Collado kolejny raz pokazuje jak fantastycznym jest zawodnikiem. Kolejny sezon, a Alex ponownie jednym z najlepszych zawodników. W tym sezonie może i najlepszy. 310 minut rozegranych w tym sezonie i 2 gole i 2 asysty. Bezpośredni udział w bramce średnio co 78 minut.
@Chwytliwy Tak, bo Arthur tego niby nie daje. W tej chwili Brazylijczyk daje więcej. Niby jak Arthur wchodził to nie odmieniał naszej gry? Obejrzyj może jeszcze raz mecze.
Fabian to świetny piłkarz i już w Betisie zachwycał, ale czy nam potrzebny jest kolejny pomocnik w kadrze? Czy jest nam potrzebny pomocnik, który będzie kosztował co najmniej 70 mln euro, gdy mamy ważniejsze pozycje do wzmocnienia, jak chociażby prawa obrona, środek ataku? Czy naprawdę chcemy kolejnego pomocnika, który spowoduje, że będziemy oglądać Puiga w pierwszym zespole raz na 2 miesiące? Odejdzie zapewne Ivan i Vidal. W ich miejsce powinien wejść Riqui.
0
@prezes93 Zagra na prawym skrzydle, ale Collado to głównie ze środkowy pomocnik. Grając bliżej prawej strony pokazuje swoje największe zalety.
27
Robert Moreno rozważa powołanie Ansu Fatiego na mecze z Szwecją i Norwegią.
[Carrusel Deportivo]
34
Collado kolejny raz pokazuje jak fantastycznym jest zawodnikiem. Kolejny sezon, a Alex ponownie jednym z najlepszych zawodników. W tym sezonie może i najlepszy. 310 minut rozegranych w tym sezonie i 2 gole i 2 asysty. Bezpośredni udział w bramce średnio co 78 minut.
15
@matirix20 https://pics.me.me/thanks-captain-obvious-30321283.png
9
@Lord_Vader Piękne miasto, więc się nie dziwię.
1
@MacieG Nie grają powyżej oczekiwań. :)
0
@Worny Bardzo dobrze. Poprawił się pod względem gry w polu karnym i bliżej pola karnego. Razem z Collado zachwycają.
1
@DonAndresFCB Panie, z transmisji na Facebooku wyciąłem. Z jakości 720p. Lepszej nie dam rady. :D
40
Iñaki Peña proszę Państwa:
https://x.com/ViscaBarca1233/status/1178372999348723714
6
@Grzesior667 Taka sama akcja Neymara: Fenomenalny zawodnik. Klasa.
Taka sama akcja zawodnika rezerw: Nic specjalnego. Więcej przypadku niż umiejętności. ViscaBarca123 przestań się jarać!
49
@FC1899Barca Z takimi jak Ty szkoda dyskutować. Najlepiej się powiesić na linie. Wszystko słabe, więcej przypadku. Najlepiej marudzić i narzekać.
86
Niesamowita bramka Collado:
https://x.com/neurophate_/status/1178366103149580288
18
Co za gol Collado! Wow! 2:0 dla Barcy B!
18
Abel Ruiz daje prowadzenie Barcy B! Mamy 1:0. Przed chwilą Abel mógł zabić mecz po ładnej dwójkowej akcji z Riquim, jednak spudłował.
0
@kuba4352r375 Taa, zgubiłeś. Nieważne, że wysyłałem Ci w prywatnych wiadomościach. Po prostu nie chce Ci się szukać...
0
@kuba4352r375 Mnóstwo razy wysyłałem i dalej pytacie o to samo.
0
@Rewolucja123 Nie.
6
Arthur Melo & Frenkie de Jong vs. Getafe:
https://drive.google.com/file/d/1RsM77Q4MKCwx8IRzuEXYDVyheAkTCCFs/view
1
@Colon Oby się wkrótce pojawił taki piłkarz w Europie. Najlepiej w Barcelonie.
18
Ronaldo...
https://streamable.com/k05it
8
7 meczów (7. się dopiero zaczął) i 2 gole oraz 8 asyst. Niesamowity Kevin De Bruyne.
2
@Chwytliwy Tak, bo Arthur tego niby nie daje. W tej chwili Brazylijczyk daje więcej. Niby jak Arthur wchodził to nie odmieniał naszej gry? Obejrzyj może jeszcze raz mecze.
8
@Chwytliwy W tej chwili najważniejszym graczem w drugiej linii jest Arthur, a nie Frenkie.
2
@XBlairrX I co z tego? Przecież wiadomo, że chodzi mi o sytuację na ten moment. To chyba nie jest ciężkie do zrozumienia.
14
@Chwytliwy Frenkie gra bardzo dobrze, ale nie jest lepszy. Z Ansu nie przesadzaj. Jeśli ktoś miałby być lepszy to tylko ter Stegen.
@Zimny
120
Arthur dzisiaj:
- 69 kontaktów z piłką
- 44 celne podania (89% celności)
- 1 kluczowe podanie
- 6 długich piłek i 5 celnych
- 5 dryblingów i 5 udanych
- 15 pojedynków i 14 wygranych
- 0 fauli
- 8 razy faulowany
- 1 odbiór
Piłkarz skarb. Moim zdaniem najlepszy zawodnik Barcelony w tym sezonie.
25
Wow, piękna zmiana. Po co dać minuty Wague albo Aleni?
25
Fabian to świetny piłkarz i już w Betisie zachwycał, ale czy nam potrzebny jest kolejny pomocnik w kadrze? Czy jest nam potrzebny pomocnik, który będzie kosztował co najmniej 70 mln euro, gdy mamy ważniejsze pozycje do wzmocnienia, jak chociażby prawa obrona, środek ataku? Czy naprawdę chcemy kolejnego pomocnika, który spowoduje, że będziemy oglądać Puiga w pierwszym zespole raz na 2 miesiące? Odejdzie zapewne Ivan i Vidal. W ich miejsce powinien wejść Riqui.
2
@BigShaq Mnie rozwala jak ten gościu wali w bęben, a Messi kiwa głową. :D
83
Piękne :D
https://x.com/ryghtan/status/1177670107444715520