0

@Bykunn cóż ewidentnie przegrałem xd

0

W Lewisie hamiltonie widzę duże podobieństwo do Cristiano. Obaj jak czują rywalizację a nie mają przewagi w postaci zespołu czy lepszego sprzętu lub gdy ktoś jest lepszy nie wytrzymują psychicznie ( Hamilton wczoraj a Ronaldo macha łapami) obaj mają ogromne ego oraz obaj są typowymi narcyzami robiącymi wiele rzeczy pod publikę.

0

@Encore coś w tym jest, w przypadku formuły najstepny sezon może wiele pozmieniać w stawce ale nie musi

0

@mekston jak sprawa ucichnie xd albo jak przelew z merca dojdzie

0

@Encore ja też, jak Hamilton skończy ten wyścig w okolicach podium to będzie kpina

11

Tym co twierdzą że Hamilton był na równi z maxem życzę naprawy wzorku. Fizycznie nie możliwe jest być na równi i uderzyć przednim kołem w tylne koło rywala xd

14

@laulhe44 max rozbija rywali do tytułu?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@daro22 z faktami się nie dyskutuje,

2

W mercedesie zdjęli okulary chyba to twierdzą że obaj byli na równi, xd xd

0

@daro22 jak mógł w niego wjechać jak był przed nim na wstecznym.? Xd xd

6

@daro22 zobacz kto był z przodu, jak wjedziesz człowiekowi przed tobą w tył to policji powiesz ze nie zostawił ci miejsca?

14

@Allbi nie odpuścić a spowodować wypadek głównego rywala w walce o tytuł to co innego

9

Moja linia mój zakręt - -Hamilton po wypadku jadąc za maxem w zakręcie xd xd pogrąża się coraz bardziej pewnie będzie chciał kary dla maxa jeszcze

10

@Joint21 jeździ świetnie a Hamilton psychicznie nie daje rady co potwierdza ten wypadek

1

@meteo100 według mnie to było z premedytacją, mógł odpuścić Hamilton

0

@Tomason jak dostanie karę to sędziów o rasizm posądzą jeszcze w dodatku na Silverstone

1

@Hosh obejrzyj sobie powtórkę i zobacz co Hamilton odwalił, za to powinien potężna kare dostać

10

Max był przed Hamiltonem więc wypadek jest wina Lewisa i sędziowie muszą karę przyznać za to

0

Ale max przywalił w bandy

0

@kkbarca ja wierzę ale nie z takimi zarobkami jak obecnie, no i te 20 baniek który ewentualnie trzeba by dać Liverpoolowi nie pomaga

0

@Borneo myślę że zarząd przez pryzmat budżetu wybierze najlepsza opcje na ten czas

1

@cat_r37 być może dlatego że podpisywał umowę jako pierwszoplanowy zawodnik a forma która obecnie prezentuje jest daleka od tamtej, wszystko jest kwestią dogadania można tak skonstruować umowy żeby dostawał tyle co obecnie ale w bonusach np za sukcesy lub rozegrane spotkania

1

@DonAndrzejos tak można na podstawie upoważnienia tylko najlepiej żeby było wykonane według wzoru dostępnego w internecie żeby żadnych danych nie pominąć

0

@kuz dokaldnie wypozyczenie z opłacaniem połowy pensji to byłaby głupota już lepiej niech zostanie z połowe niższa pensja i może wróci do starej formy

0

@kaamil1910 być może świetnie odnalazłby się w Barcy taki trochę przecinak ala kante

2

@Comentateiro w Anglii lubią przeceniać graczy którzy mieli sezon życia ( najczęściej tylko jeden) według mnie zbawieniem obrony Arsenalu to on nie będzie co nie oznacza że nie wzmocni linii defensywnej

1

@BarcaInfo saga to z fabregasem chyba największa była jeśli chodzi o przyjście a zaskoczenie i transfer po cichu to Andre gomes do nas

0

@Janiama tak ale dążę do tego że w kolarstwie wszystko jest ulotne i szybko się może zmienić, dodatkowo bez dobrego zespołu jesteś nikim w tym sporcie

1

@tbas niestety było sporo zawodników którzy "popsuli" te dyscyplinę. Nawet jak zabiorą im tytuły po latach to nie przywróci to chwały zawodnikom "czystym" który byli blisko zwycięstwa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?