0

Mecz z Atleti będzie bardzo ciężki, ale wierzę, że to my będziemy się po nim cieszyć.

0

Neymar zagrał niesamowity mecz. W najważniejszym momencie dał impuls do ataku i zaliczył ogromny wkład w 3 ostatnie bramki.

7

Bramka Roberto oglądana wraz z podkładem z Titanica to majstersztyk :D!

0

Dzisiaj przed nami bardzo trudny mecz, ale liczę, że to my okażemy się dziś lepszą drużyną. Od pierwszych minut będzie trzeba zagrać z wielkim skupieniem.

2

Tak to ciało Alexisa. Suarez nie grał jeszcze w sezonie 13/14.

0

Lewy niszczy :D

0

Stephen Curry :D

0

A Ty myślisz? :D

0

W łeb się puknij i przemyśl zanim coś napiszesz.

0

Ignorujcie tego typa trolluje was i się jeszcze dobrze bawi.

5

Nie ma się co łudzić Ronaldo w tym roku zostal królem strzelcow LM i wygral to trofeum z Realem,a takze wyśmienicie rozpoczął ten sezon.

1

Ronaldo jest wybitnym piłkarzem ale Messi ma w sobie to magiczne coś

0

Douglas na razie zbyt asekuracyjnie. Musi podejmować jakieś odważniejsze decyzje niż tylko odegranie piłki do gracza który mu ją podał.

1

Zależy czy na pc czy konsole

2

To który z ŚO potrafi dostrzec z połowy okazje i wbiec w pole karne tak aby być sam na sam? Nie mówie o skuteczności ale o samym zachowaniu, może to być zaskoczeniem dla przeciwnika.

16

Oparł się fali krytyki i coraz bardziej udowadnia swoją wartość. DUŻY plus dla niego :D

1

A co do Bartry niesamowicie podoba mi się jego angażowanie w akcje ofensywne i dochodzenie do sytuacji strzeleckich

1

Masche uratował nas od starty bramki zrobił to czego nie zrobił Bartra w finale Pucharu Króla. Jak dla mnie decyzja na plus. :D

0

OFICJALNIE: Vermaelen w Barcy!!!!!

0

Roberto pięknie rozegrał się chłopak !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2

Ładnie Rafinha on mi się podoba :D

0

Bravo bardzo pozytywnie reszta do poprawy. Gramy za mało dynamicznie i za mało do przodu.

1

Brawo Bravo!!!!!

0

no raczej :D myślę, że nie jest on aż tak mało inteligentny

0

Dobrze, że wszystko już w miare w porządku :D

0

ter Stegen/Bravo
Bartra/Montoya Pique/Mathieu/Bartra Mathieu/Alba

Mascherano Busquets

Rakitić/Xavi Iniesta

Messi

Suarez Neymar
Moim zdaniem skład na przyszły sezon :D

3

Niestety co do Pedro niektórzy zapominają ile zrobił dla Barcy i oceniają go tylko przez pryzmat końcówki zeszłego sezonu. Liczę, że jeszcze nie raz pokaże na co go stać. :D

14

Uważam, że Alexis jest świetnym zawodnikiem i życzę mu jak najlepiej, aby rozwijał się coraz bardziej w Arsenalu i odnosił kolejne sukcesy . :D

0

Osobiscie uważam ze Suarez wniesie więcej niż Reus ponieważ jest mocny fizycznie i umie strzelac głową a Reus bylby tylko kolejnym swietny skrzydłowym.

0

Dla mnie to on może sobie palic 4 paczki dziennie byle by gral jakby nie palil w ogole.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?