19 stycznia 2012, 14:46
0
I jak tu lubić Real Madryt?... Brak Słów
6 stycznia 2012, 02:02
szkoda że nie leciało to na TV ;d
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
I jak tu lubić Real Madryt?... Brak Słów
0
szkoda że nie leciało to na TV ;d
0
szkoda że nie leciało to na TV ;d
0
I jak tu lubić Real Madryt?... Brak Słów