1

@Kgorecki2500 bedzie dobrze trzymam kciuki.

0

@BorzyKrzys lecę na Antarktydę zobaczymy się zimą.

1

@MichalZZZ zapodaj

2

@MichalZZZ wrzuć na darmowy hosting i wrzuć linka ze zdjeciami na czat

1

@Michu94 wojfer87 na YT

0

@Foton w lato chodzę tylko i wyłącznie w klapkach bez skarpet, czasem nawet wyjdę na dwór na boso.

1

@Spider_Man tez przed chwilą kupiłem na godz 19:30 w Heliosie Dreams

0

@barcanawieki w sklepie spożywczym

5

To się nigdy nie skończy.

1

Tequilla tututututututu

1

@APTAPT Spalony jednak

0

Co tam się odwala pod bramką Zielonego Przylądka to nie mam pytań

1

Dobry meczyk o tej godzinie się trafił.

4

Goooooooooooooool 2:2

3

Chłop mu na barana wskoczył xD

1

No i Urugwaj prowadzi 2:1

1

Mamy remis M. Araujo

6

Goooooooool Zielony Przylądek prowadzi

0

@JBgomeS

Bardziej mówi się mieszkańcy Zielonego Przylądka niż "Kabowerdeńczycy"

0

@Jarema2000 ekspertem


0

@kocuur dokładnie tak :)

0

@BorzyKrzys Dopiero we Wtorek idę do pracy.

2

@Batys Same brednie, trzeci dzień pije.

4

Piwka przygotowane czas na kolejne meczyki.

1

@PuszkinFan wszyscy xD

0

@Kgorecki2500 to za godzinę i kolejny za 4h

3

Zostaną nam jeszcze dzisiaj 2 mecze Urugwaj z Zielonym Przylądkiem oraz Nowa Zelandia z Egiptem jak w tych meczach padnie bezbramkowy remis to chyba padnę.

1

Jednak spalony szkoda

0

Pięknie Iran lecisz po drugiego gola.

0

@Czajka90 Której nigdy nie masz dosyć...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?