6

Szefie, dostanę podwyżkę?
- W żadnym wypadku!
- Bo powiem innym, że dostałem!

1

@Czyhrynski Tak jak już wyżej, gumisie w niedzielę, później na Polsat i...

1

@Filipem Co tam techno. Szkoda, że już takiej muzyki nie grają.

1

@July_6_BcN jaka to dobra odmiana ziemniaka? To nie są wszystkie, aby nie młode?

0

@RoberDzik nie ma Barcy? To najważniejsze żeby nie real. Więc teraz to już jeden uj.

3

@krefi10 mundial wyjaśni

0

@KamQiX Przecież sędzia notuje żółte kartki i przewinienia. Inna inszość były przypadki,że po dwóch żółtych zawodnik dalej grał

0

Jadymy dalej !!!!!! N

0

Ładujemy im na pisde

1

@koniczila może do meczu dasz rade

2

@LAMC_10 jak można w ogóle tak pomyśleć?

1

Komentarz usunięty

1

@bartulek98 Oczzywiście, że nie ma. Prezes mojej byłej firmy zmarł w wieku 48 lat. Oaza zdrowia o piciu i paleniu nie muszę pisać. Poranny bieg i sajonara. Tak jak Magiera i wielu innych. To pokazuje jakie jest życie. Jesteś, a za chwilę pyk w kalendarz.

6

Co do Magiery... Zdrowo się odżywiasz, nie palisz, idziesz na poranny bieganie i kaput. Dobrze, że pije, palę i nie biegam.

0

@BorzyKrzys nie znam człowieka

0

@July_6_BcN nie za duża dawka? Jak lekasz tak muwi..

2

@Batys Co rok tylko mistrzostwo biere w ciemno.

7

@VamoSBarca88 zjem 6 piw

0

Baja pisdy.....

1

Ja jebie co za pisda

2

@BulaKG 2 minuta

1

@Tomek54321 wolę już Mandaryny posluchac

0

@VamoSBarca88 to ja o o 4 wstaję i ogladam

0

@Aequlibre Arsenal w pupe

0

@Lisek Baja liczę dziś od trzech

1

@Ilka Ambitne plany.

6

@Rastafarnianin czyli ponad połowa kibiców Legii.

1

@AmigoBlancos Mu chodzi o tego z Pogoni...

0

@FcPortoFan1999 w drugiej połowie założy. Jak będzie w cieniu

35

Mąż mówi do żony:
- Czy zdjęłaś już majtki bo zaraz hydraulik przyjdzie ?
- A co nie mamy już pieniędzy ?
- Pytam czy z kaloryfera zdjęłaś ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?