Ziomek2000
Dołączył/a: marzec 2014
Chechło
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No nie moge co za Badziew już puma robi lepsze!!!
0
Z pewnością Ter Stegen Jak to w tej edycji Ligi Mistrzów nie zważając na wszystko
0
Z tym zakazem transferowym muszą przedłużyć z nim kontrakt bo kto tam będzię grał adriano dobra spoko ale kto w zastępstwie ???
0
Bez sensu była by sprzedaż rakiticia on jest dopiero w Barcy od pół roku
0
To jest tylko moja opinia nic więcej 0.o
0
od suareza to nie ale jeden z najlepszych
0
Jasne dobry kawał hahahahah
0
0
A co Zrobił w tym sezonie Ronaldo?Według mnie nic mundial miał do dupy sezon kontuzja,a Suarez pomógł liverpool'owi zająć 2 pozycje w lidze i liga mistrzów a na mundialu to taki mały wybryk się powtórzył. :D
0
Finałowa Trójka według mnie:
1Lionel Messi (FC Barcelona)
2Arjen Robben (Bayern)
3Manuel Neuer(Bayern)
0
chciałbym żeby Luis Suarez przeszedł do barcy i była by odpowiedź ataku realu tak zwany "BBC" (Bale Benzema i Ronaldo) i barca miała by "NSM" (Neymar Suarez i Messi)
1
Xavi jesteś najlepszym pomocnikiem na świecie
0
Szanse na ten transfer to 10%
0
Wolałbym bramkarza atletico ale ta opcja też jest fajna :D
0
Niech przychodzi :)
0
takiego piłkarza bardzo chciałbym widzieć w FC Barcelonie :D
0
Według mnie Dani jest najlepszym obrońcą i sprzedarz takiego piłkarza to wielki błąd według mnie ale każdy ma odmienne zdanie według mnie Alves powiniem zostać