0

Na taką TV 1 określenie: SZMATY !!!

0

oba dobre ;D

0

albo Nouyer albo De Gea ale ich kluby raczj nie puszczą więc Vincente Guaita też będzie bardzo dobrym rozwiązaniem ! :D

0

Świetny bramkarz ale to jest nie do zrealizowania ... a szkoda ;/

0

niesamowita historia !!!

0

on pojdzie do Bayernu a Neuyer do Blaygrany!!!

0

no trudno :( ale moga tak wymienic Valdes za Noyera(nie wiem czy dobrze pisze to nazwisko). A moje zdanie wynika z tego iż Pep Guardiola wypowiedzial sie ze chce widziec V.Valdesa w pierwszej "11" Bayernu :P a Nouyer to bardzo dobry zawonik !!!

0

Po 1: Barca chyba jeszcze nic nie mówiła w tej sprawie konkretnego, jak i David Villa, więc nie ma co spekulować.
Po 2: Powinien odejść, ponieważ nie ma szansy grać i się rozwijać się, a dla niego to źle!
Po 3: Barcelona powinna go sprzedać, ponieważ jeżeli CHCĄ KUPIĆ NEYMRA (bo jeszcze nic nie wiadomo) to muszą mu zrobić miejsce w kadrze !

Pozdrrooooo ;D Wojtass :P

0

Veb-R10, uświadom kumpla iż Leo Messi jest neutralnym graczem i występował już na pozycji napastnika, jak i zawodnika biorącego na Siebie "ciężar gry:" czyli rozgrywał piłkę, wracał i pomagał kolegom z defensywy. Grał również jako wysunięty pomocnik(Ofensywny). Messi jest wszechstronnie uzdolniony i nie jest tylko przeznaczony do gry jako napastnik, może on też równie dobrze grać jako pomocnik ofensywny tak jak napisałem wyżej ale też może pełnić pomocnika pierwotnego, czyli grającego tylko i wyłącznie w środku pola. Pozdrawiam WIELKI FAN BARCY!!! ;D :P. Miło było pomóc.

0

0

czemu wszystko po ang ??? O.o

0

panowie trzbea mi stronke :D

0

Panowie trzeba mi jakies fajne linki do stronek :D na meczyka :D :D macie cos ciekawego ?? ;]]'' ;p

0

hahaha xD Falcao 5 bramek ;(( czemu on nie gra w Dumie z Tego Alexisa, przecież on nic nie gra xD zresztą jak Villa :P Takie nowe sily i w obronie i w ataku przydaly by sie nowe sily . Messi sam sobie nie poradzi ;(( a przydała by się mu pomoc np. Falcao czy Neymara :D

0

Panowie ja też jestem WIELKIM FANEM ! Messiego ale dla sprawiedliwości chciałbym aby Złotą Piłkę otrzymał Iniesta, z prostych przyczyn a mianowicie w tym roku był najlepszy ! :D

0

Wierny Dymie Katalonii !!! :D BraVVoo XaVVi :P

0

dlaczego nie jest to aktualizowane ? :D

0

Do Barcy goo :)

0

to imię Kuba ? :D

0

Jeśli będą bilety po tyle i wogule odbędzie się ten mecz to ja na niego jade !!!!!!!!!!! :D... Ale znając "polskę" to się nie odbędzie ;P

0

ej co jest czemu jeszcze go nie ma :D :((

0

slabooooooooooooooooooooooo /********************

0

Bardzo słaba gra FC Barcelony w pierwszej i na początku drugiej połowy bardzo mnie zaskoczyła... Nie mamy obrony na Gran Derbi :( Nie wiem czemu ale Mascherano nie podoba mi się ostatnio :(( I Barca nie ma na obronie filarów, mocnych i twardych obrońców:/. Ale bądźmy optymistami :D ogolnie to sabooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

0

osobiscie mi sie podobają.. JESTEM ZA !!! Wielka Katalonia powraca :D

0

Bravoooo oby tak dalej... A Alex Song coraz lepiej gra :) ;D

0

Nie pokoi mnie postawa Barcelony w ostatnich meczach ... nie wiem co sie dzieje. Czyżby Tito Vilanowa nie dorównywał swoim zadaniom ? :/ . Jeśli nie będzie lepszej gry, to nie wiem co będzie dalej :((

0

Iniesta na to zasłużył. Śmiali się kibice realu, że Barca przegrała, a teraz to niby taki wielki Ronaldo miał wygrać a coś się nie popisał haha :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?