0

AS Roma 1 - 0 Chelsea

Anorthosis 1 - 1 Inter

Bremen 0 - 0 Panathinaikos

CFR Cluj 1 - 1 Bordeaux

Liverpool 0 - 0 Atl. Madrid

Marseille 1 - 0 PSV

Sporting 0 - 0 Shakhtar

Po 37 min

0

Sprawdzalem i Barca od początku sezonu ma 11 żółtych kartek i ani jednej czerwonej , a wiec nie wiem dlaczego barca ma 12 pkt w tej klasyfikacji

0

Ale my nerwowi jesteśmy nawet nie sprawdzamy czy uznany jest gol czy nie XD

0

gol!!!!! Barca 1:0:D

0

Chyba maja problemy techniczne , ma ktoś inny link???

0

Link od robokochambarce chodzi bardzo dobrze polecam

0

No to może jakieś typy :D Ja na przykład sądze żę bedzie 4:0 dla Barcy;]

0

Mam pytanie .Czy jest tu obecny hawdpr który w pojedynke próbuje pojechać wszystkich kibiców realu na ich stronie:D Oni coś tam bredzą ze kibice realu i barcy mogą sie nie lubić ale nie są śmiertelnymi wrogami a ona dalej po nich jedzie przedstawiając tabele w której real jest trzeci a barca drugą . Wiec jest tu ten osobik??;D

0

no i atletic gra w "10" ;/

0

poszedłem za radą gczoo77 i normalnie nie moge jak oni cokolwiek komentuja , normalnie żal ..... niedługo stwierdzą ze wiatr wieje im w twarz nawet po zmianie stron a trawa rosnie nierówno .

0

koment ze strony realu :D

"ludzie to co sie dzieje w defensywie wola o pomste do nieba

co to w ogole za nedzna taktyka

nie lubie barcelony ale pilkarze barcy przynajmniej stosuja presing i nie pozwalaja rywalowi latac pod wlasnym polem karnym a Real sam wpuszcza przeciwnika i niemal daje mu wjechac z pilka do bramki

co to za durna taktyka omg

jeszcze za Capello to przynosilo efekty ale Capello to trener 1sza klasa a Schuster przyszedl na gotowe, wygral mistrzostwo i mysli ze jest boski, aha Heinze do wymiany" - fajnie ;]

0

ehhh 3:2 dla realu ;/ Higuaín

0

Więc jakbyśmy strzelili w tym sezonie 114 goli to bylibyśmy rekordzistami :D Początek jest już wykonany , teraz należy utrzymać forme;]

0

Załóżmy że ten mecz sie skończy 5:0 wiec bedziemy mieli 24 gole w 8 meczach co daje średnia 3 bramki na mecz. Więc 3x38 daje 114 :D ..wie ktoś jaki jest rekord bramek w lidze hiszpańskiej na koniec sezonu???

0

Almeria ma 37% posiadania piłki......to chyba od wyciągania piłki z siatki i wznawiania od środka :D

0

5:0 Alves :) ....cuuuudo

a tak przy okazji "W hokeju i piłce nożnej hat-trickiem nazywamy zdobycie przez zawodnika trzech goli w jednym meczu. O klasycznym hat-tricku mówimy w piłce nożnej wtedy, gdy piłkarz zdobędzie w jednej połowie spotkania trzy kolejne gole, nie oddzielone od siebie żadnym golem zdobytym przez innego gracza"- tak w roli wyjasnienia :).....to z wikipedii

0

Negredo dostał czerwoną tak w roli wyjaśnienia ;)

0

No patrzcie mrugłem okiem i nie widziałem czerwonej kartki :/

0

Widze że do przerwy nie odkleimy wzroku o monitorów bo jeszcze cos przegapimy;]

VeB!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?