28

#ValverdeOut
Wait..

6

W końcu wypowiedź kogoś kto ma swoje zdanie i mówi z sensem

0

@Rewolucja123 ilu wychowanków Barcy na przestrzeni ostatnich 10lat się wybilo? Ilu zaistniało w jakimś topowym klubie? Kto miałby grać za ter Stegna, Lengleta, se Jonga czy Suareza? Oglądałeś może dzisiaj Barce B? Bo ja tak i nikt nie wybił się ponad poziom tej ligi w której grają a Ty chcesz zdobywać LM

0

@Rewolucja123 ale my potrzebujemy napastnika na już a nie na sezon 2025/2026

0

@Rewolucja123 Abel Ruiz miał być napastnikiem na lata w Barcy, a dzisiaj wyjaśnili go obrońcy z trzeciej ligi. @ViscaBarca123 o większości młodych pisze jacy to oni nie są dobrzy, a później tułają się po europejskich sredniakach

0

@VenoM właśnie skończyłem oglądać mecz Barcy B i ten Morer zbyt chaotyczny, nerwowy. Nie widzę go w pierwszej drużynie.
@ChampionLW zapomniałeś o Emersonie, z niego może być PO pełna gębą

0

@Katalonbar ale jak tu strzelać jak gra się bez napastnika? Liczę że Antek zagra na "9" pod nieobecność Luisa i pokaże się z dobrej strony, bo jak nie to znowu będziemy musieli wydać ponad 100baniek

1

@Barca_Big_Moment czyli klepanie piłki nie patrząc na to czy mamy odpowiednich piłkarzy by to robić

1

@ViscaBarca123 ale Ty to chwalisz z 80% wychowanków Barcy :D

0

@TR3YWAY Pep też nie (Ibra, Eto'o).

2

@kamilop ileż razy można wałkować temat że piłkarz nie jest kontuzjogenny. Za kilka lat większość ludzi będzie analfabetami, którzy nie znają nawet znaczenia danego słowa

0

@laliga40 a za co miał więcej dostać? Faul taktyczny i tyle.

16

Miny zawodników wiele mówią:
Busi: "Przecież ja nie lubię biegać".
Lenglet: "Ale że o co chodzi z tym bieganiem?"
Pique: "Może zorganizuje jakiś turniej w szachy, żeby podlizać się trenerowi"
Semedo: "Nie wystarczy, że w meczu biegamy?"
Leo: "Ciekawe czy ma jaja mi też każe biegać?"
Rakitić: "Oddaj mi Ernesto!"
Umtiti: "O kur.. zdrzemnąłem się".

6

@goryl-16 Piątek jest zbyt drewniany na Barcę

4

@reloaded albo daliśmy Schalke 25mln za wyszkolenie TOP obrońcy, bo jeśli go odkupią to na takim poziomie będzie musiał być

1

@szela1899 heh taki sam stoi u mnie w lodówce i może zwolnienie Valverde to odpowiedni moment na jego otwarcie :)

0

@Hawajczyk ja już nawet nie patrzę na oceny bo to od dłuższego czasu kpina. Wszystko zależy od humoru redakcji. Może się mylę ale chyba po meczu z Espanyolem oceny były wyższe niż po meczu z Atleti mimo że gra bardzo wyglądała bardzo ciekawie.
A z akcja Suareza to bardziej zasugerowałem się opisem redakcji gdzie wspomnieli o samym strzale jako akcji na +, a jak dla zmarnowana sytuacja. Moim zdaniem ta sytuacja była prostsza do obrony niż bramka na 3-2 za którą redakcja zganiła Neto.a

5

Oby tylko nie kupili w styczniu napastnika który miałby grać za Suareza. Chcę zobaczyć Grieza na 9 a na LS Fati/Perez do czasu aż Dembele nie wróci. Jak już chcą kogoś lepszego kupić to wolałbym żeby był to skrzydłowy

2

@barteq a kiedy sztab medyczny mówił o 4 tygodniach bo chyba coś przegapiłem

1

@WiatruuV2 ewentualnie może się okazać że Barca wcale nie jest taka silną jak tu każdy myśli i Valverde wyciągał z nich bardzo dużo :) pożyjemy zobaczymy

0

@Hawajczyk przy bramce Grieza to jednak Suarez zmarnował setke, strzelając z 2m w bramkarza. To powinien być jego wielki minus a nie plus że bral udział w akcji.

0

@czarnatom wolałbym widzieć Griza na "9", bo na LS to on się męczy strasznie

0

@Marcello to może niech uwiążą ręce zawodnikom z tyłu żeby czasem podczas biegu nimi nie machali

0

@Lea że Klopp rotuje na ŚO a wcale tak nie jest

0

@lica7 ale kogo wpuścić i za kogo skoro wczoraj świetnie wszystko funkcjonowało? Gdyby nie ręka i nos Vidala, który wystawał poza linie spalonego, a mecz zakończył się przykładowo 4-1 dla Barcy to nikt by nie pisał o zmianach. Nawet gdyby nie te 2 błędy i skończyło się 2-1 to każdy by chwalił jak Barca zdemolowała Atleti.

0

@Lea na pewno nie pisze czegoś co nie jest potwierdzone tak jak Ty

0

@odo997 Barca w pierwszej połowie grała głównie prawą stroną, po zejściu Herrery nagle zaczęła grać lewą, ale pewnie to nie EV o tym zadecydował bo przecież pił wodę.
Wskaż mi kiedy piłkarze zaczęli oddychać rękawami, bo szczerze nie widziałem tego. Widziałem za to, że do 80min Atleti nie było w stanie wyjść z własnej połowy.
Też chciałbym by EV już zakończył pracę w Barcy, ale we wczorajszym meczu zagraliśmy świetnie do 80min i tylko 2 błędy w obronie oraz świetna skuteczność Atleti (przy słabej Barcy oraz VARze) spowodowały, że przegraliśmy.

0

@Lea np?

0

@lica7 a co miał zrobić EV skoro przez 80min przeciwnik nie istniał? Zmieniać na siłę? Przecież gra wyglądała świetnie. Popełniliśmy 2 dziecinne błędy w obronie, która przez 80min spisywała się wzorowo nie wypuszczając Atleti z ich połowy.
Aaa, 3 zmiana w Atleti była wymuszona jakbyś nie wiedział. Gdyby nie kontuzja Koke to tej zmiany by pewnie nie było, a to ona uratowała Atleti. No chyba, że Cholo przewidział tą kontuzje to ok.

0

@Xartas a to byłeś na meczu, że piszesz co Valverde robił albo nie robił czy jak?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?