Wojcio
Dołączył/a: marzec 2014
23 obserwujących
49 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Moim zdaniem właśnie to, że potrafił zrobić rajd, nie podać na pustą i nie trafić na bramkę to szło na jego minus. W Lidze hiszpańskiej na takie coś nie może sobie pozwolić, pewnie stąd się wydaje, że gra gorzej.
1
Albo zniechęci, albo się ogarnie. Już sobie wyobrażam jakie hejty by zbierał w Barcelonie ze swoją grą. Póki co Barca nie może raczej wiązać z nim przyszłości.
0
Same minuty Sandro pokazują, że nie ma co go oceniać, bo prawda jest taka, że zagrał wielkie nic. Pare dobić na bramkę nie świadczy o jego klasie, a w Barcie B widać, że wcale lepszy od takiego Munira nie jest. A więc nie ma co płakać jak nie wiadomo nad jakim talentem, bo nie widzę w nim ani niesamowitego dryblingu, ani kreatywności. Ot taki skrzydłowy w Segunda. Może coś być, ale nie wiadomo.
0
Byli starsi.
1
Nie powiedziałbym, że gra gorzej w Sevilli, po prostu gra całkiem inaczej i się uczy.
1
Bez przesady, w Evertonie grał dobrze, tam mógł poczarować. Ale widać było u niego egoizm, jak widać ciężko to wyplenić. Teraz musi nauczyć się grać w całkiem inny sposób co trochę potrwa.
2
Przecież to prawda, ale jest już lepiej.
1
Chłopak grał z Białorusią U-21, to zapewne jego ostatnie występy w tej reprezentacji. Co robił Traore w Youth League, to podobne porównanie, a teraz lepsi i starsi obrońcy mają go obcykanego w Segunda. Deulo do niedawna nieważne z kim grał, grał zawsze tak samo, nie wiem czy na niego aż tak wpływa psychika.
2
Nie ma co się czarować, wolałbym oglądać w tej chwili Munira w pierwszym zespole niż Deulo. Ale jest pozytyw, bo to całkiem inny piłkarz, niż ten z Evertonu. Emery miał baaaardzo ciężki orzech do zgryzienia, a widać, że się poprawił. Jednak z drugiej strony plotki o tym, że się nie zgadza z trenerem nie napawają optymizmem. Chciałbym, aby ten chłopak pokazał, na co go stać, ale przydałoby się zostawić go na jeszcze 2 lata.
1
Ale jednak pewne rzeczy się powtarzają. Gwiazdy włoskiej piłki bledną w innych krajach, piłkarze z Hiszpanii robią furorę w PL, a piłkarze z PL mają problemy odnaleźć się w BBVA (chociaż tu już trafiają prawdziwe torpedy typu Bale czy Suarez, a nawet oni mają problemy).
1
To trochę wróżenie z fusów, ale tak często bywa. Przykład najbliższy Ramos gracz Herthy. Grał w średniaku, walczył o króla strzelców, a po przejściu do Dortmundu na ławce, jeszcze jaśniejszy przykład Immobile. Dlatego ja też nie poppadam w jakieś wielkie zachwyty nad Pogbą, czy Icardim. Morata w Juve gra w pierwszej jedenastce!
8
Morata 35 mln? skąd to wziąłeś? Chyba 20 mln.
0
Zero walki? O czym gadasz?
0
Ta kostka to pewnie ściema.
1
Wystarczy, że wiele osób nazywało Lucho Leczo lub wuefistom, idioctwo.
3
Akurat ostatnio oglądałem do snu jeden mecz z tej ligi i muszę powiedzieć, że nie jest beznadziejna! Czołówka wiadomo, że nie, ale np z polskimi kopaczami ma niewiele wspólnego. No i jest taka insza, dużo fizyczności, chyba robiona pod gusta Amerykanów. Ostro karają symulki, nawet śmiesznie to wygląda jak ktoś pada,a piłkarz wyciąga rękę w kierunku sędziemu i pokazuje, że powinien wyciągnąć kartkę, później okrzykuje symulującego :D
3
Poza tym nie chce mi się wierzyć, że osiągamy takie dobre wyniki, a pomoc jest aż tak fatalna. Do tego lepsza gra w defensywie. Statystyki statystykami, ale to musi mieć jakiś sens.
3
Odbiegając trochę od tematu. Moje luźne przemyślenia. Czy Barca może sobie pozwolić na ofensywniej usposobionych pomocników? Tutaj chodzi mi głównie o nasze skrzydła. Co by nie mówić, to ja widzę jak np. na Alvesa idzie kontra 3 na jednego no i nie oszukujmy się, Neymar daje mało w defensywie, Messi daje jeszcze mniej. I niezbyt przemawiają do mnie statystyki odbiorów jego, bo on dobrze czyta grę, ale po prostu widać, że te cracki nie marnują sił na defensywę, robią to w ostateczności. Nie ma porównania do pracy Alexisa czy Pedro. A więc czy trener nie chce po prostu równowagi, mieć zawsze tego pomocnika z tyłu? Bo właśnie tak jest w większości meczów, Rafinha ma podobne pozycje do DMa (!), zaś gdy gramy z Xavim to widać, że on ustawia się ofensywniej.
1
Masz rację, ktoś z młodych dostanie te minuty. Bo wiadomo, że jeśli trener będzie miał wystawić w ważnym meczu (lub z ławki) któregoś pomocnika to zawsze ma pewny wybór Xavi, który na 99% nie zawiedzie, a zawsze da swoją jakość i pewność. Z nim nawet teraz gra inaczej wygląda, dopiero teraz jest doceniany, kiedy widzimy jak bez niego sobie (nie)radzą pozostali pomocnicy.
1
Ale czy odejdzie zostawiając futbol, czy przechodząc do Kataru? Wizja legendy jednego klubu, który poprowadził drużynę do 4 LM brzmi przyjemnie.
0
Ja to bym tak szczerze jeśli nie Vietto, to z powrotem zobaczył Gio dos Santosa w Barcelonie. Co prawda, w Barcie grałby zapewne głównie na skrzydle, ale to dobry grajek, lepszy od Vietto.
1
Moim zdaniem jeśli Barca wygra w tym sezonie LM to będzie mu ciężej odejść w ten sposób. Z drugiej strony, może po prostu chce dalej grać, bo wciąż potrafi robić to na najwyższym poziomie i ma motywację.
5
Póki co okazuje się to w Twojej głowie, bo wypisane WSZYSTKIE pieniądze nie ważne czy dla klubu, czy firmom, to 86 mln i tego póki co należy się trzymać. Ale sam transfer wyniósł 57 mln, to też nie jest kłamstwo. Patrz na Real, jak przy transferze Bale Tottki podawały inną cenę niż Real.
2
Ukraińcy też mają niezłych grajków, w meczach reprezentacji nie można być niczego pewnym. Bo tutaj liczyć się będzie zaangażowanie bardziej, piłkarze mają kluby, w których one są priorytetem, w końcu tam się zarabia miliońce.
3
Póki co nikt żadnych machloi nie potwierdził. Bo na przykładzie nawet naszego kraju widać, że za byle g*wno można siedzieć w sądzie, i to widać nie od dziś ktoś czycha na potknięcia Barcy.
2
No rzeczywiście, straszne barbarzyństwo mówić o tym, że trener przed śmiercią chciał tego transferu. A chyba decyzja trenera to ważny element przy transferach? Moralność, co to ma do tego?
2
Też mnie to zirytowało, ale w sumie jeśli mają się burzyć gimby + ciemna masa, których zdanie mnie guzik obchodzi to niech nabijają te wyświetlenia jak chcą. Tylko najgorsze jest to, że cierpi na tym wizerunek Barto (dla tych z ciemnej masy) i Tito(bo to tak naprawdę dziennikarze okrzyknęli jego winnym tego transferu ), a nie sądzę. Zresztą, jaki ma sens szukanie winy w świetnym transferze??
1
Tutaj widać, co się liczy dla tej strony. Wyświetlenia i komenty ponad wszystko.
6
Ale mówi prawdę? Pewnie mówi. A wszyscy burzą się, bo Tito to zmarły, plus tytuł z onetu. Polecam samodzielne myślenie. Czy ktoś tutaj zszargał dobre imię Tito? Zresztą tam nie Bartomeu powinien być, a Rosell.
1
Powinniśmy dziękować Tito, że chciał tego transferu, o ile to wszystko prawda.