S.Roberto przecież tacy ludzie w składzie Barcelony to jest kurna jakiś smutny żart

0

Nasza obrona w każdej konfiguracji bez Araujo i Kounde jest żalosna...

0

Ktoś chce bilet na mecz Szachtar- Lipsk za symboliczne 5 dyszek???
Mecz w środę o 18:45

0

Bilety na Bayern Monachium właśnie wpadły do zakupu

0

Sory, jakby ktoś to uznał za jakaś reklamę albo coś to proszę nie linczować.
Sprzedam Bilet na mecz
Szachtar Donieck vs RB Lipsk
Mecz 2 listopada 2022 stadion Legii
Zainteresowany prośba o info. Dogadamy się

0

@Kgorecki2500 o czym ty mówisz... On nie ma prawa grać w pierwszym składzie.
Araujo Kounde Christensen to 3 najlepszych stoperów.
Karnego zrobił, Zawalił gola na 2:0 dla Realu i gola z Interem żenada

0

Jest tu jeszcze ktoś kto się podnieca Ericem Garcią?? Gość zawalił 3 gole w dwóch kluczowych meczach października. Dramatyczna forma

2

Eric Garcia nie ma prawa grać w tym klubie

0

żebyś nigdy więcej nie ubrał koszulki Barcelony

/photo/1

2

Dzisiaj na Legie w koszulce Messiego

1

@jacobFCB Masz pozdrowienia od Basi :)
Jakiej Basi?
Co w burdelu światła gasi.


Macie uchwyty?
Jakie uchwyty?
Do trzymania mojej pyty ;)

1

@kuz on już się staje coraz bardziej odklejony

3

Pudzian vs Mamed 17 grudnia na ksw 77

/photo/1

0

@El _crack nie da się. Ale nie patrz na to nikt nie sprawdza biletu z dokumentem tożsamości wchodzisz normalnie i jazda

2

Mecz z Bayernem pokazał ile znaczy w Europie Raphinha i Dembele

0

@HighestInTheRoom 205 sektor
Za real z 250

1

@AmigoBlancos był jak nowy transfer Sociedad.
Sadiq....UMAR

1

Może nie jest to pytanie na miejscu i odpowiedni miejsce na takie pytanie ale...

Chce ktoś kupić dwa bilety na dwa ostatnie mecze w grupie Szachtaru (Real i RB Lipsk)
Cena do negocjacji

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Ciężkie KO


0

@Michal1995 nie kupuj bo i tak nie dziala

0

A Polsat Box Go nie działa... Co za zenada

5

Ludzie kochani ZAUFAJMY Xaviemu.
On wie najlepiej kogo należy wystawić.

Jedziemy po 3 punkty

0

@kuqi 3 komplet szare

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@abram3k co tam ?

0

@Firestone na pewno wystawi dzieciaka hahaha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?