0

piłka wrzucona z rożnego na trzeci-czwarty metr, mógłby spokojnie wyjść i ją wybić.

2

Munirowi brakuje tylko zimnej krwi, świetnie dochodzi do sytuacji strzeleckich, piłka go szuka, ma to coś czego trzeba napastnikowi, kwestią czasu jest kiedy będzie seryjnie ładował bramy dla naszego ukochanego klubu, znakomity grajek może z niego być

1

Nie rozumiem tego Enrique... Ale cóż jego
Wybory

20

Cyrk, Marc uciekaj stąd...

0

Z kolei 24 to było trochę za późno a u nich 19

0

I z powodu pogody, chłodniejszy klimat więc grają w dzień

1

Ogladales mlodziezowa lige mistrzow? Munir na pewno jest jedną z największych nadziei światowego futbolu, zobaczymy tylko co z tego wyjdzie

0

Z pjanicem przegięcie

3

Remontada głosowaniowa

1

No już się rozjechali
przepraszam, nie zauważyłem odpowiedzi

0

Pewni występu? Miało nie być pewnych występu... A GDZIE BARTRA

0

skuteczność skandaliczna

1

Co się dzieje z adriano koledzy? W sensie jak jego problemy sercowe?

1

Drużyna La Roja? La Roja to drużyna hiszpanii z tego co wiem

0

co się dzieje z Adriano ?

4

najlepszą opcją póki co jest ADRIANO, potem Montoya, potem Alves, o Douglasie to nawet nie warto gadać, kto to jest w ogóle, dziwne że nikt nawet nie przymierza Adriano do stałej gry na prawej, jak znakomicie sobie tam radzi, dużo lepiej niż Dani

0

w przypadku kontuzji jednego z nich może zagrać pięciu przecież

4

brak Bartry i Maschernao to skandal

0

Zubi?

0

i grać jak w meczu o życie kopiąc neymara co 30 sekund? To mecz towarzyski, a Lechia zachowywała się śmiesznie

0

Brawo, nasza kadra jest już prawie kompletna

0

co z tym Suarezem?

0

Alves ostatnie miesiące sezonu miał faktycznie jak na siebie dobre, ale nie przesadzajmy z tym wychwalaniem go pod niebiosa. tak na prawdę to jeśli nie Cuadrado to Alves musi zostać, bo w grze do przodu jest na całkiem niezłym poziomie, i w ustawieniu 3-4-3 by się przydał

2

Bravo jest niesamowity, oby bronił

0

jak Pique złapie uraz to co? Bartra gra, ten chłopak jest genialyn, trzeba na niego stawiać

0

Polowa sumy z tego "nadkladu" czyli 33 +17/2 czyli 33+8,5=41,5

0

Właśnie miałem to pisać, to po prostu drużyna jednego turnieju, ogólnie siatkówka to na świecie sport niszowy i w hiszpanii mało popularny

0

mamy Rafinhę, który pomocnikiem już jest wybitnym, do tego Halilovic, nie bójmy się stawiać na młodych

0

Niemcy grały tititakę? Szczególnie w meczu z Francją nie? Niemcy są zespołem który płynnie zmienia taktykę, nie przywiązuje się stale do jednej, co jest ich wielką zaletą, ale nie można powiedzieć żeby grali w stylu podobnym do Barcelony, bo to przesada.

0

W fazie pucharowej go nie było? To który argentyński zawodnik był? Nie sztuką jest latać tam i spowrotem i notować 50 strat, wolę 3 zagrania ale wnoszące wiele do gry, niż 30 nieudanych

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?