Who_you_mam
Dołączył/a: styczeń 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TR3YWAY
Wstaje bo się zesralem
0
@Messibestplayerintheworld
Where czarny Maradona?
0
@Luciano99
To akurat prawda, mój stary był wtedy mikrofonem
16
Leandro Paredes:
"Cristiano Ronaldo twierdzi, że plebiscyty Złotej Piłki i FIFA The Best straciły znaczenie, to tak jak Pepe twierdzi, że salony fryzjerskie wyszły z mody, ponieważ minęło wiele lat, odkąd był tam po raz ostatni..."
Haha nie wiem czy to nie fejk, ale jak nie to Paredes gigachad :D
1
Nie no nie mogę, na notatniku pod artykułem o wypłynięciu rozmowy z varu wiecie jaki komentarz ma najwięcej polubień?
„Nagranie mial czlowiek związany z barceloną. I jak tu wierzyć w uczciwość w tej skorumpowanej lidze?”
Prymitywny sposób nieprzyswojenia faktów odbity atakiem który można tylko skomentować „XD”
Hatfuu
17
@Aragorn33
Oczywiście że pójdzie płazem bo jutro/pojutrze Madrycie ścieki wypuszczą kolejny artykul o Negreirze w którym nie będzie żadnego konkretu, tylko mielenie tematu tylko po to żeby odwrócić uwagę od swojego wału. Superliga to dobry pomysł, ale nie w przypadku gdzie założycielem jest prezydent tego obrzydliwego klubu. Już widzę jakie hulanki by tam były dla śmietankowych.
20
@Rust_Cohle
Ewidentnie widać że barkiem dotyka piłkę. Każdy kto twierdzi inaczej jest rasistą.
1
@jacobFCB
Moim zdaniem tu już nie chodzi nawet o pieniądze których ma w brud, tylko właśnie o to że może strzelać bramki amatorom i podbudowywać sobie ego co chwilę chwaląc się tym w wywiadach. To już bardziej problem głowy niż umowy sponsorskie
0
Xavi bredzi w wywiadzie? Stare, znałem.
7
Marca nieźle odleciała. „Epickie” zwycięstwo realu czy gol ramieniem to nieźle zakłamywanie rzeczywistości . To jeszcze Marca czy już marcaRm.tv?
0
@mauysz
Co ty piszesz chłopie, Borja był na spalonym i o to toczył się spór bo absorbował uwagę obrońcy.
14
Ogólnie to la Liga chciała dać MVP meczu Betisu z Barceloną Viniciusowi, za walkę z rasizmem
9
Ogólnie to zobaczcie jak gra się ruszyła jak z boiska zszedł polski Machacz łapami. To smutne ale prawdziwe
3
Perez nawet kupił MVP dla Isco
0
Dobra Ferran, teraz walisz na dziurę Viniciusa
0
Gol świetny, brawo Felix
0
@AlexDark00
Pena to zwykły ręcznik
0
Jeszcze jeden betis i niech Xavi wyjeżdża
2
Nie ma spalonego będzie 2-2
4
Niech wejdzie Vitor, Lewego i tak nie ma na boisku
0
Yamal kocham Cię
1
@barcanawieki
Ale będzie zawieszonko
2
A co mieli powiedzieć, że papa Perez posmarował?
2
Dobra, to w drugiej połowie Roberto i Oriol i piłeczka będzie grana
1
@Xxxbarca4ever
Nie dadzą, bo pracują nad transferem Mbappe
12
Realowi by dzisiaj uznali
1
Yamal, nie spal sie jak Fati błagam.
1
Fabrizio Romano gra w betisie?
9
Gdyby Real Madryt był dzieckiem, sędzia odnalazłby jego ojca który wyszedł po mleko
2
Manzano cieszy michę bo już wie co tutaj zaraz się stanie xD