Nigdy nie miałem bana i proszę czytaj ze zrozumieniem :) Zapomniałem, że króluje populizm i jeżeli coś napiszesz nie pomyśli większości zostaniesz obrażony :)
Pique jest prymitywny. Jak to możliwe, że taki piłkarz grał u boku Puyola i niczego się nie nauczył. Jak można obrażać Hiszpanów, czy przeciwników? Dodatkowo na forum ogólnym. Wasze usprawiedliwianie go tylko dowodzi, że niczym się od niego nie różnicie. Od profesjonalisty nie wymaga się tylko gry. Pozdrawiam
Logika większości visca dzieciaków:
Messi ma więcej bramek jest lepszy. Sytuacja się odwraca liczą się asysty.
Następnie Ronaldo przegania Messiego w asystach najważniejsze są kluczowe podania.
I znowu Ronaldo przegania Messiego tym razem w kluczowych podaniach i najważniejsze staje się nie strzelanie karnych. A jeszcze po drodze liczyła się jakość asysty.
Ogarnijcie się, bo większość kibiców na tym portalu ma spore pojęcie o Barcelonie i na prawdę coś sobą reprezentują.
Takie ogóry jak wy którzy na siłę próbują udowodnić, że aktualnie Messi jest lepszy przynoszą nam wstyd...
Obiektywnie Złota Piłka dla Cristiano i mówię to jako kibic Barcelony i myślcie sobie co chcecie :)
Dla mnie ten artykuł wygląda bardzo prowokacyjnie i jest mi wstyd, że jako kibic Barcelony wyczytuje takie perełki jak ta:
"Działalność Hiszpana w komitecie ogranicza się jedynie do sprawiania, aby na liście pojawiało się jak najwięcej nazwisk piłkarzy z jego klubu oraz do zminimalizowania udziału graczy Barcelony w tym zestawieniu."
Jest to największy polski portal o klubie zagranicznym i artykuły powinny być poważne. Na komentarze nikt nie ma wpływu, ale zachowajcie trochę przyzwoitości w newsach. Nigdy nie przeczytałbym takiej durnoty na devilepage czy bayern.munchen.pl
Moi drodzy internetowi koledzy.
Kibicem Barcy jestem od 10 roku życia. Ojciec kibicuje Realowi, więc nie jestem negatywnie nastawiony do tego klubu przez co moje opinie mogę być dużo bardziej obiektywne od waszych,
Mam kilka uwag. Przestańcie już płakać o Ronaldo i Real. Naprawdę mam wielki problem wchodząc na tę stronę ze stwierdzeniem, czy to nie przypadkiem portal o Ronaldo. Portugalczyk jest świetnym piłkarzem i człowiekiem. Cały swój wolny czas poświęca na treningi i pomoc dzieciakom itp. Obraz samego Ronaldo stworzyła prasa głównie katalońska. Oczywiście zachowania typu symulowanie są prawdziwe i naganne oraz niegodne takiego piłkarza. Messi też ma swoje za uszami. Kopanie w kibiców, uciekanie od dzieciaków.
Rozumiem, że większość z was strasznie przeżywa chwilową wyższość Portugalczyka nad Messim, ale bez przesady. Obsesję to mają Visca matoły na punkcie Ronaldo, albo hala dzieciaki, a nie sam Ronaldo który bardzo lubi się z Messim :)
Na koniec klasyk z Pana Wołodyjowskiego skierowany do komentujących na tej stronie tych z obsesją na temat Ronaldo "kończ waść wstydu oszczędź" :)
Komentarze
2
Nigdy nie miałem bana i proszę czytaj ze zrozumieniem :) Zapomniałem, że króluje populizm i jeżeli coś napiszesz nie pomyśli większości zostaniesz obrażony :)
0
Pique jest prymitywny. Jak to możliwe, że taki piłkarz grał u boku Puyola i niczego się nie nauczył. Jak można obrażać Hiszpanów, czy przeciwników? Dodatkowo na forum ogólnym. Wasze usprawiedliwianie go tylko dowodzi, że niczym się od niego nie różnicie. Od profesjonalisty nie wymaga się tylko gry. Pozdrawiam
1
0
0
akurat po 2 bramce Jamesa od razu skończyła się powtórka więc nie widziałem akurat w tej sytuacji radości po bramce, więc tu pewnie masz rację :)
17
I to najlepszy moment, żeby zrobić to po raz pierwszy :)
12
Logika większości visca dzieciaków:
Messi ma więcej bramek jest lepszy. Sytuacja się odwraca liczą się asysty.
Następnie Ronaldo przegania Messiego w asystach najważniejsze są kluczowe podania.
I znowu Ronaldo przegania Messiego tym razem w kluczowych podaniach i najważniejsze staje się nie strzelanie karnych. A jeszcze po drodze liczyła się jakość asysty.
Ogarnijcie się, bo większość kibiców na tym portalu ma spore pojęcie o Barcelonie i na prawdę coś sobą reprezentują.
Takie ogóry jak wy którzy na siłę próbują udowodnić, że aktualnie Messi jest lepszy przynoszą nam wstyd...
Obiektywnie Złota Piłka dla Cristiano i mówię to jako kibic Barcelony i myślcie sobie co chcecie :)
10
Dla mnie ten artykuł wygląda bardzo prowokacyjnie i jest mi wstyd, że jako kibic Barcelony wyczytuje takie perełki jak ta:
"Działalność Hiszpana w komitecie ogranicza się jedynie do sprawiania, aby na liście pojawiało się jak najwięcej nazwisk piłkarzy z jego klubu oraz do zminimalizowania udziału graczy Barcelony w tym zestawieniu."
Jest to największy polski portal o klubie zagranicznym i artykuły powinny być poważne. Na komentarze nikt nie ma wpływu, ale zachowajcie trochę przyzwoitości w newsach. Nigdy nie przeczytałbym takiej durnoty na devilepage czy bayern.munchen.pl
8
Moi drodzy internetowi koledzy.
Kibicem Barcy jestem od 10 roku życia. Ojciec kibicuje Realowi, więc nie jestem negatywnie nastawiony do tego klubu przez co moje opinie mogę być dużo bardziej obiektywne od waszych,
Mam kilka uwag. Przestańcie już płakać o Ronaldo i Real. Naprawdę mam wielki problem wchodząc na tę stronę ze stwierdzeniem, czy to nie przypadkiem portal o Ronaldo. Portugalczyk jest świetnym piłkarzem i człowiekiem. Cały swój wolny czas poświęca na treningi i pomoc dzieciakom itp. Obraz samego Ronaldo stworzyła prasa głównie katalońska. Oczywiście zachowania typu symulowanie są prawdziwe i naganne oraz niegodne takiego piłkarza. Messi też ma swoje za uszami. Kopanie w kibiców, uciekanie od dzieciaków.
Rozumiem, że większość z was strasznie przeżywa chwilową wyższość Portugalczyka nad Messim, ale bez przesady. Obsesję to mają Visca matoły na punkcie Ronaldo, albo hala dzieciaki, a nie sam Ronaldo który bardzo lubi się z Messim :)
Na koniec klasyk z Pana Wołodyjowskiego skierowany do komentujących na tej stronie tych z obsesją na temat Ronaldo "kończ waść wstydu oszczędź" :)
8
Xaviego :D :D :D