2

@michaleu Kanadę chętnie obejrzę i być może resztę spotkań o 21, ale zarywać nocki nie zamierzam dla USA czy innej Korei:D

4

@Kgorecki2500 wiedziałem że to kwestia czasu, ale że już za 4 lata? Obecny format już wystarczająco obniży poziom, ale to FIFA nie poziom, a hajs się liczy

0

@Kgorecki2500 grało się w te klasyczne wersję i nie powiem pierwsze spotkanie z nemesis robiło wrażenie:D, oczywiście nowsze wersje też fajne

0

Sławek Vincic to jedno, ale zastanawia mnie co wczoraj te kiepy z Varu oglądali, że takie przekręty przeszły

1

@FcPortoFan1999 Obniżamy poziom coraz bardziej Curacao i tym podobne reprezentację na gorąco fajna ciekawostka, ale już na chłodno to nieporozumienie, a że FIFA dla kasy zrobi wszystko więc i 64 zespoły są kwestią czasu.

1

@FcPortoFan1999 Zwiększenie rozmiaru w ogóle nie ma sensu, bo co tam za drużyny awansowały kilka dwucyfrowych wyników już w fazie grupowej czuć

0

Baraże już za nami, a więc teraz już na spokojnie
W Grupie Holandia Japonia i Tunezja bierzemy to na luzie czy będą ciężary? :p

15

Oskar co typa zezłomował xD

1

Vamos Zalewski 1:1

2

No i ciul 0:1...

0

W polskiej kadrze nawet Yamal nie łapał by się do pierwszego składu, bo za młody. Niesamowita odklejka Urbana w kwestii Oskara mecz o awans więc powinniśmy wystawić wszystko co najlepsze

4

@Kgorecki2500 trampek pewnie znowu sam ze sobą rozmowy prowadzi

0

@lucca87 Hiszpania Francja Argentyna i Portugalia pod warunkiem, że Cristiano na ławę posadzą

1

Schyłek kariery, a sam wybory wygrywał na Messim plus chwilę później Lio wygrał mundial będąc najlepszym graczem Argentyny. Laporta ma farta, że Yamal się narodził, bo już dawno by go na taczkach wywieźli

14

W kiepskim stylu, ale to nie istotne. Brawo panowie mamy finał baraży o MŚ

4

Znowu nam Oskara kutafony faulują:/

1

Idź sam zagraj pod faul... I zagrał xD

0

Zieliński coś mu przeskoczyło mamy 2:1 brawo Piotrek

6

Strzelaj Piotrek:D

1

Fart że spalony, bo przyjęcie Kamińskiego to tragedia

1

Do boju Oskar @FcPortoFan1999

0

Po pierwszej połowie okazuję się że wpadka z hymnami to nasz najmniejszy problem. To teraz co Oskar na głęboką wodę, bo pod pupka się pali

9

Ale co po 8 minutach gry Borek podpowiadał kiedy gdzie i z kim gramy na MŚ to nasze:D Na ten moment mem

6

Jak to się mówi NIESTETY

0

Rózga pomijając ten strzał daje radę. W przerwie Oskar na drugą stronę i jedziemy po awans

3

Jedni śpiewają w tle coś buczy i niby orkiestra gra. Fatalnie to zorganizowane

3

Ja pierdziu jaka wieś

0

Żałosne młody prezentuje świetną formę w niezłym europejskim klubie, a ten go na ławę posadził. Selekcjonerze a 2 73 minucie na zmiany pewnie Grosicki, bo gdzie Oskar on jeszcze ma czas

0

@FcPortoFan1999 dokładnie tu nie ma co kombinować młody jest w gazie i musi grać

0

Oskar @FcPortoFan1999 Pietuszewski dziś w podstawce?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?