3

Chyba żartujesz. Busi szedłby na pole karne przeciwnika, a do obrony zostawałoby 2 stoperów. To gwóźdź do trumny, wystarczy chwilę pomyśleć.

1

Mało widziałem Songa, ale on nawet w West Hamie pokazuje, że jest 2 klasy gorszy od Busiego. Porównaj jego i wychowanka jak się ustawia itp lubie tego piłkarza, ale stawiać go wyżej od Busiego? Na pewno nie na pozycji DMa.

2

Oj cos pax zapomniales. Dosrodkowanie po ziemi, gdzie napastnik obrocil sie przy Masche w polu karnym bylo strona Alvesa.

1

W zeszłym sezonie najlepszy był Fontas, czyli idąc tym tropem Busi gorszy od Fontasa?

0

Koke to ten nowy Xavi, tak?

1

Z tymi fejsbukami to już ludziom się miesza... Niektórzy naprawdę przesadzają, ale dzięki temu każdy może być gwiazdą, choćby na parę sekund :D

0

I z ciekawymi cytatami ;)

2

Zauważyłem artykuł, że Xherdan Shaqiri w Interze. Już wcześniej mówiłem, że on w układance Pepa nie ma co szukać, ale żeby do Interu? Mocny krok w tył.

0

Aż tyle inkasuje? Skąd te informacje?

3

Słaby nie, ale to nie poziom Barcy, lepszy Mathieu.

1

Chyba jednak najlepiej jest jak jest, czyli główny news po czasie staje się takim czatem z ciekawostkami itp.

0

Denis Suarez świetna bramka.

1

Masche dał się obrócić w polu karnym napastnikowi. Niby nogę zdążył włożyć, ale jednak tak się nie robi w polu karnym i śmierdziało golem jak i karnym. Do tego zbyt często opuszczał pozycję i zostawiał Pique samego - strzał Cuenci nad poprzeczką.

1

Jak dla mnie lepsze noty dla Iniesty, Pique i Busiego, ale Masche też miał parę nieudanych zagrań w obronie.

1

Bez przesady z tym przyćmił wraz z Iniestą mają po jednej magicznej prostopadłej piłce, a Busi gra po prostu cud miód malina

0

Busquets to ten, który nie daje grać Masche na DM, dlatego będzie tak oceniany.

0

Przecież Busquets dominuje środek pola Pan i Władca, przetrzyj oczy.

0

Ten mecz ma dobry, nie wiem o co chodzi. Widać, że wraca do formy.

1

Fajnie? Ten zespół dopiero zaczął swój sezon, gra całkowicie się zmienia. Widać wspólnotę.

0

Cała pomoc i Messi grają dziś świetnie. Nawet Iniesta gra b.dobrze.

0

Co to było.... To geniusz.

0

Patrze sobie na dyspozycje naszych piłkarzy i ten sezon chyba dopiero się zaczyna...

1

Najlepsze jest to, że taki Halilović słabo spisujący się w rezerwach jest przed Munirem, Roberto, czy Rakitićem wedle użyszkodników. A Munir to już kompletnie siedział w pierwszej drużynie bo gazety o nim pisały...

0

A co oglądasz? Jak tam Munir się spisuje?

0

Po pierwsze to Adama jest zapewne zmęczony, grał bez przerwy, do tego obaj zawodzili w ostatnich meczach.

2

A co on takiego zrobił? Bo nie jestem w temacie

1

Jestem rozczarowany po pierwszej połowie meczu City-Arsenal.

0

Trochę brakuje piłkarzy, może sobie poradzą.

2

Nie sądzę, aby wrócił. Dla mnie podobny profil do Rakitića, chociaż nigdy nie wiadomo, a w kolejce kolejni czekają. Do tego sam jest chętny pozostania w Anglii. Nic dziwnego, tam mu przeciwnicy pod nogi podają.

1

Pewnie dlatego, że ludzie oglądają mecze dla akcji i bramek, a autobusy to najgorsze mecze. Skomentowałem Twoje posty, bo dziwi mnie, dlaczego nie widzisz, czemu Barca Real Bayern czy Chelsea nie mają pomysłu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?