Vassili
Dołączył/a: kwiecień 2012
Jasło
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
http://livefootball.ws/11481-champions-league-barcelona-milan.html
0
Ja jebie Valdes 34 mecze 41 bramek o.O porażka
0
Pamiętajcie Panowie i Panie jest już marzec a dokładnie 5 marca Barca gra z Milanem 12 Marca to jest 6 dni forma może przyjść tak szybko że nawet sobie z tego sprawy nie zdajecie :)
0
Ja na miejscu Valdesa dałbym mu w jape bo i tak odchodzi po sezonie i tak więc co mu zależy :)
0
Ale płaczecie :) Mnie to cieszy że Barca przegrywa, Rosell poleci i przyjdzie znów król Laporta ! :) Przyjdą napastnicy z prawdziwego zdarzenia i znów Barca będzie na czele :)
0
Rewanż ? Wątpię w to, pierwszy raz od 10 lat wątpię w to że Barca bez napastników da radę heh..
0
Ludzie nam potrzeba Napastników nie Stoperów...
0
Niech ten Rosell SPIER.... cw.. Sęp tylko o kase dba zamiast kupić to co należy..
0
Bez Klasowych napastników możemy ssać jajca wszystkim słabiakom :)
0
Taki Bale przydałby się nam na MILANOBUS :)
0
Wygraliśmy dlatego iż Messi poszedł na skrzydło, Villa środek i Tello skrzydło :) To jest recepta na wygrywanie :)
0
@ brodziol szkoda że sobie nie przypominasz bo kolega ma racje :) Arsenal przegrał u siebie 3:0 a na wyjeździe wygrał 1:5 z Interem ale to bylo w 2003 roku :)
0
Oj dzieci... Wy dalej nie widzicie ze tu wszystko jest ok tylko brakuje napastnika z prawdziwego zdarzenia a nie jakieś boidupy które nawet akcji nie domykają...
0
Nie mamy klasowego napastnika a mieliśmy i E2 i Ibrakadabre to ich oddalismy.. A taki Ibra sam mógłby rozbroić Milan choćby strzałem z dystansu :)
0
@Sandu! Messi najgroźniejszy jest z skrzydła bo jak ma nawet indywidualne pilnowanie to wtedy w srodku robi się dziura ! Pomyśl trochę chłopie...
0
Falcao i Neymar od next sezonu, Messi na PS i koksimy po 130 bram na sezon :)
0
NAM NIE TRZEBA JUŻ ZAWODNIKÓW DO KLEPANIA !! Nam trzeba sprinterów i ludzi wysokich potrafiących grać z kontry jak kiedyś Barca za czasów E2 i R10 !! do kupienia Neymar, Falcao i Messi wylatuje na PS tyle w temacie...
0
Na własne życzenie :) Gdyby Barca miała Ibre dałaby rady bo by się zastawił albo głowkę wygrał a może by wolnego trafił lub z dystansu, nie ma Ibry nie ma wysokich zawodników niem a goli w meczach z autobusami :) Proste jak but, nie mamy skrzydłowych. Neymar potrzebny od zaraz, środkowy napastnik do kupienia a Messi zjazd na lewe skrzydło bo tam jest najlepszy! :)
0
Nie bedzie nikogo takiego jak Ronaldinho, ponieważ on był silny, dobrze zbudowany, szybki a do tego kontrola piłki i przegląd pola niczym z FIFY. Neymar możę kopiować tricki R10 czy R9 ale nigdy nie będzie taki jak R10 ponieważ jest o wiele chudszy i nie jest tak dobrze zbudowany. Na świecie narazie było 2 podobnych do siebie czyli Maradona i Messi oraz Pele i Rivaldo :)
0
0
Ten Mały-Czarny jest koksem :D
0
Hehe w Realu też grają tylko na Krysie ;]
0
Widać że odkąd GIggs nie gra regularnie u nich rożnych nie ma kto wykonywać tylko napastnicy ?
0
Tak to jest gdy się nie skacze :) Jakby Evra wyskoczył to by przeszkodził :)
0
TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAK ! PRZEŚCIERADŁA NA DNIE :D
0
Tutaj są najlepsze transmisje na sopie i nie TNIE !! http://livefootball.ws /11219-champions-league-real-madrid-manchester-united.html
0
Vidal chce odejść z Juve ! Fajnie by było gdyby go Barca kupiła bo on ma płuca z stali :)
0
Z rana zawodnicy na pewno są bardziej energiczni :)
0
Dobrze że to mu wytrącili bo by nie podał Inieście heh :)
0
Nie wiem czy wy to tez widzicie ale odkąd Messi zaczął grać w środku to stracił swoją szybkość taką jak miał na skrzydle ;/