0

@Gaz najpierw powiedz kiedy pomocnik Barcy może zagrać taką piłę w meczu jak my skrzydłowych nie mamy.
Inna sprawa, że przy wyniku na styku pewnie grałby na lewe skrzydło, co nie zmienia faktu, że asysta pierwsza klasa.

0

@Momals11 to tak samo jakby napisać, że Leo nie poradził sobie w Ligue 1 xD

0

@Marik1234 zawodnicy Realu po prostu nie popełniali takich kiksów jak my i to, moim zdaniem, zdecydowało że to oni zgarnęli 3 pkt. Wiadomo, że można tylko gdybać, ale gdyby Dest strzelił na 1-0 to Real chwilę później by nie miał tej akcji po której gola strzelił Alaba. Musieliby się wtedy otworzyć, a Barca nie musiałaby grać aż tak otwartego futbolu.
I co do umniejszania temu jak przygotował się Real to wydaje mi się, że to samo można napisać o Barcy. W pierwszej połowie widać było, że plan Barcy na ten mecz to głównie gra lewą stroną, co jak najbardziej jest logiczne, gdyż tam mamy Albe i Ansu/Depaya, a Real jest tam po prostu słabszy (Lucas i Rodrygo). Dodatkowo widać było, że Barca chce wyłączyć z gry Modricia i to się udało. Real nie był w stanie przejąć kontroli w środku pola, a Luka był poza grą o czym świadczy choćby statystyka podań (jakoś koło 25-30 minuty miał 2 podania, z czego 1 celne).

0

@Marik1234 czyli w Barcy że strat rozliczany jest trener a nie zawodnicy? To że Dest nie trafił swojej sytuacji a Eric zrobił co zrobił przy bramce na 2-0 to też wina trenera?

0

@lucca87 ale czy Busi albo Garcia zagrali wczoraj słabo? Dla mnie najlepsi po stronie Barcy we wczorajszym meczu, choć Eric niestety zakończył to spotkanie z katastrofalnym błędem.
No i ja nadal będę twierdził, że gdy wymieniasz pół składu, z czego wszystkich napastników to nie ma możliwości, by to się zgrało w kilka tygodni. Leo jest lepszy od tych naszych Depayów i Fatich, grał już z niektórymi zawodnikami (Ney, di Maria, Paredes), a nadal jest ciałem obcym w PSG.
O skuteczności i słabej psychice Depaya nawet nie warto pisać i tracić czas, bo to chyba każdy widzi.
Oczywiście, żeby nie było, trener ponosi winę za grę zespołu, jednak obawiam się, że nowy trener w tym momencie i tak nic nie da.

1

@ranger3120 6 mln to mu Barcelona ma oddać, odprawa więc wynosi 6mln, a nie 12.

0

@derlysy1979 i to by było na tyle jeśli chodzi o argumenty z twojej strony. No, ale i tak nie przegada gościa, który lubi drużyny stosujące taktyki z polskiej B klasy :)

10

@maciach ale pierdolenie. Depay miał być liderem, a drugi raz ma piłkę meczową na nodze i zawodzi.
Ansu wszedł, rozbudził nadzieję u dzieciaków na tej stronie, ale on nie jest jeszcze gotowy by być tym najlepszym. Na PS musimy grać obrońcą, który wczoraj powinien otworzyć wynik meczu. Gavi chwalony jest tylko za waleczność i bieganie po boisku, a czysto piłkarsko był chyba najsłabszy na boisku, nie mówiąc o odbijaniu się od przeciwników.
Ewidentnie brakuje zgrania, ale czego się spodziewać jak na dobrą sprawę mamy pół nowego składu, a najlepsi zawodnicy zostali ODDANI.

0

@Mathew16 serio nie było taktyki i trenera we wczorajszym meczu? Gdyby tak było to Real nie musiałby grać taktyką rodem z polskiej B klasy czyli "laga do przodu na najszybszego". Barcelona, przynajmniej w pierwszej połowie, schowała Modricia do kieszeni i gdy pokazali statystyki podań Modricia ok 25-30 min to ten miał 1 celne podanie, a ogółem 2 wykonane. Real nie potrafił zdominować Barcy przez co dla mnie zagrali antyfutbol broniąc się Benzemą na 40m od własnej bramki. Przegraliśmy mecz przez błędy indywidualne i brak skuteczności, a nie słabego trenera.

0

@Pablit nie, nie przyjdzie. Ten Hag wyrobił sobie jako takie nazwisko w "mniejszym" klubie i raczej nie będzie ryzykował swojej kariery trenerskiej, by potrenować teraz słabą Barcelonę. Nie wszystko jest winą trenera, na niego po prostu najłatwiej zrzucić winę.

0

@KrystianR @derlysy1979 a może Real zagrał wczoraj lepiej? xD
zrobili 3 akcje przez cały mecz, z czego najlepszej okazji nie wykorzystali (Benzema). Nie zmienia to faktu, ze nawet Francuz nie miał tak dobrej okazji jak Dest. Jedyne w czym Real był lepszy to w dalekim wybijaniu piłki i liczeniu, że Vinicius jakoś do niej dojdzie. No, ale dla Was laga do przodu na najszybszego to "super pomysł na grę" :)

0

@Janiama a ja pisałem przed sezonem, że Depay jest zbyt słaby psychicznie by udźwignąć rolę lidera w TOPowym klubie. Po pierwszych dwóch meczach myślałem, że się mylę, ale niestety chyba jednak nie. Wczoraj aż nadto było widać jego słabą głowę, gdy zamiast strzelać w doliczonym czasie gry na 1-1 to szukał podania przez co później poszła kontra i 2-0.

1

@Pablit nie ma co kończyć? "Wielki" napastnik Depay nie ma silnej psychy przez co zamiast walić pod poprzeczkę pod koniec meczu to woli podawać gdzieś do środka po czym idzie kontra i 2-0.

3

@endriuuu2 mi się tam przypomina mecz Suareza w La Lidze, gdzie potrafił zmarnować 3 albo 4 sytuacje sam na sam. Także już nie przesadzaj.
Z resztą o chu. wam chodzi z tym de Jongiem? Czemu nikt nie pisze o beznadziejnej grze Depaya? A no tak, bo większość założyła przed sezonem, że będzie crackiem i głupio się teraz przyznać do błędu.

1

@Unique akurat dzisiaj zagraliśmy nadspodziewanie dobrze, a na pewno lepiej niż Real. Gratuluję szczęśliwej wygranej :)

0

@AdiKingu96 nam nie tyle szczęścia brakło co umiejętności. Szczególnie skuteczność kuleje i ogólna gra napastników.

0

@Pawel13sz a jakie błędy taktyczne popełnił Koeman w tym meczu?

0

@Sulimo przecież to jest zlepek piłkarzy a nie drużyna.

5

@Roobo Cou dzisiaj lepszy od Depaya i Fsatiego razem wziętych

0

@gryfiT. Ciężko się spodziewać pięknej wymiany piłki jak pół składu trenuje ze sobą od kilku tygodni

0

Kun za Gaviego. Młody dziś nic nie gra

0

@DonAndresFCB przecież to wina Gaviego. Gość powinien pokazywać się do gry a nie truchtać na połowę rywala

0

@Pressinho nie widziałem by Mingueza się podłączał pod akcje.

3

@Encore xD. .

2

@barcelonaLM a kto ma grac za nich?

0

@arkasath gdyby Dest z pięciu metrów trafił w bramkę to mielibyśmy 2.
No ale to i tak wina Koemana że nie potrafią w nią trafić

0

@ObiektywnyKibic121 ja uważam że Gavi dzisiaj najsłabszy na boisku.

0

@dawidw4 ależ to proste. Oddać piłkę przeciwnikowi i nastawić się na kontry

0

@Cobra303 no to podaj konkrety, bo jakoś nie widzę by ktoś pisał coś sensownego.

2

@Pressinho kogo do pomocy? Tego szybszego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?