0

@TR3YWAY

Wstaje bo się zesralem

0

@Messibestplayerintheworld

Where czarny Maradona?

0

@Luciano99

To akurat prawda, mój stary był wtedy mikrofonem

16

Leandro Paredes:

"Cristiano Ronaldo twierdzi, że plebiscyty Złotej Piłki i FIFA The Best straciły znaczenie, to tak jak Pepe twierdzi, że salony fryzjerskie wyszły z mody, ponieważ minęło wiele lat, odkąd był tam po raz ostatni..."

Haha nie wiem czy to nie fejk, ale jak nie to Paredes gigachad :D

1

Nie no nie mogę, na notatniku pod artykułem o wypłynięciu rozmowy z varu wiecie jaki komentarz ma najwięcej polubień?

„Nagranie mial czlowiek związany z barceloną. I jak tu wierzyć w uczciwość w tej skorumpowanej lidze?”

Prymitywny sposób nieprzyswojenia faktów odbity atakiem który można tylko skomentować „XD”

Hatfuu

17

@Aragorn33

Oczywiście że pójdzie płazem bo jutro/pojutrze Madrycie ścieki wypuszczą kolejny artykul o Negreirze w którym nie będzie żadnego konkretu, tylko mielenie tematu tylko po to żeby odwrócić uwagę od swojego wału. Superliga to dobry pomysł, ale nie w przypadku gdzie założycielem jest prezydent tego obrzydliwego klubu. Już widzę jakie hulanki by tam były dla śmietankowych.

20

@Rust_Cohle

Ewidentnie widać że barkiem dotyka piłkę. Każdy kto twierdzi inaczej jest rasistą.

1

@jacobFCB

Moim zdaniem tu już nie chodzi nawet o pieniądze których ma w brud, tylko właśnie o to że może strzelać bramki amatorom i podbudowywać sobie ego co chwilę chwaląc się tym w wywiadach. To już bardziej problem głowy niż umowy sponsorskie

0

Xavi bredzi w wywiadzie? Stare, znałem.

7

Marca nieźle odleciała. „Epickie” zwycięstwo realu czy gol ramieniem to nieźle zakłamywanie rzeczywistości . To jeszcze Marca czy już marcaRm.tv?

0

@mauysz

Co ty piszesz chłopie, Borja był na spalonym i o to toczył się spór bo absorbował uwagę obrońcy.

14

Ogólnie to la Liga chciała dać MVP meczu Betisu z Barceloną Viniciusowi, za walkę z rasizmem

9

Ogólnie to zobaczcie jak gra się ruszyła jak z boiska zszedł polski Machacz łapami. To smutne ale prawdziwe

3

Perez nawet kupił MVP dla Isco

0

Dobra Ferran, teraz walisz na dziurę Viniciusa

0

Gol świetny, brawo Felix

0

@AlexDark00

Pena to zwykły ręcznik

0

Jeszcze jeden betis i niech Xavi wyjeżdża

2

Nie ma spalonego będzie 2-2

4

Niech wejdzie Vitor, Lewego i tak nie ma na boisku

0

Yamal kocham Cię

1

@barcanawieki

Ale będzie zawieszonko

2

A co mieli powiedzieć, że papa Perez posmarował?

2

Dobra, to w drugiej połowie Roberto i Oriol i piłeczka będzie grana

1

@Xxxbarca4ever

Nie dadzą, bo pracują nad transferem Mbappe

12

Realowi by dzisiaj uznali

1

Yamal, nie spal sie jak Fati błagam.

1

Fabrizio Romano gra w betisie?

9

Gdyby Real Madryt był dzieckiem, sędzia odnalazłby jego ojca który wyszedł po mleko

2

Manzano cieszy michę bo już wie co tutaj zaraz się stanie xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?