UriBoyka
Dołączył/a: styczeń 2025
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Szefie, dostanę podwyżkę?
- W żadnym wypadku!
- Bo powiem innym, że dostałem!
1
@Czyhrynski Tak jak już wyżej, gumisie w niedzielę, później na Polsat i...
1
@Filipem Co tam techno. Szkoda, że już takiej muzyki nie grają.
1
@July_6_BcN jaka to dobra odmiana ziemniaka? To nie są wszystkie, aby nie młode?
0
@RoberDzik nie ma Barcy? To najważniejsze żeby nie real. Więc teraz to już jeden uj.
3
@krefi10 mundial wyjaśni
0
@KamQiX Przecież sędzia notuje żółte kartki i przewinienia. Inna inszość były przypadki,że po dwóch żółtych zawodnik dalej grał
0
Jadymy dalej !!!!!! N
0
Ładujemy im na pisde
1
@koniczila może do meczu dasz rade
2
@LAMC_10 jak można w ogóle tak pomyśleć?
1
Komentarz usunięty
1
@bartulek98 Oczzywiście, że nie ma. Prezes mojej byłej firmy zmarł w wieku 48 lat. Oaza zdrowia o piciu i paleniu nie muszę pisać. Poranny bieg i sajonara. Tak jak Magiera i wielu innych. To pokazuje jakie jest życie. Jesteś, a za chwilę pyk w kalendarz.
6
Co do Magiery... Zdrowo się odżywiasz, nie palisz, idziesz na poranny bieganie i kaput. Dobrze, że pije, palę i nie biegam.
0
@BorzyKrzys nie znam człowieka
0
@July_6_BcN nie za duża dawka? Jak lekasz tak muwi..
2
@Batys Co rok tylko mistrzostwo biere w ciemno.
7
@VamoSBarca88 zjem 6 piw
0
Baja pisdy.....
1
Ja jebie co za pisda
2
@BulaKG 2 minuta
1
@Tomek54321 wolę już Mandaryny posluchac
0
@VamoSBarca88 to ja o o 4 wstaję i ogladam
0
@Aequlibre Arsenal w pupe
0
@Lisek Baja liczę dziś od trzech
1
@Ilka Ambitne plany.
6
@Rastafarnianin czyli ponad połowa kibiców Legii.
1
@AmigoBlancos Mu chodzi o tego z Pogoni...
0
@FcPortoFan1999 w drugiej połowie założy. Jak będzie w cieniu
35
Mąż mówi do żony:
- Czy zdjęłaś już majtki bo zaraz hydraulik przyjdzie ?
- A co nie mamy już pieniędzy ?
- Pytam czy z kaloryfera zdjęłaś ?