dajcie spokoj Pep sie zachowuje jak ksiaze na poczatku chce go za kazda cene a jak juz gra to sprzedaje w nastepnym sezonie ,nie chce dostać bana , ale na prawde to jest irytujace i zalosne
jak go sprzedadzą ,do Guardioli będe miał wielki uraz , on pewnie pojdzie za 25 mln , jak dla mnie to nawet bym sie nie zgodzil na rozmowe z tym łysym Ch****
niech sie ten zarzad ogarnie wkoncu , bo widać że się bardzo stara a oni podcinaja mu skrzydla tymi zalosnymi negocjacjiami ,ten łysoł pewnie by chcial go za darmo i do tego zeby pensje barcelona placila
już na stronie realu mówią że mają ligę ... zmienność tych dzieci mnie rozbraja, po porażce rugają swój zespół od najgorszych a jak widzą że Barcelona straciła punkty to już są pewni że wygraja lige
Komentarze
0
dajcie spokoj Pep sie zachowuje jak ksiaze na poczatku chce go za kazda cene a jak juz gra to sprzedaje w nastepnym sezonie ,nie chce dostać bana , ale na prawde to jest irytujace i zalosne
0
jak go sprzedadzą ,do Guardioli będe miał wielki uraz , on pewnie pojdzie za 25 mln , jak dla mnie to nawet bym sie nie zgodzil na rozmowe z tym łysym Ch****
0
mam nadzieje że często będziemy oglądać Davida i Zlatana razem w 1 jedenastce ... :)
0
niech sie ten zarzad ogarnie wkoncu , bo widać że się bardzo stara a oni podcinaja mu skrzydla tymi zalosnymi negocjacjiami ,ten łysoł pewnie by chcial go za darmo i do tego zeby pensje barcelona placila
0
odwal się od Zlatana ,on wygląda jak z rodziny Admamsów ;p
0
już na stronie realu mówią że mają ligę ... zmienność tych dzieci mnie rozbraja, po porażce rugają swój zespół od najgorszych a jak widzą że Barcelona straciła punkty to już są pewni że wygraja lige
0
coś czuje że teraz trafimy na Arsenal ... i to będzie bardzo cięzki mecz
0
jak zawsze z szacunkiem do rywala :)
0
troszkę nie na temat ale kto mi udowodni mocnymi argumentami że Iniesta jest wychowankiem Barcelona
Prowadzę konwersacje z kolega i on uważa że Messi i iniesta to nie wychowankowie
0
barthezf
ty sie módl zeby z grupy najpierw wyszli