0

@michal26 uruchomić to powinien grbic boladzia ... Gramy bez prawego . 3 bezpośrednie bloki na dobrej piłce

0

@MsBarca lepszego to nie bo Kurek nie gotowy.
Boladz jest na ławce

0

@VegetaPolska "atakujący na lata "

0

@19Macio93 takie było założenie przed sezonem i takie ustalenie były z grbiciem

0

@19Macio93 Janusz w tym sezonie już nie zagra ... Na MŚ jedzie Firlej i komenda

0

@gumaz tak ale w ataku gramy bez prawego

1

@ad289 półfinał genialny z Brazylia

1

@ad289 na ten moment tak

0

@VegetaPolska Włosi mają młody skład a u nas chciał weteranów siatkówki uczyć na nowo

0

@michal26 czyżby sasak okrągłe 0 w ataku + 2 razy zablokowany?

0

@VegetaPolska 3-3.5 godzinne treningi nie prowadzące do niczego . Tak to u nas wyglądało

0

@BorzyKrzys przy normalnym arbitrze - nie

0

Co to było ... Rzucona micheletto ewidentna

1

Semeniuk jest genialny .... Atak przyjęcie obrona tam się wszystko zgadza

1

@VegetaPolska w czasie gdy "naturalizowali" go mógł grać tylko jeden w drużynie taki zawodnik czyli u nas byłby to Leon .... Teraz przepisy się zmieniły ale już jest "Włochem". Poza tym grał we Włoszech i włoski paszport był porządany

0

@VegetaPolska przywołujesz szalpuka o którym sam grbic powiedział że musi poprawić swoją zagrywkę.... Xd

0

@mordini123 a mi nie . Jest regularny do bólu ....przegrał 2 ważne finały
Igrzyska trafił na niesamowita Francję + masa kontuzji u nas
MŚ - niesamowicie dysponowani Włosi którzy mieli dzień

0

@michal26 oj nie .... Brazylia grała dobrze w fazie kontynentalnej ale .... Tam większość rotowala . Włosi to wyższy poziom niż Brazylia zdecydowanie

0

@michal26 14 pkt po 2 setach.... Ale bredzę ...na pewno ponad 20 ma grubo...

0

@michal26 USA oczywiście

0

@michal26 tak ale do 25 punktów Kaczmarka to mu daleko

0

@Kamiloza91 granieczny , Nowak , + spoza aktualnej kadry nasevich, Kubicki,

0

@michal26 66% w ataku 25 pkt w finale z Włochami .... Nie wiem co więcej można chcieć od atakującego ....genialny wynik

0

@michal26 Kaczmarek wygrał nam finał ln 2023 ... Kończył wszystko.. 66% 25 punktów z Włochami w finale

3

@kulek22 między odwaga a głupotą jest cienka granica oby się nie okazało że ją przekroczył bo będzie miał po sezonie

1

@michal26 Kaczmarek 2 lata temu w finałach ln

0

@michal26 a co do Kaczmarka którego tak krytykujesz ..... 2 lata temu w finałach ln grał tak samo kapitalnie jak ..... Sasak dziś .... Także spokojnie z tymi osądami

0

@michal26wroc do tego po całym sezonie kadrowym i mś póki co gra 4-5 mecz na bardzo dobrym poziomie.... Muzaj boladz też mieli być "na lata"

0

@tadzik447 chyba to jest jedyną możliwość

2

Masz sasaka na prawym kończącego wszystko .... Grasz wszystkie piłki na lewe do Leona który nie kończy .... Logika komendy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?