@LuisSalvano Bo Ty wiesz, jaka jest atmosfera w szatni po tym, jak Neymar nie przyszedł. Pewnie każdy się obraził, bo jak Francuz mógł nie chcieć odejść do PSG!?!! Niemożliwe (o ile te plotki to w ogóle prawda).
" gra w kratkę, często jest kontuzjowany, a do tego często niepoważnie się zachowuje." - to o Dembele, czy Neymarze?
Emerson zaczyna swój pierwszy pełny sezon w Europie, gra w słabszym klubie i jest 5 lat młodszy. Moim zdaniem wymiana Nelsona na Brazylijczyka może nam wyjść na dobre.
@Ermitano Moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze albo że nie dobrze. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w byciu redaktorem FCBarca.com najbardziej, powiedziałbym, że użytkowników. Ekhm... użytkowników, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam. I co ciekawe, to właśnie przypadkowi użytkownicy wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ takich użytkowników znalazłem. I dziękuję userom FCBarca.com. Dziękuję im, użytkownicy FCBarca.com to śpiew, użytkownicy FCBarca.com to taniec, użytkownicy FCBarca.com to miłość. Wielu ludzi pyta mnie o to samo, ale jak ty to robisz?, skąd czerpiesz tę radość? A ja odpowiadam, że to proste, to umiłowanie do FCBarca.com i ich użytkowników, to właśnie ono sprawia, że dzisiaj na przykład piszę artykuły o La Masii a jutro... kto wie, dlaczego by nie, oddam się pracy społecznej i będę ot, choćby sadzić... znaczy... marchew.
- Moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze albo że nie dobrze. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w obserwowaniu La Masii najbardziej, powiedziałbym, że talenty. Ekhm... talenty, które wypatrzyłem podczas oglądania meczu, kiedy oglądałem spotkanie sam. I co ciekawe, to właśnie przypadkowo wypatrzone talenty wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy znajduje się pewne talenty, nawet te pozornie niezbyt duże, bywa, że nie znajdują one doceniania, które by tak rzec, które pomaga im się rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ takie talenty znalazłem. I dziękuję La Masii. Dziękuję jej, La Masia to śpiew, La Masia to taniec, La Masia to miłość. Wielu ludzi pyta mnie o to samo, ale jak ty to robisz?, skąd czerpiesz tę radość? A ja odpowiadam, że to proste, to umiłowanie La Masii, to właśnie ono sprawia, że dzisiaj na przykład obserwuję chłopaków z cantery, a jutro... kto wie, dlaczego by nie, oddam się pracy społecznej i będę ot, choćby sadzić... znaczy... marchew.
Skład Juvenilu A na pierwszy mecz ligowym z Cornellą. Valdes dalej zaskakuje. Ofensywny pomocnik na środku obrony, 3 bocznych obrońców od pierwszych minut. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
Everton nie zwalnia tempa. W dzisiejszym meczu 2 gole i asysta. Łącznie w tym sezonie strzelił 10 bramek i zanotował 2 asysty w 24 meczach. Niech ucieka do Europy, najwyższy czas.
16-letni Ansu Fati (rocznik 2002) debiutuje w pierwszej drużynie i w drugim meczu strzela gola. 16-letni Ilaix Moriba (rocznik 2003) debiutuje w Barcy B. Podoba mi się to.
Dzisiaj o godzinie 20:30 Juvenil A Victora Valdesa rozegra pierwszy mecz ligowy. Będzie to jednak ciężkie spotkanie Trudny przeciwnik i wielu zawodników nieobecnych - Mika Marmol, Sergi Rosanas, Arnau Tenas, Alvaro Sanz - Hiszpania U19. Ilaix, Nils w Barcy B. Louie Barry - Anglia U17.
1. Barcelona uważa Ansu za zawodnika pierwszej drużyny. 2. Ochrona - klub chce zarządzać medialną eksplozją młodego piłkarza. 3. Spokój - on i jego rodzina powinni kontynuować normalne życie.
- 4 mecze - 1 asysta - 1,9 udanego dryblingu na mecz - 1,6 kluczowego podania na mecz - 100% udanych odbiorów - 1,3 razy faulowany na mecz - 1 interwencja obronna na mecz
57
@LuisSalvano Bo Ty wiesz, jaka jest atmosfera w szatni po tym, jak Neymar nie przyszedł. Pewnie każdy się obraził, bo jak Francuz mógł nie chcieć odejść do PSG!?!! Niemożliwe (o ile te plotki to w ogóle prawda).
" gra w kratkę, często jest kontuzjowany, a do tego często niepoważnie się zachowuje." - to o Dembele, czy Neymarze?
109
@LuisSalvano "Prawda jest taka, że chłopak sobie nagrabił w Barcelonie, a zablokowaniem transferu Neya tylko dolał oliwy do ognia."
Hahah :DD Brak słów.
8
De Bruyne w tym sezonie Premier League - 4 mecze, 1 gol i 5 asyst. Bezpośredni udział w bramce średnio co 55 minut.
A w dzisiejszym meczu reprezentacji gol i 3 asysty.
Fenomenalny zawodnik.
23
Emerson vs. Nelson Semedo w tym sezonie La Ligi:
*Statystyki w przeliczeniu na mecz.
Odbiory: 1,3 --- 1,7^
Interwencje obronne: 0,7^ --- 0,3
Faule: 2,3 --- 0,7^
Przechwyty: 2^ --- 0,7
Przedryblowany: 1,3 --- 0,7^
Asysty: 2^ --- 1
Kluczowe podania: 0,7 --- 0,7
Dryblingi: 1 --- 2^
Faulowany: 3,7^ --- 1,3
Straty: 0,3^ --- 1,7
Podania: 37 --- 60,3^
Celność podań: 72% --- 88%^
Długie podania: 1,3 --- 3,3^
Emerson zaczyna swój pierwszy pełny sezon w Europie, gra w słabszym klubie i jest 5 lat młodszy. Moim zdaniem wymiana Nelsona na Brazylijczyka może nam wyjść na dobre.
4
@Rewolucja123 Nie jest. Nie mamy typowego lewego skrzydłowego. Nie mamy dobrego prawego obrońcy. W pomocy jest za dużo graczy. Ivan powinien odejść.
15
@Ermitano Moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze albo że nie dobrze. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w byciu redaktorem FCBarca.com najbardziej, powiedziałbym, że użytkowników. Ekhm... użytkowników, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam. I co ciekawe, to właśnie przypadkowi użytkownicy wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ takich użytkowników znalazłem. I dziękuję userom FCBarca.com. Dziękuję im, użytkownicy FCBarca.com to śpiew, użytkownicy FCBarca.com to taniec, użytkownicy FCBarca.com to miłość. Wielu ludzi pyta mnie o to samo, ale jak ty to robisz?, skąd czerpiesz tę radość? A ja odpowiadam, że to proste, to umiłowanie do FCBarca.com i ich użytkowników, to właśnie ono sprawia, że dzisiaj na przykład piszę artykuły o La Masii a jutro... kto wie, dlaczego by nie, oddam się pracy społecznej i będę ot, choćby sadzić... znaczy... marchew.
45
- Jak to jest być obserwatorem La Masii, dobrze?
- Moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze albo że nie dobrze. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w obserwowaniu La Masii najbardziej, powiedziałbym, że talenty. Ekhm... talenty, które wypatrzyłem podczas oglądania meczu, kiedy oglądałem spotkanie sam. I co ciekawe, to właśnie przypadkowo wypatrzone talenty wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy znajduje się pewne talenty, nawet te pozornie niezbyt duże, bywa, że nie znajdują one doceniania, które by tak rzec, które pomaga im się rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ takie talenty znalazłem. I dziękuję La Masii. Dziękuję jej, La Masia to śpiew, La Masia to taniec, La Masia to miłość. Wielu ludzi pyta mnie o to samo, ale jak ty to robisz?, skąd czerpiesz tę radość? A ja odpowiadam, że to proste, to umiłowanie La Masii, to właśnie ono sprawia, że dzisiaj na przykład obserwuję chłopaków z cantery, a jutro... kto wie, dlaczego by nie, oddam się pracy społecznej i będę ot, choćby sadzić... znaczy... marchew.
1
@Cariones To dobrze. :P
0
@mekston Dalej broni, czy już nie?
5
Gool dla Juvenilu A! Alex Rico!
1
@leo_messi_10 Nie.
6
@ForcaMilosz Na tę chwilę jest graczem pierwszej drużyny.
0
@kuba4352r375 Odszedł. I przyszedł drugi Peque. :D
3
Juvenil A Valdesa gra dzisiaj ustawieniem 3-4-3.
11
Skład Juvenilu A na pierwszy mecz ligowym z Cornellą. Valdes dalej zaskakuje. Ofensywny pomocnik na środku obrony, 3 bocznych obrońców od pierwszych minut. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
https://pbs.twimg.com/media/ED9foU9XkAAnPNT?format=png&name=small
2
@Forza_Juve Ja nic do tego nie mam. :D
5
@kubix05 Ile Ci płacą za promowanie tego konta?
19
Everton nie zwalnia tempa. W dzisiejszym meczu 2 gole i asysta. Łącznie w tym sezonie strzelił 10 bramek i zanotował 2 asysty w 24 meczach. Niech ucieka do Europy, najwyższy czas.
Dzisiejsze bramki:
https://streamja.com/Rpez
https://streamable.com/p5zgo
69
16-letni Ansu Fati (rocznik 2002) debiutuje w pierwszej drużynie i w drugim meczu strzela gola. 16-letni Ilaix Moriba (rocznik 2003) debiutuje w Barcy B. Podoba mi się to.
7
Dzisiaj o godzinie 20:30 Juvenil A Victora Valdesa rozegra pierwszy mecz ligowy. Będzie to jednak ciężkie spotkanie Trudny przeciwnik i wielu zawodników nieobecnych - Mika Marmol, Sergi Rosanas, Arnau Tenas, Alvaro Sanz - Hiszpania U19. Ilaix, Nils w Barcy B. Louie Barry - Anglia U17.
3
@donleo12 Nie znasz się.
1
@krefi10 Nie ma większego talentu.
1
Robert Navarro już czaruje w Sociedad B:
3
@Kacper1432 Po prostu piękne. ;D
21
"Plan Ansu" na okładce Sportu:
https://estaticos.sport.es/resources/jpg/8/3/-1567894056238.jpg
1. Barcelona uważa Ansu za zawodnika pierwszej drużyny.
2. Ochrona - klub chce zarządzać medialną eksplozją młodego piłkarza.
3. Spokój - on i jego rodzina powinni kontynuować normalne życie.
8
João Pedro z golem dla Fluminense! Prawdopodobnie na wagę zwycięstwa.
11
Pedri w tym sezonie:
- 4 mecze
- 1 asysta
- 1,9 udanego dryblingu na mecz
- 1,6 kluczowego podania na mecz
- 100% udanych odbiorów
- 1,3 razy faulowany na mecz
- 1 interwencja obronna na mecz
10
Reinier z golem dla Flamengo!!! Pierwszy mecz od pierwszych minut i chłopak z golem i asystą! Rocznik 2002!
https://x.com/goleada_info/status/1170445456322772993
1
@Chwytliwy Świetny jest w Brazylii. Liczby ma naprawdę imponujące. Oby niedługo kolejne podejście do Europy.
1
Reinier z asystą przy bramce Gabigola dla Flamengo :)