2

@Leooo Barcelona 5 - 0 Real mój ulubiony

1

Za małolata dużo kopałem piłę z kumplami. Się wybierało drużyny między sobą i było: ty na obronie, ty na ataku, ty na pomocy. Na budzie się zmieniamy co bramę. A potem każdy biegał gdzie chciał. Tu wygląda to tak samo oprócz bramkarza.

1

Rudy! Zdejm! Messiego!

0

@Rust_Cohle ojoj białorycerz :v
IMO przed Barcą Xavi powinien zaliczyć jeszcze jakiegoś Europejskiego średniaka dla złapania doświadczenia.

7

Najgorsze, że żaden poważny trener nie będzie chciał wziąć tego wagonu węgla. Zostaje tylko kompletnie niedoświadczony Xavi z drużyną pełną typków którym się nie chce... On odejdzie po jednym sezonie bez wyników, co może być kompletnie niemiarodajne nie z jego winy.

0

@Omoziu Cou? Nasz najlepszy grajek w tym sezonie?

1

Guardiola, ale na pewno jesteś pewny że jesteś pewny?

5

Jest jeden typ, który gra prostopadłe, zaskakujące przeciwników piłki. Nazywa się Puig. Nie nadaje się.

0

Rudy odejdź zimą. Proszę.

0

Jeśli w przyszłym sezonie nie będziemy grali w LM ciekawe ile gwiazdek ucieknie :>

6

To nie jest mój klub. Kibicuje od 2003 ale takiego szajsu nie widziałem

0

Puig :o piekło zamarzło

5

Valverde Ty byłeś geniuszem. Ty kompromitowałeś się dopiero w fazie pucharowej.

0

Pedri jest piękny inaczej

1

Nalałem sobie szklane rudej żeby nie patrzeć na to na trzeźwo. Nie pomogło.

5

Clemem Memglet xd

3

Alvaro Negredo z zakazem wstępu na wszystkie stadiony świata do końca życia za rasizm.

1

Pozytywny występ w pierwszej połowie:
-Dest
Negatywny/naganny: ...

2

Pjanic ty memie xD taki rakieta zayooobal by pod poprzeczkę xd

2

Martin lekarstwem

4

Pamiętajcie, kolor czarny nie istnieje. Twoje buty nie są czarne, są w kolorze afroamerykańskim

0

Ok. Pora na WOWa

3

Przykra sprawa, ale najlepszy do niedawna gracz świata ciągnie w dół własny klub.

0

Ojo Rudy w przerwie podaje się do dymisji

0

Gramy stare dobre nic. Klepu klep bez celu i może coś się od kogoś odbije do bramki

1

Trincao to kasztan i to taki w łupinie

0

Ciekawe czy Griezmann usiądzie do stolika :>

1

Zdjęli strims world?

0

Sorry ale Martin powinien grać w pierwszym

1

No pomyślmy beta-Busquetsie, jakie mogą być tego powodu..?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?