Yoshi94
Dołączył/a: grudzień 2017
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
28
#ValverdeOut
Wait..
6
W końcu wypowiedź kogoś kto ma swoje zdanie i mówi z sensem
0
@Rewolucja123 ilu wychowanków Barcy na przestrzeni ostatnich 10lat się wybilo? Ilu zaistniało w jakimś topowym klubie? Kto miałby grać za ter Stegna, Lengleta, se Jonga czy Suareza? Oglądałeś może dzisiaj Barce B? Bo ja tak i nikt nie wybił się ponad poziom tej ligi w której grają a Ty chcesz zdobywać LM
0
@Rewolucja123 ale my potrzebujemy napastnika na już a nie na sezon 2025/2026
0
@Rewolucja123 Abel Ruiz miał być napastnikiem na lata w Barcy, a dzisiaj wyjaśnili go obrońcy z trzeciej ligi. @ViscaBarca123 o większości młodych pisze jacy to oni nie są dobrzy, a później tułają się po europejskich sredniakach
0
@VenoM właśnie skończyłem oglądać mecz Barcy B i ten Morer zbyt chaotyczny, nerwowy. Nie widzę go w pierwszej drużynie.
@ChampionLW zapomniałeś o Emersonie, z niego może być PO pełna gębą
0
@Katalonbar ale jak tu strzelać jak gra się bez napastnika? Liczę że Antek zagra na "9" pod nieobecność Luisa i pokaże się z dobrej strony, bo jak nie to znowu będziemy musieli wydać ponad 100baniek
1
@Barca_Big_Moment czyli klepanie piłki nie patrząc na to czy mamy odpowiednich piłkarzy by to robić
1
@ViscaBarca123 ale Ty to chwalisz z 80% wychowanków Barcy :D
0
@TR3YWAY Pep też nie (Ibra, Eto'o).
2
@kamilop ileż razy można wałkować temat że piłkarz nie jest kontuzjogenny. Za kilka lat większość ludzi będzie analfabetami, którzy nie znają nawet znaczenia danego słowa
0
@laliga40 a za co miał więcej dostać? Faul taktyczny i tyle.
16
Miny zawodników wiele mówią:
Busi: "Przecież ja nie lubię biegać".
Lenglet: "Ale że o co chodzi z tym bieganiem?"
Pique: "Może zorganizuje jakiś turniej w szachy, żeby podlizać się trenerowi"
Semedo: "Nie wystarczy, że w meczu biegamy?"
Leo: "Ciekawe czy ma jaja mi też każe biegać?"
Rakitić: "Oddaj mi Ernesto!"
Umtiti: "O kur.. zdrzemnąłem się".
6
@goryl-16 Piątek jest zbyt drewniany na Barcę
4
@reloaded albo daliśmy Schalke 25mln za wyszkolenie TOP obrońcy, bo jeśli go odkupią to na takim poziomie będzie musiał być
1
@szela1899 heh taki sam stoi u mnie w lodówce i może zwolnienie Valverde to odpowiedni moment na jego otwarcie :)
0
@Hawajczyk ja już nawet nie patrzę na oceny bo to od dłuższego czasu kpina. Wszystko zależy od humoru redakcji. Może się mylę ale chyba po meczu z Espanyolem oceny były wyższe niż po meczu z Atleti mimo że gra bardzo wyglądała bardzo ciekawie.
A z akcja Suareza to bardziej zasugerowałem się opisem redakcji gdzie wspomnieli o samym strzale jako akcji na +, a jak dla zmarnowana sytuacja. Moim zdaniem ta sytuacja była prostsza do obrony niż bramka na 3-2 za którą redakcja zganiła Neto.a
5
Oby tylko nie kupili w styczniu napastnika który miałby grać za Suareza. Chcę zobaczyć Grieza na 9 a na LS Fati/Perez do czasu aż Dembele nie wróci. Jak już chcą kogoś lepszego kupić to wolałbym żeby był to skrzydłowy
2
@barteq a kiedy sztab medyczny mówił o 4 tygodniach bo chyba coś przegapiłem
1
@WiatruuV2 ewentualnie może się okazać że Barca wcale nie jest taka silną jak tu każdy myśli i Valverde wyciągał z nich bardzo dużo :) pożyjemy zobaczymy
0
@Hawajczyk przy bramce Grieza to jednak Suarez zmarnował setke, strzelając z 2m w bramkarza. To powinien być jego wielki minus a nie plus że bral udział w akcji.
0
@czarnatom wolałbym widzieć Griza na "9", bo na LS to on się męczy strasznie
0
@Marcello to może niech uwiążą ręce zawodnikom z tyłu żeby czasem podczas biegu nimi nie machali
0
@Lea że Klopp rotuje na ŚO a wcale tak nie jest
0
@lica7 ale kogo wpuścić i za kogo skoro wczoraj świetnie wszystko funkcjonowało? Gdyby nie ręka i nos Vidala, który wystawał poza linie spalonego, a mecz zakończył się przykładowo 4-1 dla Barcy to nikt by nie pisał o zmianach. Nawet gdyby nie te 2 błędy i skończyło się 2-1 to każdy by chwalił jak Barca zdemolowała Atleti.
0
@Lea na pewno nie pisze czegoś co nie jest potwierdzone tak jak Ty
0
@odo997 Barca w pierwszej połowie grała głównie prawą stroną, po zejściu Herrery nagle zaczęła grać lewą, ale pewnie to nie EV o tym zadecydował bo przecież pił wodę.
Wskaż mi kiedy piłkarze zaczęli oddychać rękawami, bo szczerze nie widziałem tego. Widziałem za to, że do 80min Atleti nie było w stanie wyjść z własnej połowy.
Też chciałbym by EV już zakończył pracę w Barcy, ale we wczorajszym meczu zagraliśmy świetnie do 80min i tylko 2 błędy w obronie oraz świetna skuteczność Atleti (przy słabej Barcy oraz VARze) spowodowały, że przegraliśmy.
0
@Lea np?
0
@lica7 a co miał zrobić EV skoro przez 80min przeciwnik nie istniał? Zmieniać na siłę? Przecież gra wyglądała świetnie. Popełniliśmy 2 dziecinne błędy w obronie, która przez 80min spisywała się wzorowo nie wypuszczając Atleti z ich połowy.
Aaa, 3 zmiana w Atleti była wymuszona jakbyś nie wiedział. Gdyby nie kontuzja Koke to tej zmiany by pewnie nie było, a to ona uratowała Atleti. No chyba, że Cholo przewidział tą kontuzje to ok.
0
@Xartas a to byłeś na meczu, że piszesz co Valverde robił albo nie robił czy jak?