Zieliq
Dołączył/a: czerwiec 2011
Kwidzyn
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@sokot bo widzisz , to tak jak ktoś by Ci napisał przed wypiciem szklanki wody ,że woda jest mokra . Dobrze o tym wiesz wiec po co o tym mówić . Tak jest tez w tym przypadku , klub wydał komunikat przed meczem o czym już wszyscy zdążyli się dowiedzieć zanim dodano w.w informacje .
0
@moskal10 również się z tobą zgadzam. Jestem kibicem Barcy od ponad 15 lat. Cieszy to, że może w końcu pozbędziemy się kilku sezonowców.
1
@XTobiX dokładnie. Trening indywidualny w przypadku większości zawodników leży i kwiczy. Nie mówię już o przygotowaniu fizycznym. Żeby zawodnik środka pola który często walczy o piłki wyglądał jak patyczak to ja się nie dziwię, że jesteśmy gdzie jesteśmy.
0
@Kgorecki2500 złotousty Tusk wrócił to widzę, że wszyscy zapomnieli co Platfusy zrobili za swoich rządów. Oczywiście obecna władza też jakaś super nie jest, ale gdyby nie oni to dziś mielibyśmy samych "inżynierów" Abdulówi zostalibyśmy sprzedani "Unii Europejskiej" a tak chociaż mamy swoje zdanie i nie wypinamy dupka do walenia.
0
To kurwa nie kupujcie żadnego zawodnika. ja jebie. nie umiecie negocjować to po chuj się za to zabieracie? banda debili. na wszystko im szkoda kasy..
0
Noo ale oczywiście Wegner dał wolną rękę Fabregasowi a teraz kurwa wybredza. pajac i tyle.
0
W sumie wolał bym jego i Rossiego niż tego Sáncheza.
Eden to bardzo dobry zawodnik ;)
Jeśli nie przejdzie do Barcy to pewnie inne kluby na tym skorzystają. A prędzej czy później będzie gwiazdą wielkiego formatu ;)