24 grudnia 2010, 16:52
0
Wesołych Świąt! Visca el Barca!
15 grudnia 2010, 19:23
Iniesta do City? Oby nie bo by się tam zmarnował, oby został w Dumie Katalonii!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Wesołych Świąt! Visca el Barca!
0
Iniesta do City? Oby nie bo by się tam zmarnował, oby został w Dumie Katalonii!
0
Wesołych Świąt! Visca el Barca!
0
Iniesta do City? Oby nie bo by się tam zmarnował, oby został w Dumie Katalonii!