Visca_el_Barca_Katalonia
Dołączył/a: lipiec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mecz z Atleti będzie bardzo ciężki, ale wierzę, że to my będziemy się po nim cieszyć.
0
Neymar zagrał niesamowity mecz. W najważniejszym momencie dał impuls do ataku i zaliczył ogromny wkład w 3 ostatnie bramki.
7
Bramka Roberto oglądana wraz z podkładem z Titanica to majstersztyk :D!
0
Dzisiaj przed nami bardzo trudny mecz, ale liczę, że to my okażemy się dziś lepszą drużyną. Od pierwszych minut będzie trzeba zagrać z wielkim skupieniem.
2
Tak to ciało Alexisa. Suarez nie grał jeszcze w sezonie 13/14.
0
Lewy niszczy :D
0
Stephen Curry :D
0
A Ty myślisz? :D
0
W łeb się puknij i przemyśl zanim coś napiszesz.
0
Ignorujcie tego typa trolluje was i się jeszcze dobrze bawi.
5
Nie ma się co łudzić Ronaldo w tym roku zostal królem strzelcow LM i wygral to trofeum z Realem,a takze wyśmienicie rozpoczął ten sezon.
1
Ronaldo jest wybitnym piłkarzem ale Messi ma w sobie to magiczne coś
0
Douglas na razie zbyt asekuracyjnie. Musi podejmować jakieś odważniejsze decyzje niż tylko odegranie piłki do gracza który mu ją podał.
1
Zależy czy na pc czy konsole
2
To który z ŚO potrafi dostrzec z połowy okazje i wbiec w pole karne tak aby być sam na sam? Nie mówie o skuteczności ale o samym zachowaniu, może to być zaskoczeniem dla przeciwnika.
16
Oparł się fali krytyki i coraz bardziej udowadnia swoją wartość. DUŻY plus dla niego :D
1
A co do Bartry niesamowicie podoba mi się jego angażowanie w akcje ofensywne i dochodzenie do sytuacji strzeleckich
1
Masche uratował nas od starty bramki zrobił to czego nie zrobił Bartra w finale Pucharu Króla. Jak dla mnie decyzja na plus. :D
0
OFICJALNIE: Vermaelen w Barcy!!!!!
0
Roberto pięknie rozegrał się chłopak !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2
Ładnie Rafinha on mi się podoba :D
0
Bravo bardzo pozytywnie reszta do poprawy. Gramy za mało dynamicznie i za mało do przodu.
1
Brawo Bravo!!!!!
0
no raczej :D myślę, że nie jest on aż tak mało inteligentny
0
Dobrze, że wszystko już w miare w porządku :D
0
ter Stegen/Bravo
Bartra/Montoya Pique/Mathieu/Bartra Mathieu/Alba
Mascherano Busquets
Rakitić/Xavi Iniesta
Messi
Suarez Neymar
Moim zdaniem skład na przyszły sezon :D
3
Niestety co do Pedro niektórzy zapominają ile zrobił dla Barcy i oceniają go tylko przez pryzmat końcówki zeszłego sezonu. Liczę, że jeszcze nie raz pokaże na co go stać. :D
14
Uważam, że Alexis jest świetnym zawodnikiem i życzę mu jak najlepiej, aby rozwijał się coraz bardziej w Arsenalu i odnosił kolejne sukcesy . :D
0
Osobiscie uważam ze Suarez wniesie więcej niż Reus ponieważ jest mocny fizycznie i umie strzelac głową a Reus bylby tylko kolejnym swietny skrzydłowym.
0
Dla mnie to on może sobie palic 4 paczki dziennie byle by gral jakby nie palil w ogole.