0

Totsy zainteresowane Alvesem ? To proponuję wymianke za Walkera ;)

0

Gdy gra, to każdy kibic trzęsie portami przy akcjach ofensywnych rywala. Taka jest prawda. Niech wejdzie i pokaże, że naprawdę potrafi i stara się ile może. Robi kuriozalne błędy i to nie jest wina tego, że jest bez formy, czy nie gra; on nie myśli.

0

Wyzywajcie go, krytykujcie i bluzgajcie, ale Mourinho to geniusz. Nie boi się odważnych decyzji, jeżeli chce jakiegoś transferu to mówi to otwarcie, jest genialnym taktykiem i wykorzystuje potencjał piłkarzy. Wprawdzie charakter ma idiotyczny, ale to już inna beczka.

0

I już narzekanie na Rakiticia. Ludzie, dajcie mu chwilę.
Początek sezonu, nowy klub, nowe zadania, nowe ambicje, nie będzie grał od razu jak profesor. Jest uniwersalnym graczem, którego potrzebowaliśmy, zaufajcie jemu i trenerowi (choć wiem, że temu drugiemu cięzko).

0

Tylko, że za ofensywę odpowiedzialni są Iniesta i w Twoim przypadku Xavi, do Busquetsa należy przechwyt i najlepsze możliwe podanie a nie rajdy z piłką i strzelanie bramek.
Xavi powinien na dobre zasiąść na ławce jako filar, jako ten, który wchodzi powiedzmy w 65-70 minucie i w razie potrzeby uspokaja grę i daje swobode.
Rakitić-Busquets/Mascherano-Iniesta, tak powinna wyglądać druga linia w najważniejszych meczach sezonu.

3

Mając Neymara, Messiego i Suareza zespół musi przestać wymieniać miliardy podań na minutę, a zacząć grać konkretnie, dobrymi piłkami, szybkimi kontrami i akcjami z zaskoczeniem, a nie wieczną klepaniną. Tyle w temacie.Zlatana zmarnowaliśmy przez ten system, teraz zmarnujemy Suareza.

0

Hahahahahaha Xavi, błagam.

0

No to teraz na środek obrony Masche i Pedro, bo Bartra jest za słaby i bez formy.

0

Nie pierszo, tylko pierwszą, to raz. A dwa - Zlatan.

1

Suarez na skrzydle - propsy. Druga najlepsza na świecie "dziewiątka" ma grać na skrzydle ? Śmiechłem.
Swoją drogą - RaRkitić w składzie wg. Mundo, nono, jestem ciekaw jak spisze się w debiucie nieznany nikomu zawodnik.

1

A Ty cieszysz sie, kiedy taki Pique, który nie robi nic w interesie klubu, nie poprawia swojej gry, a jednak występuje w takim El Clasico ? Błagam Cię, krytyka jest w większości uzasadniona i nie powinna wywoływać zdziwienia. Jesteśmy wielkim klubem, czołówką europejską, normalne, że potrzebujemy graczy, którzy angażują się w gre i dążą do poprawienia jakości swojej jak i zespołu.

0

A Espanyol ? Wyszli z największymi ogórami, także w połowie rezerwowym składem, poza tym takie nazwiska, jakie mamy w zespole muszą robić wrażenie. Bez przesady, nikt nie spodziewał sie dwucyfrowego wyniku, ale te 3:0 to dla mnie granica minimum.

0

Ależ ja zrozumiałem tę ironie, do czego dopisałem też, że jest to na porządku dziennym po każdej wpadce. Pozdrawiam ;)

1

Z takim rywalem powinniśmy zakończyć mecz manitą, a nie karnymi, w których były momenty, że dostawaliśmy w plecy.

0

Co to za ogór strzelał..

0

Chryste, Sandro...

0

Karne to loteria, nie obstawiałbym z góry :)

0

Także śledziłem, gdy zrobiło się głośno o tym transferze, widziałem wiele jego popisowych interwencji, a przy okazji i jednego samobója, po błędnym przyjęciu :)
Mniejsza o to, ważne, że Claudio spisuje się bardzo dobrze. Na Ter Stegena przyjdzie czas, jest młody i zdolny.

0

Standardowe tłumaczenie.

12

I całe szczęscie. Choć jeden, który gdy dostanie pilke, to pociągnie akcje, a nie odegra do najbliższego partnera. Tak samo hejtowany przez wielu Tello oraz Deulofeu.

0

Na tle reszty zespołu zrobił to już w pierwszej akcji.

2

Śmieszą mnie tacy ludzie.

8

Barcelona 196 podań w jednej akcji, brak konkretnego strzału. Espanyol 10 podań i piłka niemalże w bramce. Komedia.

0

Haha. Traore jak dzieci ich tam rozstawia.
Bezsens tylko, że pcha się między trzech obronców, ale za częste próby brawa.

1

To już sie robi obrzydliwe...
Na cholere to podanie do Munira ? Każdy normalny pomocnik pokroju Xaviego wziąłby te piłke, miał kawałek miejsca, pizgnąłby po długim i siedzi bramka chciał, czy nie chciał. Ale nie, trzeba podać i wejśc do bramki. Błagam.

0

Marc mobilny grajek.

0

"Tradycja"

1

Aż miło się patrzy jak Espanyol przyciska pressingiem.

6

Traore to jest kozak. Imponująca technika.

0

Cicho. Tiki taka tiki taka tiki taka.
W innych drużynach robi się to tak : podanie-podanie-strzał, co przeciętnie w ciągu pół minuty po dobrym kontrataku daje bramke.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?