Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tele-wizja.ru czy coś takiego
0
Mam komentarz z linkiem gdzieś w profilu ;)
0
Nie ma gwarancji, że są robione akurat z kurczaka :D
Wolę sam zrobić ;)
0
Nuggetsy z kurczaka. Jakiś fajny przepis ktoś zna?
1
https://www.barcelona-hd.org/2018/12/take-ball-pass-ball.html?m=1
Trzymaj :)
0
Wielkie dzięki!
0
O co chodzi z tym kuponem? Był zaznaczony jako wygrany bezpieczny, a teraz mi cofnęło i przy dwóch meczach jest "?" i pod meczem "krecz". Jak to się teraz roztrzygnie?
https://gm.efortuna.pl/nahled-tiketu?ticket_id=OTQxMzI5NDAzNTMzMDAwMDq8p8xEfTDVev6xkBk%3D&kind=MAIN
0
Ja sam jeszcze nie skorzystałem, ale tak, musisz pobrać ;)
1
Pewnie, trzymaj:
https://www.barcelona-hd.org/2018/12/take-ball-pass-ball.html?m=1
18
Ciężkie 5 meczów przed Realem:
Sociedad (LL), Leganes (PK), Real Betis (LL), Leganes (PK), Sevilla (LL)
Będzie ciekawie :D
1
Łopaty w dłoń i na rozgrzeweczkę wystarczy, uwierz mi ;)
5
Idź z kumplami na orlika. Tam takich błędów nie ma. Ba! Nawet zdrowszy będziesz :)
0
Tak. Wiek nie pozwolił. Miałem wtedy 10 lat. Przed tym nie oglądałem meczów, nie interesowałem się tym aż tak, tylko sam coś tam kopałem. Obejrzałem jakiś pierwszy mecz, bo wujek oglądał i to on mnie tym, można rzec, zaraził ;)
0
Sezon 2010/2011, jak się potem okazało piękny sezon.
2
Wzajemnie! :)
0
Dzieki jeszcze raz ;)
0
Jeszcze jedno pytanie mam, co do konta. Czy konto bankowe musi być moje? Gdybym podał konto rodziców, to weryfikowali by to w jakikolwiek sposób?
0
Dzięki!
0
I weź się tu czegokolewiek dowiedz :D
0
Cieszy, że tak często ta dwójka trenuje z pierwszym zespołem ;)
0
Czy wysyłając przy rejestracji na eForutnie zdjęcie dowodu osobistego można zakryć zdjęcie czy ono też musi być?
0
Ankieta o następcy Valverde, gdyby ten odszedł po sezonie:
https://www.strawpoll.me/17154401
1
Arthur Melo 2018/19 od Henrika Lehmanna
0
Wysokie kursy, często jakieś bonusy
0
Dzięki wielkie :)
3
Ha ha he he hi hi
0
Znajdę na Twitterze jakichś dziennikarzy zajmujących się Chelsea?
0
Fortuna tylko i wyłącznie
0
Dobrze by było, gdyby przyszedł do nas.
0
Równo o 3:00 na Eleven Sports 1 zaczął się pamiętny mecz z Realem na Camp Nou z ubiegłego roku :D