Wojcio
Dołączył/a: marzec 2014
23 obserwujących
49 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Masakra sklad maja na pierwsza dziesiatke ligi, na poczatku punktowali tak ze utrzymanie juz prawie zapewnione a tu ciaagle w dol. Ale niech madryckie pacholki spadaja.
9
Mnie w to nie mieszaj kolego
4
Ogolem ze wszystkim sie zgadzam trafione w punkt ale Masche tez przez swoj styl gry zostawia hektary za soba i osamotnionego stopera, nawet czasem niepotrzehnie. Teraz nie gra 90% kolejek jak kiedys ale jak miewal gorsze okresy to byl zagrozeniem dla druzyny.
0
Ty chyba śmieszny jesteś. To nie jest ot tak przejście z klubu jak w grze. Tam ma zapewne rodzinę, przyjaciół, pewne miejsce i przyszłość, a tu hop siup zacznie grać w Barcelonie bo "coś nowego" i zamieni puchar ligi z niemieckiego na hiszpański co na pewno dla niego będzie niesamowitym przeżyciem. Ale przecież Barca to klub któremu się nie odmawia. Czasami czytać posty to masakra....
1
hmmm akurat mi LE bardzo dobrze się obstawia i to takie taśmy po dłuższym przemyśleniu. Ale dziś już tak łatwo nie mam, nie wiem co wybrać. Ostatnio na samej Valencii można było zostać milionerem.
4
Messi jest w formie, to widać. Pewnie utrzyma to do końca sezonu z malutkimi przerwami.
18
Prędzej zjem własne kapcie niż on dojdzie do Barcy.
2
Albo gruba kasa sie przelewa tam patrzac na ostatnie kolejki b. Mozliwe
2
Ty nawet nie wiesz gdzie jest bombaj a wymadrzasz sie.... smieszne
5
Do tego jakby się zagłębić to wciąż grają b. młodym składem, aż dziwne.
1
a moim zdaniem może nawet nie raz. Ważne mecze w LM, dość wąska kadra, a grę w LM mają praktycznie zapewnioną w przyszłym roku, szanse na majstra nikłe. Do tego co roku pod koniec Atleti notuje straty punktów nawet z takim Levante.
0
Po tym jak oglądam La Ligę i patrzę na angielską, gdzie boczny obrońca Totków zamiast podać piłkę do stoperów pod presją, zaczyna robić dryblingi i traci piłkę, to naprawdę ciężko się to ogląda.
1
Też mnie to ździwiło, nawet jak komentator wspominał. Przecież tymi punktami już sobie utrzymanie zapewnili.
0
Nie bierz danych z transfrmarkt
0
Tak znika ze praktycznie w kazdym meczu z bvb strzela
9
W sumie prawda. Rakitic kopnal w wyprostowana noge na wysokosci kolana, przy wslizgu.
0
Ty jestes niesamowitym taktykiem. Te slabe punkty znajdowane w Barcelobie po kazdym meczu, jestes niesamowity.
11
Nie wiem, ja nie mogę od paru meczów patrzeć na grę Neymara. Tym razem już chyba 3x mógł wystawić na pustą Suarezowi i nic z tego.
3
Valencia przegrywajaca u siebie z bilbao bez formmy pokonuje ciezki teren malagi gdzie spinaja sie na silne kluby. Czlowieku na wyjezdzie to Granada ich klepie.
0
Jak dla mnie Neymar nie zasłużył na więcej niż 3.0 w tym spotkaniu. Zresztą nawet z opisu nie wynika, żeby zagrał dobrze.
2
Z Rayo nigdy nie wiadomo. Ja obstawiam ciezki mecz. Druzyna swietnie przygotowana fizycznie, futbol totalny u siebie, malo obchodzi ich wynik. Z drugiej strony Barca moze odslonic ich braki.
6
B. Dobry stoper, czolowka swiatowa
0
hurra optymizm....
2
Ja się zastanawiałem kto w ogóle zlicza te statystyki a później wszyscy kopiują bez opamiętania, a nawet portale statystyczne jak whoscored jeśli zliczysz to robią staty na odpi**ol.
2
Dobrze mówisz, też mi coś nie pasuje w tym.
2
Do samego komentowania nic nie mam, bo niezle komentuja.
2
Miroslawski powinien uwazac na slowa bo leczenie kompleksow poprzez dogryzanie koledze obok to nie jest profesjonalne, a nawet zalosne. Tak samo teksty o Pique i Shakirze wieczorami.
0
Chodzilo mu o mecze...
22
LE jest lepszy od Guardioli, bo potrafi współpracować z gwiazdami, a nie pozbywać się z zespołu jak Etoo, Mandzu czy Ibra.
0
Dobrze wiem o co chodzi i moim zdaniem cos Ci sie pomylilo, a jesli uwazasz ze masz racje to przygotuj sobie statystyki, wykaz jakas powtarzalnosc, bo tak to mozemy tysiac lat obstawac przy swoim. Ale moim zdaniem nie ma logiki w tym co piszesz.