0

No nie moge co za Badziew już puma robi lepsze!!!

0

Z pewnością Ter Stegen Jak to w tej edycji Ligi Mistrzów nie zważając na wszystko

0

Z tym zakazem transferowym muszą przedłużyć z nim kontrakt bo kto tam będzię grał adriano dobra spoko ale kto w zastępstwie ???

0

Bez sensu była by sprzedaż rakiticia on jest dopiero w Barcy od pół roku

0

To jest tylko moja opinia nic więcej 0.o

0

od suareza to nie ale jeden z najlepszych

0

Jasne dobry kawał hahahahah

0

0

A co Zrobił w tym sezonie Ronaldo?Według mnie nic mundial miał do dupy sezon kontuzja,a Suarez pomógł liverpool'owi zająć 2 pozycje w lidze i liga mistrzów a na mundialu to taki mały wybryk się powtórzył. :D

0

Finałowa Trójka według mnie:
1Lionel Messi (FC Barcelona)
2Arjen Robben (Bayern)
3Manuel Neuer(Bayern)

0

chciałbym żeby Luis Suarez przeszedł do barcy i była by odpowiedź ataku realu tak zwany "BBC" (Bale Benzema i Ronaldo) i barca miała by "NSM" (Neymar Suarez i Messi)

1

Xavi jesteś najlepszym pomocnikiem na świecie

0

Szanse na ten transfer to 10%

0

Wolałbym bramkarza atletico ale ta opcja też jest fajna :D

0

Niech przychodzi :)

0

takiego piłkarza bardzo chciałbym widzieć w FC Barcelonie :D

0

Według mnie Dani jest najlepszym obrońcą i sprzedarz takiego piłkarza to wielki błąd według mnie ale każdy ma odmienne zdanie według mnie Alves powiniem zostać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?