Xaviball
Dołączył/a: marzec 2024
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Trofeum jak zwykle nie dla Pogoni, a lepszej okazji niż finał z pierwszoligowcem Pogoni długo się nie trafi.
0
Pogoń zaraz strzała dostanie i może wtedy się obudzi
2
Do boju Paprykarz po puchar
4
@tristan87 "nie wchodzimy" ale ciekawe czy jest to decyzja kibiców czy kiboli szukających zadymy mających problemy policją? @FcPortoFan1999
0
PSG ciśnie no to liczę, że BVB zaraz coś trafi
6
@blakkudium piękne są te arabskie konta skróty szybciej niż akcje idą:D
2
Dziś od 21 wszyscy niczym Donald Tusk jesteśmy "Für Deutschland" xD
3
Mam nadzieję że klątwa Harrego Kane'a dziś i w rewanżu się nie aktywuje i wyeliminuje Bayern dziadów z Madrytu
1
@fart Brawo dla Nuggets, ale liczę że Minnesota ich wywali z gry :D
0
Valencia w 10 więc około 23.15 będziemy świętować 3 punkty Barcelony tak więc bez stresu i do potem :D
0
@FcPortoFan1999 Po fatalnej 4 części zwątpiłem w sens życia:D więc do 5 podchodziłem z dystansem trochę pograłem, ale nie tyle by mieć jakiegoś faworyta nie mówiąc o wersjach 6 i 7 :)
1
@TheNekro94
1 Zdecydowanie Inferno
2/3 Bastion Cytadela
10
@Borneo Uspokój się bocie, bo to nie Węgry, a szefowie unii Niemcy przez lata uzależniały się od rosyjskich surowców napędzając ich gospodarkę przed czym ostrzegał ruski agent(według ciebie) Trump, ale Niemcy go wyśmiali. Krótkowzroczność niemieckiej unii jest winne wojnie bardziej niż tej pionek Orban
1
@FcPortoFan1999 widać Lechowi bardziej zależy na przyjaźni z Cracovią niż mistrzostwie:D Remis idealny dla Jagielloni
0
@FcPortoFan1999 w sumie racja zapomniałem o bilansie spotkań bezpośrednich
1
@Comentateiro ale czy mistrza można wygrać?:>
1
@mekston mam dziwne wrażenie, że Arsenal ostatecznie z marzeń o mistrzostwie wyleczy kiepski w lidze Man United xD
2
Legia pokonując Stal po kiepskiej kolejce Jagielloni i fatalnej Śląska wraca do walki o mistrza imo @FcPortoFan1999
4
@FcPortoFan1999 on nie rozumie albo nie chce zrozumieć, że podejmowane przez Unię decyzję dobre dla np Niemiec nie muszą być dobre dla nas.
0
@FcPortoFan1999 w naszej lidze jedynie Widzew nie walczy już o nic
19
A niech się bawią chłopaki na emeryturce :]
8
@Kgorecki2500 Po pierwsze dla unii czyli ta cała Róża stawia na pierwszym miejscu interes Francji, Niemiec i Brukseli, a nie Polski.
Co trzeba mieć we łbie by głosować na jawnie antypolskiego polityka jakim jest pani Thun? Chociaż widzę bot @Borneo już fikołki wykonuję i bredzi coś o Putinie xD
14
@koksik2700 @ranger3120 przecież to dla waszego dobra, a skoro tego nie rozumiecie to najprawdopodobniej jesteście ruskimi onucami ponieważ każdy kto nie popiera bezwzględnie wymysłów unii ten ruski agent :D
1
@FcPortoFan1999 Grobelny podarował bramkę Piastowi
5
@VegetaPolska i co to zmieni wam sędziowie i tak już tytuł wygrali
1
@FcPortoFan1999 ekstraklase oglądam
2
@tomek8756 jeszcze kilka lat i wyśmiewanie takich świrów będzie karalne, bo kto wie czy tak nie będzie w tym chorym świecie Tomku;)
3
Jeszcze pół roku nie minęło, a człowiek już trzecią podwyżkę czynszu dostał i ta trzecia przed zapłatą choćby rachunku po podwyżce numer dwa. Poje..ne akcje w tych mieszkaniówkach się dzieją, ale wiadomo pensja w urzędzie wzrosła to i czynsz trzeba podnieść lokatorowi kurła :/
0
Na długiej przerwie za garażami o miejsce na ławce
2
@BorzyKrzys telewizja zawszę bazuje na kontrowersji, ale to społeczeństwo jest winne, bo kto ogląda i napędza fejm takim jak Kazimierska czy innej patologii z fejmów MMA i innego gówna?