2

@robsesh Gra mniej, ale pokazuje się z niezłej strony. Możliwe, że otrzyma powołanie do dorosłej reprezentacji.

10

Jestem dużym fanem zawodników pochodzących z Brazylii i dlatego mam nadzieję, że Barcelona zapoluje na któregoś z obecnych graczy kadry U17. Mają 4 znakomitych zawodników w linii ataku: Talles Magno, Gabriel Veron, Joao Peglow i Kaio Jorge. Oczywiście z tego samego rocznika jest jeszcze Reinier. Oby Barcelona ich uważnie obserwowała.

10

Ja wciąż bym chciał zobaczyć Ansu w pierwszej drużynie na dziewiątce. Świetnie wygląda na tej pozycji, jednak w tej chwili oczywiście bardziej przyda się na lewym skrzydle.

3

@kewin Mamy. ;)

18

A pisałem, żeby brać tego Rodrygo do nas. Znakomity chłopak.

36

Trwa prezentacja drużyn La Masii. Ansu Fati był gotowy zrobić zdjęcie z Juvenilem A, ale powiedziano mu, że jest już zawodnikiem Barcy B. :) [Catalunya Radio]

10

Ilaix Moriba, Jose Martinez i Pedri w wyjściowym składzie Hiszpanii U17 na mecz z Senegalem U17. Od pierwszych minut także Robert Navarro i Pablo Moreno.

1

@deyna2018 Różnie. Czasami aż leciutko zakuje, ale to nie trwa długo. Po chwili uszy same się odetkają.

96

Osobiście wnoszę o zmianę oceny dla Dembele, bo moim zdaniem nota 3 dla Francuza w porównaniu dla noty 6 dla Ansu, jest naprawdę nieodpowiednia. Straty u skrzydłowych są normalne, a Ousmane to często jeden z niewielu zawodników w linii ataku, który potrafi zrobić coś kreatywnego. Miał znakomite zagranie do Roberto, które mogło skończyć się piękną asystą, ładnie zagrywał do Semedo (i to 2 razy), a także mógł mieć asystę z rzutu rożnego. Fakt, miał sporo strat i w wielu momentach wyglądał niezdarnie, ale to był 6. mecz Ousmane'a w obecnej kampanii. Ansu miał dobrą zmianę, ale także notował straty. Świetne zagranie do Messiego, wycofanie do Rakiticia i błysk w jednym dryblingu, gdzie dał się sfaulować. To by było na tyle. Nie uważam, że Dembele zagrał w tym spotkaniu gorzej od Fatiego, ale rozumiem, że @Gaspar ma więcej cierpliwości do 17-latka, który nie rozegrał jeszcze 400 minut w pierwszym zespole, niż do Dembele, który jest w FC Barcelonie już 3. sezon. Ocena 3, jednak tutaj nie pasuje, naprawdę. :)

2

@deyna2018 W porządku. Moment startu jest zdecydowanie najlepszy, a potem trzeba żuć gumę, żeby uszy się nie zatykały. Później przeważnie zasypiam na jakiś czas.

5

Dzisiaj o godzinie 20:30 Hiszpania U17 zmierzy się z Senegalem U17 w 1/8 finału Mistrzostw Świata U17 w Brazylii.

0

@Kubox Jasne, nie wszyscy wejdą na szczyt. Ale jak klub nie będzie chciał na nich postawić, to też nic z tego nie będzie.

0

@Kubox Z potencjałem na pierwszy zespół jest tutaj kilku. I to od klubu zależy, jak ich poprowadzą.

1

Najlepsi zawodnicy Juvenilu A, Juvenilu B i Cadete A w tym sezonie:

Juvenil A:
- Arnau Tenas, Mika Marmol, Alvaro Sanz, Nico Gonzalez, Jaume Jardi, Konrad de la Fuente, Peque, Nils Mortimer, Jose Martinez, Ilaix Moriba.

Juvenil B;
- Coke Carillo, Diego Lopez, Txus Alba, Zacarias, Mamadou Saidou, Juanda, Marc Alegre, Juan Larios.

Cadete A:
- Pablo Paez, Ilais Akhomach, Diego Almeida, Marc Jurado, Aleix Garrido, Angel Alarcon, Ander Astralaga.

6

Konrad de la Fuente zachwyca w tym sezonie. Już w tej chwili ma 5 bramek na koncie. W całym zeszłym sezonie uzbierał 4 trafienia. Niesamowicie groźny z piłką przy nodze, zawsze sprawia problemy defensywie. Wczoraj z bramką i udziałem przy drugim golu (bardzo ładna akcja).

2

@myscooter Zgadzam się.

2

@IronSanHybrid Lepsza opcja niż Koeman.

3

@Cave Zdecydowanie Ten Hag. Dla mnie Koeman to będzie kolejny Valverde. Zbyt wiele się nie zmieni.

30

Mundo Deportivo podaje, że Abidal ma 3 kandydatów do zastąpienia Valverde po tym sezonie. Są to: Koeman, Ten Hag i Gallardo. Pierwszą opcją jest Ronald, ale Abidal jest dużym zwolennikiem obecnego trenera Ajaxu.

Miejmy nadzieję, że Eric przejmie Barcelonę po tym sezonie. Najlepsza opcja.

0

@karci0 Już często tracimy, więc bez różnicy.

4

@Brusu Ja to bym grał 4-2-3-1. Ansu i Dembele na skrzydłach, Messi na 10, a Griezmann na 9.

22

Ansu Fati powinien grać w pierwszym składzie. Tyle ode mnie.

Zmęczył mnie ten mecz. Dobranoc.

0

@RydwanFaraona Obejrzyj wpierw jakimś mecz Oriola w tym sezonie, bo szkoda gadać z kimś takim. Sam idź spać.

0

@RydwanFaraona Nigdzie się nie podniecam. Idź żyj w swoim świecie.

1

@ForcaMilosz Bo blokuje miejsce w kadrze Puigowi.

20

Ciężko się patrzy na ten mecz. Gra przez większość czasu wygląda beznadziejnie i przez dłuższy czas jedyną dogodną okazją Barcelony było podanie Pique do Semedo. Trochę wstyd, że nie potrafimy co kilka minut kreować dogodnych sytuacji i nie prowadzimy do przerwy co najmniej 2:0. Valverde nie jest winny wszystkiemu. Powinien odejść, ale Barcelonie potrzebna jest rewolucja. Pique często myślami z pucharem Davisa, przeciętny Alba, Busquets, który jest tykającą bombą, Rakitić, którego już nie powinno być w Barcelonie, czy Suarez, który w meczach wyjazdowych strzela raz do roku. Tak się nie da grać i co roku walczyć o 3 trofea.

0

@Coutinho007 Nils gra bardzo dobrze w tym sezonie, więc nie wiem o czym piszesz.

1

@Witekk10 Sanz dostał czerwo. Spotkania też nie oglądałem. Jutro nadrobię. :)

0

@Coutinho007 W tym sezonie na obu jest świetny.

24

@Kapitan hawk Valverde chce zniszczyć Francuzowi karierę i wystawia go dzisiaj z nadzieją na jego poważną kontuzję.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?