abram3k
Dołączył/a: wrzesień 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Pisałem coś o tym arbitrze parę minut temu
Złodziej
2
Czyli już wiemy że argument bramkarza nic nie daje
1
Granada do tego meczu strzeliła na wyjeździe 8 goli przez cały sezon a z nami 3 to jest
Kompromitacja
1
Penia by to obronił
0
Jeżeli przegrany xavi musi odejść
Nie chcę cię widzieć ani minuty dłużej na ławce
0
Gdzie ci fani Cubarsiego?
Co gość jest paralitykiem
0
Pedri to taki polski Zieliński do 27 lat będzie młodym chłopakiem i dajmy mu czas
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Pedriego tak samo mogłoby nie być na boisku
0
Ale co tu się dziwić jak nasz najlepszy napastnik pauzuje za czerwoną kartkę
0
@Crakitic on ani nie nie umie bronic ani atakować
1
Spójrzcie na piłkarzy zanim obrazicie trenera
2
Frenkie statysta człapak obserwator De Jong
2
Oshimen to zrobi z tych obrońców maskotki
0
Błąd Pedriego
Błąd christensena
Śmieszna drużyna
2
Ter stegen ten sam krój ręcznika co Penia
1
Myślisz że Pedri coś znaczy na najwyższym poziomie, później analizujesz liczby
odegarda
Bellinghama
Wirtza
I się uśmiechasz
0
Widać było w tej kontrze, kto się nie nadaje do tej drużyny
1
Nienawidzę tego sędziego
2
To jest czerwona kartka
Kolejny raz Cubarsi robi odpal kryminalny.
Ostatnio karny, ale ratował go spalony.
Jest czsami zapalny
0
To najgorszy sędzia jakiego kojarzę z tego sezonu. Z valencia nam zabrał 2 punkty tu już też wszystko przeciw nam
1
@Arden pisałeś o najlepszym bocznym obrońcy. Nie widać w twoim poście słowa LO, rozumiem że to miałeś na myśli ale nie czytamy ci w myślach :)
1
Kiedy wróci ter stegen bo ten penia to dramatyczny. A nie wróć…
1
Dramatyczny ter stegen
1
Ter stegen wyprowadzenie i te nerwy, naoglądał się penii
0
@Arden Alba był lepszy
5
Bójcie się chamy Ligę mistrzów wygramy
0
@Popitek12 nie znam takiego defensywnego
0
@Faro
Yamal 1 gol 2 asysty
Saka 10 goli 7 asysty
Tak piję i do niego i do Yamala i do Ferrana i do Felixa piję do pseudo piłkarzy (Yamal jest młody to jego łagodniej traktuje) ale to co robi Saka to jest kosmos