0

1."Messi8191" nikogo nie obchodzi czy gra Interu ci się podoba czy nie .

2.To nie był słabszy mecz Barcelony tylko lepszy mecz Interu

3.Jeżeli Barca odpadnie to co napiszesz?? Że Barca była lepsza a Inter Awansował??

4.Nie umiesz przegrywać.

5.Nie masz pojęcia o piłce nożnej

6.Twoja wypowiedź to kompletny brak szacunku dla Interu ,kibiców tego klubu .

7.Gdyby Barcelona Cały czas wszystko wygrywała to by kibiców nie było (i całej piłki nożnej )

8.Pozdrowienia dla kibiców Barcy (tych którzy darzą szacunkiem mój ukochany klub)

9.Ja by inter odpad ja ja pierwszy wejde na stronkę i złoże gratulację Klubowi jaki i fanom .Forza Internazionale Nerazzurri!!!

0

od k...... pijany admin997 to już k...... po niżej pasa mistrzostwa to se Barca kupuje...... swoja drogą jak jesteś taki mądry to ile Barca zapłaciła dla pana Ovebo ???

0

Boże te wasze narzekanie na sędziego to jedna wielka sraka

w obie strony popełniał błedy .

a 2 największe to

Spalony Milito którego nie było

i strzelona bramka ze spalonego .Zadnego faulu na Messim nie było .Boshe go wogóle dotknąć nie można .Co do karnego to Sneijder wchodził od tyłu(nie powinien) ale nie spowodował upadku Alvesa bo ten szklany chłopczyk przewraca się przy każdej nadarzającej się okazji.

Forza Inter

Oprócz tych dwóch sytuacji nic nie było godnego uwagi (te 2 sytuacje sie pokrywają więc jest ok)forza Inter i pozdrowienia dla tych rozsądnych kibiców Barcy

0

Howard Weeb hehehe

0

Nie wspominajcie już meczów z fazy grupowej w mediolanie gra od początku sezonu kilku nowych piłkarz,i z meczu na mecz Inter jest coraz mocniejszy (Sneijder,Motta,Eto'o,Milito,Lucio,+Pandev w przerwie)

wiec połowa składu wymieniona a na zgranie trzeba czasu .A kiedy

Inter z Barcelona przegrał ??ile to już meczy mineło ???

no właśnie to już zupełnie inna ekipa więc jak najszybciej zapomnijcie lepiej o tamtych meczach .Powodzenia Forza Inter Forza Forza Forza Inter

0

Boże ile u was sezonowców np. wojtalafci bo normalny kibic nie śmieje sie z przeciwnika i nie Obraża jego kibiców.Zal mi niektórych

0

New_man: nie obrażaj kibicó Interu bo kibice Barcy też logują sie na stronce Interu a wiesz po co ??/ aby podyskutować z rywalem .Jeśli barca wygra będe 1 który wam pogratuluje I chciałbym żeby to działało w obie strony .Po co się kłucić i obrażać podyskutować można ale nie zniżajcie się do tego poziomu FORZa INTER

0

Zgodze się z Santonem tylko

David pomyliłeś Messiego z Dani Alvesem hehe

Forza Inter

0

Ja rozumiem że wierzycie i szanuje klub jak i kibiców Barcy ale tylko tych prawdziwych (nie sezonowców ) i tępie tych co wypisuja 4-0,5-0

To jest brak szacunku dla samego Interu jak i jego kibiców .Czy wy myślicie że ktoś z kibiców Interu wypisuje bzdury typu 0-4 nie bo my mamy godność i szacunek .A zauważyłem ze ok. 60-65 % kibiców Barcy to kibice sukcesu a nie klubu takich nie trawie pozdro dla tych prawdziwych o_ 0 i do zobaczenia na CN

0

Heh spoko Do środy kolego

obstawiajcie wynik tylko tak szczerze na zdrowy rozum

ja obstawiam 2-1 dla Barcy

0

Oczywiście nie zabronie ,nie dziwie się ze wierzycie tez na waszym miejscu bym wierzył. Ale to wy jesteście pewni siebie wypisując te bzdury typu 4-0

4-0 smiech na sali nie zapominajcie maicon-lucio-samuel-zanetti 4 bramki tej obronie nie wierze że to możliwe

0

Może i macie szanse wygrać ale nie awansować Inter zbyt długo czekał i zbyt daleko zaszedł żeby teraz oddać finał dla Barcy

A niektóre komentarze typu 4-0 dla barcy mnie śmieszą po prostu żal

Nic z tego Barcelono nie tym razem może za rok ??

Myśle że fani Espaniolu i Realu będą kibicować Interowi

Pozdro !! mam nadzieje że oba kluby zgotują piękny spektakl.

0

Vego niesprawiedliwe?? inter zasłużył na wygraną a mecze w fazie grupowej puść w nie pamięc inter w tamtych meczach nie był tak zgrany jak teraz pomyśl w Interze od początku sezonu gra kilku nowych zawodników np Sneijder ,Lucio,Milito,Eto'o,Motta ,Pandev.Inter jest już o wiele lepszy niż w tamtych spotkaniach i zamiast płakać i szukać winnych w sędziach itp. to weście sie do pracy czeka was rewanż na CN

Inter tanio skóry nie odda ale macie jeszcze szanse Pozdro dla tych prawdziwych kibiców Barcy (nie tych szukających dziury w całym i kopiących kolejne doły) Forza INTER

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?