Virusk3
Dołączył/a: maj 2020
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Leooo Barcelona 5 - 0 Real mój ulubiony
1
Za małolata dużo kopałem piłę z kumplami. Się wybierało drużyny między sobą i było: ty na obronie, ty na ataku, ty na pomocy. Na budzie się zmieniamy co bramę. A potem każdy biegał gdzie chciał. Tu wygląda to tak samo oprócz bramkarza.
1
Rudy! Zdejm! Messiego!
0
@Rust_Cohle ojoj białorycerz :v
IMO przed Barcą Xavi powinien zaliczyć jeszcze jakiegoś Europejskiego średniaka dla złapania doświadczenia.
7
Najgorsze, że żaden poważny trener nie będzie chciał wziąć tego wagonu węgla. Zostaje tylko kompletnie niedoświadczony Xavi z drużyną pełną typków którym się nie chce... On odejdzie po jednym sezonie bez wyników, co może być kompletnie niemiarodajne nie z jego winy.
0
@Omoziu Cou? Nasz najlepszy grajek w tym sezonie?
1
Guardiola, ale na pewno jesteś pewny że jesteś pewny?
5
Jest jeden typ, który gra prostopadłe, zaskakujące przeciwników piłki. Nazywa się Puig. Nie nadaje się.
0
Rudy odejdź zimą. Proszę.
0
Jeśli w przyszłym sezonie nie będziemy grali w LM ciekawe ile gwiazdek ucieknie :>
6
To nie jest mój klub. Kibicuje od 2003 ale takiego szajsu nie widziałem
0
Puig :o piekło zamarzło
5
Valverde Ty byłeś geniuszem. Ty kompromitowałeś się dopiero w fazie pucharowej.
0
Pedri jest piękny inaczej
1
Nalałem sobie szklane rudej żeby nie patrzeć na to na trzeźwo. Nie pomogło.
5
Clemem Memglet xd
3
Alvaro Negredo z zakazem wstępu na wszystkie stadiony świata do końca życia za rasizm.
1
Pozytywny występ w pierwszej połowie:
-Dest
Negatywny/naganny: ...
2
Pjanic ty memie xD taki rakieta zayooobal by pod poprzeczkę xd
2
Martin lekarstwem
4
Pamiętajcie, kolor czarny nie istnieje. Twoje buty nie są czarne, są w kolorze afroamerykańskim
0
Ok. Pora na WOWa
3
Przykra sprawa, ale najlepszy do niedawna gracz świata ciągnie w dół własny klub.
0
Ojo Rudy w przerwie podaje się do dymisji
0
Gramy stare dobre nic. Klepu klep bez celu i może coś się od kogoś odbije do bramki
1
Trincao to kasztan i to taki w łupinie
0
Ciekawe czy Griezmann usiądzie do stolika :>
1
Zdjęli strims world?
0
Sorry ale Martin powinien grać w pierwszym
1
No pomyślmy beta-Busquetsie, jakie mogą być tego powodu..?