0

W zeszłym spotkaniu Messi dał nam 3 pkt, z Atletico równiez, wiec nie wiem o czym oboje mówicie.

0

Żeby Turan miał więcej ludzi do objechania ? Mascherano go potraktuje odpowiednio, Bartra jest bojaźliwy, jeżeli chodzi o wślizgi i naprawde ostrą gre, czego nie można powiedzieć o Javierze.

0

Hahahahaha

0

Chyba w FIFIE, jak gracze bez twarzy sie pojawiają po 10 sezonach.

0

DEKADE ?
Nigdy nie zobaczysz piłkarza pokroju Messiego, NIGDY.

0

Udowadnia to w każdym sezonie, bijąc kolejne rekordy i prowadząc praktycznie Barcelone do triumfów.

0

Poczekaj lat kilka, a będziesz widział piłkarza lepszego od Messiego w barwach Barcelony ;)Nie no, w sumie troszkę przesadziłem. Naturalnie miałem na myśli Neymara. Drugiego Lionela nie będzie nigdy, ale powiedzmy, że Neymar będzie poniekąd jego zastępcą, co do tego wątpliwości nie ma. Chciał nie chciał, to właśnie Neymarsito będzie w przyszłości największym crackiem w Barcelonie i prawdopodobnie na świecie. Lio nie przebije, ale drugiego tak utalentowanego piłkarza jak Neymar, nie ma aktualnie na świecie.

2

Dziecko..zastanów sie, zanim coś napiszesz.

0

Śmiem twierdzić, że ani Barcelona ani Real nie będą w finale :)

0

Dobrze byłoby ich wymienić :)

0

Haha. Człowieku, to było wiadomo już grubo ponad miesiąc temu :)

0

Już widze te rzeźnie na Vicente Calderon...

4

I ot odpowiedz dla tych, którzy pytają : "dlaczego Rafinha ma grać za Inieste" ?

1

No, Rafa. Lecisz, ożywże tą pomoc, chłopcze :)

0

Humorek dopisuje :)

0

Rakitić dwie asysty. Aż miło to napisać.
Hat tricka Messiego byłem niemal pewien :)

0

Nie raz i nie dwa. Nie ma sobie równych w swoim wieku, i nie mówcie mi, że Hazard czy inny tam Lucas jest lepszy.

0

Hahahahha. Błagam Cie, chłopie. Ten chłopaczyna ma 22 lata, przed nim 10 albo i 15 lat gry. To najbardziej utalentowany piłkarz świata i drugi po Messim gracz Barcelony, który mógłby ciągnąc ten klub.

0

Co Ty powiesz. A Iniesta zachwyca ?

0

Magik Rafinha.

1

Jeszcze 30 razy powtórzcie, bo nikt nie słyszy.

1

Czas. Gdyby ludzie zamiast krytykować, wspierali go, byłoby mu dużo łatwiej. Szkoda, ze niewielu potrafi to wziąć do siebie.

0

Nie bardzo, tylko live aktualnie.

0

Proponowałbym wymienić Pique, nie Busquetsa, który gra dziś doprawdy dobrze.

0

Po co chcesz zmieniać Busquetsa ?

0

Nie przywykłeś ? Zawsze tak jest.

0

No tak, Ty wiesz przecież, jakby było :)

0

Następny pacan. Wyjdź i nie wracaj.

0

Spokojnie, czlowieku. Zejdźcie z niego. Z perspektywy kibica to wydaje się tak : Super Suarez w Liverpoolu to super Suarez w Barcelonie. Nie jest tak prosto zaaklimatyzować się w takim klubie, jak Barcelona. Dajcie mu spokój choć na kilka chwil, jeszcze będziemy sie delektowali jego grą. Kwestia czasu, a wszyscy będą sie spuszczali nad jego bramkami. Bywa, to nie takie proste, jak się wydaje. Trzeba mu zaufać, jest jednym z najlepszych piłkarzy globu.

0

Co chcesz opowiadać? Głupoty ? Busquets dziś gra genialnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?