Wojcio
Dołączył/a: marzec 2014
23 obserwujących
49 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A mi się wydaje, że właśnie nie zgaśnie. Ale to tylko gdybania. To był ostatni element układanki Mou. Do jego stylu pasuje jak ulał, do Barcy jako tako.
1
Oczywiście, że Rakitić mu do pięt nie dorasta, jeśli chodzi o ofensywę, technikę itp. ale w innych aspektach to Cesc mu nie dorasta. Nikt w to nie wątpi, że Fabregas to zawodnik grubego kalibru, ale popatrz, że mamy Iniestę, Xaviego i ciężko ich było wyrzucić z pierwszej jedenastki (choćby nie wiem jak ktoś by próbował zaginać czasoprzestrzeń to moim zdaniem nie był dobry jak ta dwójka, na ich pozycjach). Fabregas grał na takiej pozycji jak teraz Messi, czyli mógł się wykazać, może i nie jego pozycja, ale pasująca do jego umiejętności, gdzie mógł posyłać piły. Szkoda tylko, że z większymi rywalami nie istniał, jeśli Rakitić wytrzyma cały sezon na takim poziomie jak teraz to uznam go za lepszy transfer.
0
No niestety. Nie chodzi tu o to, że nie grał na swojej pozycji, bo dostawał i miejsce Iniesty, ale dlaczego tak gasł w ważnych meczach? Iniesta za to odwrotnie. W tym sezonie gra dno i metr mułu, a z PSG asystę zaliczył od razu. To samo w końcówce poprzedniego. Z City, Realem i Atletico potrafił błysnąć tylko.
1
Wiesz, trudno jest tu oceniać, nie widziałem meczu Masche na DMie bo po prostu nie dostaje tam szans ("nie liczę tych 20min z tego sezonu). Dlatego uważam, że wystawienie Busquetsa na autobusy to małe ryzyko strat w środku pola (co pokazał Rakitić z Levante najpierw dając szanse na gola, a później ratując swój błąd, a tylko podawał), a Masche nie dość, że ładnie czyści piłki w obronie to daje dużo w rozegraniu (moim zdaniem ważniejszy od Busiego). Już nie mówiąc jak się przydaje technika Busiego, bo taki Rakitić często samym przyjęciem stwarza zagrożenie dla Barcy. Mój wniosek taki: Na autobusy Masche i Busi w pierwszej 11, a na trudniejszych rywali to się nie sprawdza.
1
Być może kluczowy będzie tu Suarez właśnie, bo będziemy mieli 2 goleadorów i trzeciego cracka, który nie dość, że jak trzeba to strzeli, to będzie się zajmował kluczowymi podaniami. Jeśli Suarez wypali, to oglądanie meczy Barcy będzie ucztą nad ucztami, a jeśli nie, to trudno, Barca teraz i tak nie gra katastrofalnie, w sumie ładnie grają.
3
Jeśli nazwiesz mnie pajacem, to tak, będzie to obraza, nie wiem co chcesz udowodnić. Po prostu obrażasz piłkarza Barcy i dlatego się nie dogadamy, bo ja tak nie robię i tego nie popieram.
1
Jak nie daje. Ma najwięcej udziału przy akcjach bramkowych z pomocników, a gra na pozycji DM. Bramka Messiego z Elche, bramka Sandro, to akcje zrobione właściwie przez Busquetsa. Dlatego nieprawdą jest to, co piszesz.
1
Też nie przepadam za stylem gry Busiego, też bym chciał widzieć DMa z krwi i kości, może się w końcu doczekamy takiego dnia?
1
Moim zdaniem Mascherano i Busquets przydają się Lucho przeciwko autobusom i to widać było w meczu z Malagą, gdzie Pique i Bartra nie napędzali akcji tak jak Masche, który często wchodzi w teren DMa i penetruje szyki przeciwnika swoimi podaniami.
0
"W grze do przodu nie daje nic,ale to tak bez znaczenia" Nieprawda.
1
Nie wiem, czy to do końca dobrze, bo i Messi może mieć słabszy dzień, a wtedy ktoś go musi zastąpić. To, że Rakitić więcej pracuje w defensywie od Xaviego jest widoczne gołym okiem i to, że obrona jest bardziej mobilna także. Czyste konto to bardzo mały udział przypadku. Trzeba liczyć na lepszą formę Iniesty lub Rafinhi/Roberto/Xaviego.
3
Jest różnica między pajacowaniem, a pajacem, dobrze o tym wiesz. Powiedz do kogoś "nie pajacuj", a powiedz "jesteś pajacem". Nazwanie kogoś pajacem jest okazaniem braku szacunku i Twoje posty tego nie zmienią, wiedziałem, że będziesz się wykręcał, dlatego zaznaczyłem, żebyś tego nie robił. Ja akurat jego pajacowanie na meczach określam negatywnie, ale już pajacowanie w sieci pozytywnie. To nie zmienia faktu, że Alves dla mnie nie jest pajacem, bo go szanuje. Rozumiesz? Dobrze wiem, że tak.
3
Jeśli nazywasz kogoś pajacem to może i wiesz co to szacunek, ale go nie masz. Ja wychodzę z całkiem innego założenia.
2
Federacja federacją, ale myślę, że na Camp Nou kibice zrobią swoje.
0
Coś obniżyłeś loty widzę...
0
Patrząc na to, jakie głupie straty były w środku pola to można trochę odciążyć obronę, ale to jak Alves i Alba byli robieni to było straszne. Do tego wcale nie tak źle, jedna bramka z akcji, 2 ze stałego fragmenty gry.
0
Za dużo oczekujesz od kibica Realu, a do tego w jakim tonie dyskutuje to lepiej nie tykać.
3
No dobra, możesz mieć własne zdanie, ale po co tyle jadu w jego stronę? Już nie raz przesadzałeś, nazywając go pajacem czy frustratem i nie próbuj się wykręcać, bo to nie krytyka. Mi też napsuł krwi np. w meczu z Atletico swoimi wrzutkami, nie lubię często jego zachowania przy sędziach. Uważam, że zarabia za dużo w porównaniu do formy i wieku, ale każdego zawodnika szanuję, a Alvesa nawet oceniam jako pozytywnego człowieka.
0
Co dzisiaj będziemy robić Pinky....?
1
Hmm ale czy piłkarz może aż tak przywiązywać się do jednego miejsca? W sumie czemu nie, też człowiek. Co ciekawe Abidal, Keita, Ibra, Czychryński, wszyscy wspominają bardzo dobrze Barcelonę. Yaya Toure dalej twierdzi, że to najlepszy klub na świecie (a grając w City to nie są zbyt poprawnie politycznie wypowiedzi). Może to coś więcej niż klub?
3
Moim zdaniem Alves siedzi w Barcelonie, bo to klub jego marzeń, dał mu wszystko, wciąż jest jego ważną częścią, do tego Barcelona to ponoć ładne miasto. Są to czynniki, dla których KAŻDY PIŁKARZ gra w jakimś klubie. Zarobki to sprawa indywidualna, jako legenda Barcelony może sobie pozwolić na takie, jak i Iniesta, Xavi, bo zawsze za klub sobie wypluwał płuca, ma wspaniałe statystyki i historię. Popatrz na Benatię, jednosezonowa gwiazda, a zarabia tyle co Alves.
1
Widziałeś jakie kursy są na Valencię w meczu z Deportivo? 1.90. Jak dla mnie to czysty zysk, tak słabo zorganizowaną drużynę rozniosą w pył.
0
Może i tak, ale najbardziej mizerne to było miejsce Polski na nim...
1
Że też tak bardzo chce Ci się sprzeczać z białymi...
16
To już tylko gdybanie, ale ciekawe jakby Barca skończyła sezon z Valdesem w bramce, a nie Pinto. Pierwszy był w świetnej formie, a drugi przy każdym kontakcie z piłką przyprawiał kibiców o palpitację serca, troszkę można mu było zarzucić.
1
To oczywiste, przecież nie ma piłkarzy grających za darmo lub za grosze. Niestety, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia i kiedyś, jeśli będziemy mieli okropnie dużo kasy to możemy zapomnieć o tych maluczkich.
6
Tyle mówisz o logicznym myśleniu, a dałeś się wkręcić Mundo Deportivo, którego 80% artykułów to nic nie warte, często wymyślone śmieci. A to wszystko, aby wypuścić trochę jadu na Alvesa, przykre.
1
Od stworzenia ligi mistrzów zmieniła się także formuła tych rozgrywek. Jest różnica w walce 8 drużyn, a 32. Pomijanie takich faktów jest ignoranctwem (?).
1
No właśnie, to ciekawe, czy Dani jakoś się wypowie na ten temat? Może wnerwi go ten artykuł i polecą mocne słowa? Chociaż, kto by się przejmował jakimś brukowcem...
1
A skąd te rewelacje, że Śląsk utrzymuje pół Polski, masz jakieś dane na ten temat? Bo o tym nie wiedziałem. Poza tym sprawa Śląska nie jest podobna do tej Katalończyków. Czytałem parę lat temu, że liczbę ślązaków to w tysiącach się oblicza, nie w milionach, poza tym jest to mniejszy region. Już nie mówiąc o tym, że kiedyś po prostu mieszkańcy tamtych regionów opowiadali się za stroną Niemiec, a dziś z tego co można wyczytać, to sami nie wiedzą kim są. Tak czy siak, to nie są łatwe sprawy, my to tam guzik na ten temat możemy powiedzieć.