Zeidarusek
Dołączył/a: lipiec 2015
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
W końcu -8 w Madrycie.
0
Jak tak można było?
1
Obrońca: Hummels
Pomocnik: Verratti
Napastnik: Mbappe
0
Ter Stegen-Roberto-Umtiti-Pique-Alba-Busquets-Rakitić-Iniesta-Paulinho-Messi-Suarez
0
Nie gra w Juvenilu A.
0
Też tak sądzę. Santi Bueno ma potencjał, ale na razie nawet nie zadebiutował w drużynie rezerw, w poprzednim sezonie średnie występy w juvenilu. Być może jakieś wypożyczenie zrobiłoby mu dobrze.
1
Jak jest mecz Barcy B to Valverde zabiera piłkarzy, którzy nie zostali powołani.
0
O proszę jak ten czas leci.
0
Mecz jest o 20:45, a transmisja zaczyna się 20:40
0
Barca musi wygrać dziś :D
1
Kupon mi chyba wejdzie
0
Bacca!! 1:1
0
Jeszcze jedna bramka padnie.
0
Correa!!! Jeszcze jeden Atleti!!
0
Nie działa
0
Ma ktoś link do meczu Atletico-Villarreal?
0
Grają jak patałachy, Huddersfield prezentują im karnego i nie mogą wykorzystać......
1
Liverpool nie trafia z rzutu karnego
0
Martial kocham Cie!!!!!!!!!!! Come to Besiktas
5
Ale Eriksen ma zakola
0
Zgadzam się z Tobą w 100%. Bardzo inteligenty piłkarz, ze świetnym podaniem i przeglądem pola. Podobnie w Schalke jest teraz Max Meyer, który został przesunięty na 6.
0
O, to jest bardzo prawdopodobne :D
0
O to dobrze, bo na United postawiłem.
0
A, że Socjopate zbanowali?
0
Wydaje mi się, że Mascherano i Oriol Busquets nie znajdą się w 18. Mascherano nie trenował i jeśli jest chory to potrzebny będzie obrońca na ławce. Dlatego znajdzie się Costas.
0
Jak tak będą grać do nie wejdą.
0
Kurr CSKA nie wchodzi.
0
Tak
2
Jak myślicie w meczu Barca Athletic padnie bramka samobójcza? Own goal ostatnio w formie.
0
Obstawiałem ze Espnyol strzeli gola