0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Pisałem coś o tym arbitrze parę minut temu
Złodziej

2

Czyli już wiemy że argument bramkarza nic nie daje

1

Granada do tego meczu strzeliła na wyjeździe 8 goli przez cały sezon a z nami 3 to jest
Kompromitacja

1

Penia by to obronił

0

Jeżeli przegrany xavi musi odejść

Nie chcę cię widzieć ani minuty dłużej na ławce

0

Gdzie ci fani Cubarsiego?

Co gość jest paralitykiem

0

Pedri to taki polski Zieliński do 27 lat będzie młodym chłopakiem i dajmy mu czas

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Pedriego tak samo mogłoby nie być na boisku

0

Ale co tu się dziwić jak nasz najlepszy napastnik pauzuje za czerwoną kartkę

0

@Crakitic on ani nie nie umie bronic ani atakować

1

Spójrzcie na piłkarzy zanim obrazicie trenera

2

Frenkie statysta człapak obserwator De Jong

2

Oshimen to zrobi z tych obrońców maskotki

0

Błąd Pedriego
Błąd christensena
Śmieszna drużyna

2

Ter stegen ten sam krój ręcznika co Penia

1

Myślisz że Pedri coś znaczy na najwyższym poziomie, później analizujesz liczby
odegarda
Bellinghama
Wirtza

I się uśmiechasz

0

Widać było w tej kontrze, kto się nie nadaje do tej drużyny

1

Nienawidzę tego sędziego

2

To jest czerwona kartka
Kolejny raz Cubarsi robi odpal kryminalny.
Ostatnio karny, ale ratował go spalony.
Jest czsami zapalny

0

To najgorszy sędzia jakiego kojarzę z tego sezonu. Z valencia nam zabrał 2 punkty tu już też wszystko przeciw nam

1

@Arden pisałeś o najlepszym bocznym obrońcy. Nie widać w twoim poście słowa LO, rozumiem że to miałeś na myśli ale nie czytamy ci w myślach :)

1

Kiedy wróci ter stegen bo ten penia to dramatyczny. A nie wróć…

1

Dramatyczny ter stegen

1

Ter stegen wyprowadzenie i te nerwy, naoglądał się penii

0

@Arden Alba był lepszy

5

Bójcie się chamy Ligę mistrzów wygramy

0

@Popitek12 nie znam takiego defensywnego

0

@Faro

Yamal 1 gol 2 asysty
Saka 10 goli 7 asysty

Tak piję i do niego i do Yamala i do Ferrana i do Felixa piję do pseudo piłkarzy (Yamal jest młody to jego łagodniej traktuje) ale to co robi Saka to jest kosmos

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?