Veb24535252
Dołączył/a: sierpień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A kiedy są wybory? Chyba na jesieni, czyli letnie okienko transferowa 2016 uważam za zjeb***.
0
O której gra bayern z borrusią ?????
0
nie te lata ehhhhhh......
1
W połowie sezonu ich pomocnicy wysiądą na 100%.
0
Mam nadzieję, że Luis jednak nikogo nie skrzywdzi.
1
Za rok wejdzie Rafinha,Roberto lub Halilowić.
4
To już 2 kiedy przegrywamy z lepszym przeciwnikiem, nie chcę jeszcze zwalniać Enriqe ale co raz bardziej traci w moich oczach myślę, że jeżeli jego Barca nie wypali to trzeba się będzie zastanowić nad zatrudnieniem trenera światowego formatu, takiego który coś osiągną a nie takiego który ma dopiero osiągnąć coś u nas. Ja osobiście z otwartymi rękami przyjął bym Pepa i uważam, że nie znajdziemy nikogo kto tak jak pasowałby do Barcy.
0
Wchodzi crack Pedrooooooooooo Peeeeeeeeeeedritttttto i od razu serwery padają.
0
Po co wystawiać Albe w szczytowej formie albo Bartre przecież ważne są centymetry.
2
Masherano jak widać powinien jeszcze częściej występować na środku obrony. Vamos Enriqe
0
pozamiatane :(
0
Co wy chcecie od Pique? Jakby nie on to byśmy mogli zapomnieć o zwycięstwie na razie 1 błąd z tą ręką w polu karnym.
5
Jeśli Piqué wystąpi w dzisiejszym meczu, będzie to jego 300 spotkanie w barwach Barcelony.
1
Przecież Enriqe wczoraj powiedział że Luis dostanie minuty.
0
Swoją drogą nie rozumem dlaczego powołanie dostali Sergi Roberto (zamiast Rafinhy) i Munir (zamiast Sandro).
0
jestem za cały skład out Messi zostaje i tylko jak się skończy ban zdobywamy potrójną koronę.
0
Jaką jedną okazję oglądasz ty mecz w ogóle ?
0
Pewnie nic mu nie jest, ale nie chcą ryzykować jego kontuzji na zgrupowaniu.
0
bardzo mało*
0
W meczu z Nigerią na MŚ.
3
0:2 - "Munir lepszy od Pedro" "Pokazał kto jest lepszy"
5 min później - "Munir drugi Pedro" "Gra jak Deulofeu" "ława" "wstyd"
0
Czy tylko mi się wydaje, że Samper jest lepszy od Busiego?
0
Nie oszukujmy się żaden z naszych bramkarzy nie jest jakiś wybitnie dobry ale Marc jest jeszcze bardzo młody i jak to się mówi może jeszcze "wyjść na ludzi" . Chilijczyk jest na razie nieco lepszy ale nie rozwinie się już tak Marc, który tak prawdę ma jeszcze wszystko przed sobą i ma większe szanse od Bravo na znalezienie się w światowej czołówce.
2
Szkoda Leo bo nie ma z kim grać.
Teraz widać ,że tak naprawdę nie mamy mocnego składu,
kupiliśmy średniaków licząc, że u nas będą grać dobrze i do tego sprzedaż Fabsa. Wolę żeby zagrał zajebiste pół sezonu niż oglądać Rakitića i Iniestę, którzy aktualnie grają straszny piach a Fabs, chyba wiadomo......
Pozostało tylko czekać na Suareza który jest jedynym dobrym wzmocnieniem. Trzeba się obudzić i kupować z głową.
Nie wspomnę nawet o sprzedaniu Alexisa bo gość jest lepszy od
tej przecenionej gwiazdeczki Neymara.
0
wow Rakitić co to było
0
Ale Neymar psuje,,,,,