Jestem dużym fanem zawodników pochodzących z Brazylii i dlatego mam nadzieję, że Barcelona zapoluje na któregoś z obecnych graczy kadry U17. Mają 4 znakomitych zawodników w linii ataku: Talles Magno, Gabriel Veron, Joao Peglow i Kaio Jorge. Oczywiście z tego samego rocznika jest jeszcze Reinier. Oby Barcelona ich uważnie obserwowała.
Ja wciąż bym chciał zobaczyć Ansu w pierwszej drużynie na dziewiątce. Świetnie wygląda na tej pozycji, jednak w tej chwili oczywiście bardziej przyda się na lewym skrzydle.
Trwa prezentacja drużyn La Masii. Ansu Fati był gotowy zrobić zdjęcie z Juvenilem A, ale powiedziano mu, że jest już zawodnikiem Barcy B. :) [Catalunya Radio]
Ilaix Moriba, Jose Martinez i Pedri w wyjściowym składzie Hiszpanii U17 na mecz z Senegalem U17. Od pierwszych minut także Robert Navarro i Pablo Moreno.
Osobiście wnoszę o zmianę oceny dla Dembele, bo moim zdaniem nota 3 dla Francuza w porównaniu dla noty 6 dla Ansu, jest naprawdę nieodpowiednia. Straty u skrzydłowych są normalne, a Ousmane to często jeden z niewielu zawodników w linii ataku, który potrafi zrobić coś kreatywnego. Miał znakomite zagranie do Roberto, które mogło skończyć się piękną asystą, ładnie zagrywał do Semedo (i to 2 razy), a także mógł mieć asystę z rzutu rożnego. Fakt, miał sporo strat i w wielu momentach wyglądał niezdarnie, ale to był 6. mecz Ousmane'a w obecnej kampanii. Ansu miał dobrą zmianę, ale także notował straty. Świetne zagranie do Messiego, wycofanie do Rakiticia i błysk w jednym dryblingu, gdzie dał się sfaulować. To by było na tyle. Nie uważam, że Dembele zagrał w tym spotkaniu gorzej od Fatiego, ale rozumiem, że @Gaspar ma więcej cierpliwości do 17-latka, który nie rozegrał jeszcze 400 minut w pierwszym zespole, niż do Dembele, który jest w FC Barcelonie już 3. sezon. Ocena 3, jednak tutaj nie pasuje, naprawdę. :)
@deyna2018 W porządku. Moment startu jest zdecydowanie najlepszy, a potem trzeba żuć gumę, żeby uszy się nie zatykały. Później przeważnie zasypiam na jakiś czas.
Najlepsi zawodnicy Juvenilu A, Juvenilu B i Cadete A w tym sezonie:
Juvenil A: - Arnau Tenas, Mika Marmol, Alvaro Sanz, Nico Gonzalez, Jaume Jardi, Konrad de la Fuente, Peque, Nils Mortimer, Jose Martinez, Ilaix Moriba.
Juvenil B; - Coke Carillo, Diego Lopez, Txus Alba, Zacarias, Mamadou Saidou, Juanda, Marc Alegre, Juan Larios.
Cadete A: - Pablo Paez, Ilais Akhomach, Diego Almeida, Marc Jurado, Aleix Garrido, Angel Alarcon, Ander Astralaga.
Konrad de la Fuente zachwyca w tym sezonie. Już w tej chwili ma 5 bramek na koncie. W całym zeszłym sezonie uzbierał 4 trafienia. Niesamowicie groźny z piłką przy nodze, zawsze sprawia problemy defensywie. Wczoraj z bramką i udziałem przy drugim golu (bardzo ładna akcja).
Mundo Deportivo podaje, że Abidal ma 3 kandydatów do zastąpienia Valverde po tym sezonie. Są to: Koeman, Ten Hag i Gallardo. Pierwszą opcją jest Ronald, ale Abidal jest dużym zwolennikiem obecnego trenera Ajaxu.
Miejmy nadzieję, że Eric przejmie Barcelonę po tym sezonie. Najlepsza opcja.
Ciężko się patrzy na ten mecz. Gra przez większość czasu wygląda beznadziejnie i przez dłuższy czas jedyną dogodną okazją Barcelony było podanie Pique do Semedo. Trochę wstyd, że nie potrafimy co kilka minut kreować dogodnych sytuacji i nie prowadzimy do przerwy co najmniej 2:0. Valverde nie jest winny wszystkiemu. Powinien odejść, ale Barcelonie potrzebna jest rewolucja. Pique często myślami z pucharem Davisa, przeciętny Alba, Busquets, który jest tykającą bombą, Rakitić, którego już nie powinno być w Barcelonie, czy Suarez, który w meczach wyjazdowych strzela raz do roku. Tak się nie da grać i co roku walczyć o 3 trofea.
2
@robsesh Gra mniej, ale pokazuje się z niezłej strony. Możliwe, że otrzyma powołanie do dorosłej reprezentacji.
10
Jestem dużym fanem zawodników pochodzących z Brazylii i dlatego mam nadzieję, że Barcelona zapoluje na któregoś z obecnych graczy kadry U17. Mają 4 znakomitych zawodników w linii ataku: Talles Magno, Gabriel Veron, Joao Peglow i Kaio Jorge. Oczywiście z tego samego rocznika jest jeszcze Reinier. Oby Barcelona ich uważnie obserwowała.
10
Ja wciąż bym chciał zobaczyć Ansu w pierwszej drużynie na dziewiątce. Świetnie wygląda na tej pozycji, jednak w tej chwili oczywiście bardziej przyda się na lewym skrzydle.
3
@kewin Mamy. ;)
18
A pisałem, żeby brać tego Rodrygo do nas. Znakomity chłopak.
36
Trwa prezentacja drużyn La Masii. Ansu Fati był gotowy zrobić zdjęcie z Juvenilem A, ale powiedziano mu, że jest już zawodnikiem Barcy B. :) [Catalunya Radio]
10
Ilaix Moriba, Jose Martinez i Pedri w wyjściowym składzie Hiszpanii U17 na mecz z Senegalem U17. Od pierwszych minut także Robert Navarro i Pablo Moreno.
1
@deyna2018 Różnie. Czasami aż leciutko zakuje, ale to nie trwa długo. Po chwili uszy same się odetkają.
96
Osobiście wnoszę o zmianę oceny dla Dembele, bo moim zdaniem nota 3 dla Francuza w porównaniu dla noty 6 dla Ansu, jest naprawdę nieodpowiednia. Straty u skrzydłowych są normalne, a Ousmane to często jeden z niewielu zawodników w linii ataku, który potrafi zrobić coś kreatywnego. Miał znakomite zagranie do Roberto, które mogło skończyć się piękną asystą, ładnie zagrywał do Semedo (i to 2 razy), a także mógł mieć asystę z rzutu rożnego. Fakt, miał sporo strat i w wielu momentach wyglądał niezdarnie, ale to był 6. mecz Ousmane'a w obecnej kampanii. Ansu miał dobrą zmianę, ale także notował straty. Świetne zagranie do Messiego, wycofanie do Rakiticia i błysk w jednym dryblingu, gdzie dał się sfaulować. To by było na tyle. Nie uważam, że Dembele zagrał w tym spotkaniu gorzej od Fatiego, ale rozumiem, że @Gaspar ma więcej cierpliwości do 17-latka, który nie rozegrał jeszcze 400 minut w pierwszym zespole, niż do Dembele, który jest w FC Barcelonie już 3. sezon. Ocena 3, jednak tutaj nie pasuje, naprawdę. :)
2
@deyna2018 W porządku. Moment startu jest zdecydowanie najlepszy, a potem trzeba żuć gumę, żeby uszy się nie zatykały. Później przeważnie zasypiam na jakiś czas.
5
Dzisiaj o godzinie 20:30 Hiszpania U17 zmierzy się z Senegalem U17 w 1/8 finału Mistrzostw Świata U17 w Brazylii.
0
@Kubox Jasne, nie wszyscy wejdą na szczyt. Ale jak klub nie będzie chciał na nich postawić, to też nic z tego nie będzie.
0
@Kubox Z potencjałem na pierwszy zespół jest tutaj kilku. I to od klubu zależy, jak ich poprowadzą.
1
Najlepsi zawodnicy Juvenilu A, Juvenilu B i Cadete A w tym sezonie:
Juvenil A:
- Arnau Tenas, Mika Marmol, Alvaro Sanz, Nico Gonzalez, Jaume Jardi, Konrad de la Fuente, Peque, Nils Mortimer, Jose Martinez, Ilaix Moriba.
Juvenil B;
- Coke Carillo, Diego Lopez, Txus Alba, Zacarias, Mamadou Saidou, Juanda, Marc Alegre, Juan Larios.
Cadete A:
- Pablo Paez, Ilais Akhomach, Diego Almeida, Marc Jurado, Aleix Garrido, Angel Alarcon, Ander Astralaga.
6
Konrad de la Fuente zachwyca w tym sezonie. Już w tej chwili ma 5 bramek na koncie. W całym zeszłym sezonie uzbierał 4 trafienia. Niesamowicie groźny z piłką przy nodze, zawsze sprawia problemy defensywie. Wczoraj z bramką i udziałem przy drugim golu (bardzo ładna akcja).
2
@myscooter Zgadzam się.
2
@IronSanHybrid Lepsza opcja niż Koeman.
3
@Cave Zdecydowanie Ten Hag. Dla mnie Koeman to będzie kolejny Valverde. Zbyt wiele się nie zmieni.
30
Mundo Deportivo podaje, że Abidal ma 3 kandydatów do zastąpienia Valverde po tym sezonie. Są to: Koeman, Ten Hag i Gallardo. Pierwszą opcją jest Ronald, ale Abidal jest dużym zwolennikiem obecnego trenera Ajaxu.
Miejmy nadzieję, że Eric przejmie Barcelonę po tym sezonie. Najlepsza opcja.
0
@karci0 Już często tracimy, więc bez różnicy.
4
@Brusu Ja to bym grał 4-2-3-1. Ansu i Dembele na skrzydłach, Messi na 10, a Griezmann na 9.
22
Ansu Fati powinien grać w pierwszym składzie. Tyle ode mnie.
Zmęczył mnie ten mecz. Dobranoc.
0
@RydwanFaraona Obejrzyj wpierw jakimś mecz Oriola w tym sezonie, bo szkoda gadać z kimś takim. Sam idź spać.
0
@RydwanFaraona Nigdzie się nie podniecam. Idź żyj w swoim świecie.
1
@ForcaMilosz Bo blokuje miejsce w kadrze Puigowi.
20
Ciężko się patrzy na ten mecz. Gra przez większość czasu wygląda beznadziejnie i przez dłuższy czas jedyną dogodną okazją Barcelony było podanie Pique do Semedo. Trochę wstyd, że nie potrafimy co kilka minut kreować dogodnych sytuacji i nie prowadzimy do przerwy co najmniej 2:0. Valverde nie jest winny wszystkiemu. Powinien odejść, ale Barcelonie potrzebna jest rewolucja. Pique często myślami z pucharem Davisa, przeciętny Alba, Busquets, który jest tykającą bombą, Rakitić, którego już nie powinno być w Barcelonie, czy Suarez, który w meczach wyjazdowych strzela raz do roku. Tak się nie da grać i co roku walczyć o 3 trofea.
0
@Coutinho007 Nils gra bardzo dobrze w tym sezonie, więc nie wiem o czym piszesz.
1
@Witekk10 Sanz dostał czerwo. Spotkania też nie oglądałem. Jutro nadrobię. :)
0
@Coutinho007 W tym sezonie na obu jest świetny.
24
@Kapitan hawk Valverde chce zniszczyć Francuzowi karierę i wystawia go dzisiaj z nadzieją na jego poważną kontuzję.