0

@Criss18Barca Rozbitkowie byli spoko. Ale to z 15 lat temu było.

0

@cracker ło kurna, dzięki za cynę ziom :D

0

@Criss18Barca Ter Stegen o dychę za mało

0

@Gosciuu wszystko Witkacego

8

@Katalonczyk1995 kawał w sam raz na imieniny wuja Stacha xD

3

@Orlik00 prawo pascala - walę w mur i jest gitara
;)

0

@Danger204 ech, to se ne vrati :/

0

@kubix05 ale chłopaki zbiorą oklep xD

1

@FafitFCB zacznij ją palić ;)

6

Valverde naprawdę zostaje ma kolejny sezon?
Czy cały świat kręci sobie ze mnie bekę??

0

@Julencja Mógłby zostać, ale tylko przy zmianie trenera.

4

Z tej listy powinien zostać tylko Malcom.

0

Jaki problem grać w sierpniu? 

0

No i fajno, dalej będzie co oglądać. 

2

Cudowny to był sezon, nie zapomnę go nigdy.

0

sztuczne ognie w kształcie liści gandy xD

0

KONIEC MISTRZOSTW, DO WIDZENIA!

0

hahahaha, co tu się odjaniepawla xD

1

Vidal dobry wariat xD

1

@Berniś na zdrówko

1

@krzychu1526 dziękuję

2

a ja sobie truskawki jem

2

Valdek, polewaj.

0

no i po co środkowy napadzior? mamy Pikeja xD

0

@davidek1997 jako jedyny w Hiszpanii w tym sezonie xDDD

0

@LuisSalvano przecież złapał kontuzję

1

Alba ma madyrcki charakterek.

1

@Shad EV:
"dziwne, z Liverpoolem też nie działało"

0

@olejtm do grona frajerów roku

0

Tyle dobrego, że to nie dwumecz xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?