0

A kiedy są wybory? Chyba na jesieni, czyli letnie okienko transferowa 2016 uważam za zjeb***.

0

O której gra bayern z borrusią ?????

0

nie te lata ehhhhhh......

1

W połowie sezonu ich pomocnicy wysiądą na 100%.

0

Mam nadzieję, że Luis jednak nikogo nie skrzywdzi.

1

Za rok wejdzie Rafinha,Roberto lub Halilowić.

4

To już 2 kiedy przegrywamy z lepszym przeciwnikiem, nie chcę jeszcze zwalniać Enriqe ale co raz bardziej traci w moich oczach myślę, że jeżeli jego Barca nie wypali to trzeba się będzie zastanowić nad zatrudnieniem trenera światowego formatu, takiego który coś osiągną a nie takiego który ma dopiero osiągnąć coś u nas. Ja osobiście z otwartymi rękami przyjął bym Pepa i uważam, że nie znajdziemy nikogo kto tak jak pasowałby do Barcy.

0

Wchodzi crack Pedrooooooooooo Peeeeeeeeeeedritttttto i od razu serwery padają.

0

Po co wystawiać Albe w szczytowej formie albo Bartre przecież ważne są centymetry.

2

Masherano jak widać powinien jeszcze częściej występować na środku obrony. Vamos Enriqe

0

pozamiatane :(

0

Co wy chcecie od Pique? Jakby nie on to byśmy mogli zapomnieć o zwycięstwie na razie 1 błąd z tą ręką w polu karnym.

5

Jeśli Piqué wystąpi w dzisiejszym meczu, będzie to jego 300 spotkanie w barwach Barcelony.

1

Przecież Enriqe wczoraj powiedział że Luis dostanie minuty.

0

Swoją drogą nie rozumem dlaczego powołanie dostali Sergi Roberto (zamiast Rafinhy) i Munir (zamiast Sandro).

0

jestem za cały skład out Messi zostaje i tylko jak się skończy ban zdobywamy potrójną koronę.

0

Jaką jedną okazję oglądasz ty mecz w ogóle ?

0

Pewnie nic mu nie jest, ale nie chcą ryzykować jego kontuzji na zgrupowaniu.

0

bardzo mało*

0

W meczu z Nigerią na MŚ.

3

0:2 - "Munir lepszy od Pedro" "Pokazał kto jest lepszy"

5 min później - "Munir drugi Pedro" "Gra jak Deulofeu" "ława" "wstyd"

0

Czy tylko mi się wydaje, że Samper jest lepszy od Busiego?

0

Nie oszukujmy się żaden z naszych bramkarzy nie jest jakiś wybitnie dobry ale Marc jest jeszcze bardzo młody i jak to się mówi może jeszcze "wyjść na ludzi" . Chilijczyk jest na razie nieco lepszy ale nie rozwinie się już tak Marc, który tak prawdę ma jeszcze wszystko przed sobą i ma większe szanse od Bravo na znalezienie się w światowej czołówce.

2

Szkoda Leo bo nie ma z kim grać.
Teraz widać ,że tak naprawdę nie mamy mocnego składu,
kupiliśmy średniaków licząc, że u nas będą grać dobrze i do tego sprzedaż Fabsa. Wolę żeby zagrał zajebiste pół sezonu niż oglądać Rakitića i Iniestę, którzy aktualnie grają straszny piach a Fabs, chyba wiadomo......
Pozostało tylko czekać na Suareza który jest jedynym dobrym wzmocnieniem. Trzeba się obudzić i kupować z głową.
Nie wspomnę nawet o sprzedaniu Alexisa bo gość jest lepszy od
tej przecenionej gwiazdeczki Neymara.

0

wow Rakitić co to było

0

Ale Neymar psuje,,,,,

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?