13

to już tragiczna wczoraj Barca miała więcej sytuacji z gry niż nabuzowany Real który WIERZY xd

0

Niech zgadnę - Lapcio obstawił 2. połowę 1-0 dla Atleti żeby wyzerować FFP, więc się podkładamy, a Atleti i tak nie potrafi z tego skorzystać?

0

Czemu gramy stylem realu madryt?

0

Co tam sędzia odwalił bo dopiero z roboty wróciłem?

0

Który zawodnik klubu Real Madryt był najbardziej decydujący w dzisiejszym meczu kadry Hiszpanii?

0

labamba w ekstazie

0

Pedri potrzebuje meczu przerwy. Jest zajechany.

0

Flick hazardzista. Żeby wprowadzać w takim meczu w takiej sytuacji Martina

9

No to teraz 30 minut straszliwych męczarni w obronie z żółtymi stoperami xd

0

oho... (liczba znaków musi się zgadzać)

0

Żeby na rewanż nie było na stoperze Erica z Frankiem xD

3

Przypominam, że w meczu z Realem graliśmy większość 2 połowy w 10 a Real nie stworzył sobie okazji xD

1

Czemu nie sprawdzili faulu chwilę wcześniej na FDJ?

0

Poprawcie mnie, to pierwsza bramka Casado?

1

Olmo nie ma. Przynajmniej tyle robi, bo Torres dwa razy się po swojemu zameldował xD

0

Dejong sabotażysto nie udawaj że chcesz odkupić winy

0

@michal26 dla przypomnienia - jest 2-0 w 15 minucie

2

Ukleja nie rekin

1

Wszyscy OUT wszyscy IN

1

Ktoś mi powie dlaczego na tytanicznych obrońców Atleti wychodzi szklany Olmo i zwiewny Torresik?

6

dejong sabotażysto złodzieju marzeń

1

Jpdl druga bramka blondyneczki. Mam nadzieję, że jeszcze w pierwszej połowie zejdzie.

2

Ależ nudny ten mecz

0

Football w stylu Atletico, przyjemność z oglądania meczu przeciw takim drużyną jest żadna.

0

Dzisiaj chyba Flick im kazał grać środkiem

0

Kolejny sezon w którym nikt nie chce wygrać ligi? xd

0

Karny jak wuj xD co ten sędzia

0

Przyda się Gavi.

0

Zrobisz co Viktorku? xD

4

Lubiłem go bardzo. Bywały momenty, że był naszym najlepszym grajkiem. Ale ostatnio więcej zawala niż pomaga. Chyba pora na Anglie panie Franku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?