Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dużo kombinowałem przy składzie do FPL, ale ten skład jakoś najbardziej mi odpowiada:
Fabiański
Azpilicueta - Young - Davies
Deulofeu - Mkhitaryan - Martial - Sane - Sessegnon
Morata - Firmino
ławka: Ryan, Maguire, Bednarek, Zaha
Po 2-3 kolejkach do składu wpadnie prawdopodobnie Pogba lub De Bruyne (Martial) i Lukaku (Morata), którzy wejdą na najwyższe obroty w lidze.
Co sądzicie?
0
Coś mi się wydaje, że właśnie ci wszyscy pojadą do USA
1
Najczęściej lektor, ale ostatnio coraz więcej oglądam z napisami np. jakieś hiszpańskie filmy.
3
fili.cc na przykład ;)
1
Nieee, po prostu przerobione ;)
0
A najczęściej na jakiej pozycji występował?
0
Nie powinno się wypowiadać i wypisywać Imienia Bożego nadaremno.
4
Polecam hiszpański film "Nieznany" z 2015r. Naprawde dobry.
1
ulub.pl, teledyski.info - ja stąd pobieram ;)
0
Czy La Cara Oculta obejrzę z rodziną? W sensie, że nie ma tam jakichś scen itp?
0
Zalukaj może?
0
Liga hiszpańska jest pół na pół w Eleven i nc+
0
Jeszcze nie, ale to kwestia godzin
0
Definitywnie?
18
Taki skład może wystawić Francja na MŚ 2022:
https://pbs.twimg.com/media/DiTds6SX0AA2jjb?format=jpg
Rafał Lebiedziński, tt
0
R-gol, vitasport
0
Jest aby Marca Fantasy La Liga, coś takiego
0
Zaczekaj aż dadzą drugą gwiazdkę za MŚ nad herbem ;)
Zobacz na R-GOL, Pod Stadionem
0
Dzięki!
0
Posiadam tv Sharp Aquos 49". Strasznie mi się zacina, wszystko wolno chodzi, wolno kontaktuje, czasami w ogóle i trzeba go wyłączyć. Wie ktoś czego może to być przyczyną?
1
24 lipca ;)
0
Thiago!
3
Nie, LM tylko w Polsacie przez najbliższe 3 lata
0
On w FPL jest jako pomocnik ;)
1
https://www.fcbarca.com/mobile/84257-uczestnicy-mistrzostw-swiata-nie-wroca-do-treningow-przed-1-sierpnia.html
Tu masz wszystko
2
A ja nie rozumiem, czemu tyle osób jest w 100% przekonana, że straci pół sezonu/sezon przez kontuzję.
Pójdzie do jakiegoś innego klubu, zagra pełny sezon i będą tu płacze, dlaczego zarząd go nie sprowadził.
1
Właśnie obejrzałem, dobry film. Dzięki!
0
Sprawdź na zalukaj
0
Jezu* jak już coś. Nie powinno się wypowiadać Imienia Bożego nadaremno.
7
Złota pilka MŚ dla najlepszego pilkarza turnieju. Słuchajcie uważnie.