0

Niech tak cieszy się jeszcze przez wiele lat w Barcelonie. Cieszynka MNS coś pięknego. Widać od razu, że mocno się przyjaźnią dlatego są najlepsi!

0

To podaje "Sport" także już wiadomo że to żarcik. Im bliżej końca sezonu tym więcej nazwisk będzie padać.

2

Rakieta odpaliła. Niech formę podtrzyma do końca sezonu. Musimy wszystko wygrać.

0

Cieszą trzy punkty ale gol Javiera zdecydowanie bardziej cieszy. Brawo! Gest Rakiety zachęcającego do karnego był wspaniały, naprawdę Barcelona to więcej niż klub.

0

Niezbyt mocny ten skład rozumiem na jakim miejscu jest Osasuna ale już kilka razy zdarzyły nam się wpadki. Gomes dalej budzi niepokój we mnie. Alena już mógł wystąpić zamiast Andre. Oby trzy punkty znalazły się na naszym koncie.

12

To są jakieś żarty. Ney wiązał buta potem lekki faul plus klaskanie i trzy mecze kary. Ramos bez wątpliwości chciał złamać nogi Messiego plus klaskanie (nie ważne do kogo) jeden mecz kary...la liga taka sprawiedliwa.

1

I o to chodzi tak ważne gole powinny właśnie paść w takim meczu. Messi jest wielki a ta liczba z pewnością wzrośnie! Tak jak mówił komentator "Lepiej nie drażnić Messiego" wkurzyli najlepszego zawodnika no i mają za swoje. Messi to bestia!

5

Ja ich zabije! Z takich nerwów do takiej euforii mnie doprowadzać. El Clasico w pełnej klasie, takie mają być takie mecze! Brawo dla naszych dalej jesteśmy w grze! Brawo brawo Messi jesteś Wielki! Walić pracę nie idę spać.

9

Wygraliśmy z Realem bez Messiego to bez Ney też damy radę, spokojnie. Arda czy Pako poradzą sobie. Jeśli cała drużyna zagra na swoim poziomie to wygramy. Najważniejsze by pokazać prawdziwe obliczę Barcelony. Ten mecz to więcej niż zwykły mecz także trzeba zagrać na 100% i wygrać! Vamos!

1

Muszą zagrać swoja piłkę i pokazać klasę. Jeśli mamy wierzyć w tytuł musimy wygrać i obyśmy pokazali się z jak najlepszej strony. Bardzo bym chciał zobaczyć jak Messi pakuje Realowi trzy bramki.

2

Uff Gomes tylko na ławce, jest dobrze. Sądzę, że Messi weźmie na siebie ciężar gry i pokaże która drużyna jest najlepsza. Nic tylko włączyć mecz i wierzyć...no i nie zaspać do pracy.

4

Patrzę i aż oczy krwawią. Taki trener a nie zauważa, że Gomes się nie nadaje? W ciągu całego sezonu nic nie dał zespołowi ciągle marnował minuty a mimo to ciągle gra i to na finiszu gdzie musimy wszystko wygrywać no dramat. Brak słów. Pomimo tego że gra Gomes liczę na trzy punkty.

17

Gomes i Mathieu do wylotu. Takich graczy nie powinno być w Barcelonie.

2

Gomes w wyjściowym składzie i już strach w oczach. Myślę, że Mundo Deportivo tylko sobie żartuje.

0

Linia pomocy jest bardzo słaba a bez niej wiele nie zdziałamy. Nie możemy ciągle polegać na geniuszu Messiego. Gomes na ławce i po wygraną.

4

Nie ma już marginesu błędów. Jeśli Barca chce wygrać ligę, musi wszystko wygrywać. Oby to był cudowny finisz. Jeśli Enrique chce każdy mecz wygrać, niech lepiej nawet nie powołuje Gomesa.

1

Gomes poza składem i się uda.

0

Gdzie jest prawdziwa Barcelona? Co się stało z jej DNA? Z PSG się udało ale z Juve..ciężko. Byliśmy niesamowicie bezradni.

0

Zasługuje na tyle minut. Jego gra jest bardzo dobra. Oby tylko utrzymał taki poziom przez wiele lat grania u nas.

0

Koleś nie gra nic, przez niego drużyna gra słabiej. W większości spotkań w których wystąpił Barca przegrała. Dla przykładu Umtiti gra fenomenalnie i do wczoraj, za każdym razem gdy grał to wygrywali. Gomes nie zasługuje na grę w takim klubie. Jego gra jest niedopuszczalna. Koniec sezonu, koniec Gomesa tak powinno być. Tyle w temacie.

0

Aż mnie oczy bolą jak patrzę co robi Gomes. Co ten Lucho myśli dając go do składu. Taki mecz..taka okazja...taka stawka a tu co? Gomes w składzie a Iniesta na ławce..szok. To już Alena mógł grać od początku. No nic, połowa za nami patrzymy dalej.

2

Dlaczego dalej gra to drewno Gomes? Dajcie spokój koleś powinien już dawno wylądować na trybunach a nie w wyjściowym składzie.

0

Real stracił punkty więc musimy to wykorzystać i wygrać! Jeśli mamy mieć szanse na mistrzostwo musimy wygrywać wszystkie pozostałe mecze.

1

Iniesta to cudowny zawodnik. Jak zakończy karierę to ucierpi na tym piękno futbolu. Niech gra wiecznie wraz z Messim!

0

Real stracił już dwie bramki. Chyba jest szansa na stratę punktów. Wystarczy jedna strata punktów i będziemy na dobrej drodze do mistrzostwa.

0

Łatwo i przyjemnie tak powinno być, brawo!

2

Najlepszy na świecie a niesamowicie skromny. Jest wielki nie tylko na boisku. Z pewnością zapewnił rodzinie godne życie jak i wnuką i ich wnuką hehe

0

No i dobrze. Mi się tam podoba losowanie. W końcu Madryt nie ma z górki w sensie Real Madryt, żeby nie było pomyłki z "Madrytami" jak przy losowaniu hehe Trudnego przeciwnika mamy do pokonania ale i tak musimy wygrać z każdym by pokazać, że jesteśmy najlepsi.

5

Nie oszukujmy się to najgorszy transfer Barcelony od kilku lat. Nie dość, że koleś nie pokazuje nic, gra beznadziejnie to jeszcze dostaje minuty, dlaczego? Jak chcemy wygrać ligę oby więcej nie wchodził na boisko.

1

Jeśli po meczu z PSG wrócą na ziemię i nie zlekceważą rywala to spokojnie 5-0 będzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?